Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Co vy a herní zbraně ?

    Váš výsledek: 85 %

    > Nájemný vrah < StřelecŘezníkPacifista

    Bravo, vaše znalosti vražedného arzenálu jsou tak bohaté, že byste
    klidně mohli být hrdinou příštího Hitmana. Nezapomínejte ovšem, že jde
    jen o videohry.



    Dosáhli jste percentilu 84,81. Odpovídali jste tedy stejně nebo lépe než 84,81 % ostatních čtenářů.

    Jeden z nejlepších kvízů co sem dělal asi😎

    Tady jsem si tak nějak říkal to by byla hamba, i když třeba narazit u Wolfa3D :S je možná i ostuda na druhou stranu, je z roku 92 já ho nikdy pořádně narozdíl od Duka a Doomu a jo ještě DUke3D jsem se mohl splést.

    • 0011

      100% wolfenstein byla první střílečka co jsem hrál a protože se mi z ní dodneška dělá špatně je těžký na ní zapomenout a to jsem jí i přesto několikrát dohrál.

    • Mart9

      Takže 85 %. Podělal jsem tam tři otázky v řadě. Castlevanie vůbec nevim, co to je.... Saints row jsem v životě nehrál a Duke Nukem jsem hrál moc málo na to, abych tušil, co tam nebylo za zbraň.


      A percentil už je 88,57, takže šla během toho dne úspěšnost lidí dolů.

      • Jack1947

        Ty jo vyholřet na Dukovy ale přiznám se jsem váhal, teda strefit se na okovanou botu by bylo neštastné. Castlevania taky moc to neznám tak by mě ta zbran nenapadla.

    • Jack1947

      Nu čekal jsem více lidí... 😬

      • Mart9

        Někteří pracují. Počkej, až budu mít čas a dám ti vědět, pokud do té doby zase nedostanu ban.

        • Jack1947

          Ty za co ? Jinak ban není jen za formu ale taky za příspěvek... ty budeš mít asi dost bodů možná více, já prostě starší hry tolik nehrál, nevyrostl jsem na pc mám ho až od roku 2004... holt někomu dáno nebylo.

          Ostatně ono to i dává smysl, rodiče pro svá dítka radši konzoli a nějakou tu hru. Jnže pc je základ a pak nebylo zbytí i když na tátovy bejt nemám ho doted ( byli to až prarodiče) a ty se stejně jako já moc nevyznali tehdy Celeron 2,4ghz nebo kolik hehe jak sem skončil na AMD?! aháá už vím🙂

          Myslel jsem to spíše takhle že, už od dneška od dvou a zatím nic... moc.

          Prostě mě to překvapilo nic více, hrozně mě zajímá jak to kdo má.


          • Mart9

            Pravděpodobně (podle citace pravidel) „za pomluvu redakce“, ale bylo to přísné. Ani ten příspěvěk nebyl smazán, takže ho ještě můžeš najít.

            • Jack1947

              Já jsem se domníval že se maže taky příspěvek za který je BAN ( hele já měl ted 2 bany ) ten poslední ani netuším... proto občas nechápu jak pravidla fungují chtělo by to aktualizovat. ( nejsem si jist diskutování o banech taky není proti pravidlům😬😈)

    • radim.zaty

      Váš výsledek: 100 %

      > Nájemný vrah < 

      Střelec
      Řezník
      Pacifista

      Bravo, vaše znalosti vražedného arzenálu jsou tak bohaté, že byste klidně mohli být hrdinou příštího Hitmana. Nezapomínejte ovšem, že jde jen o videohry.

      Dosáhli jste percentilu 100,00. Odpovídali jste tedy stejně nebo lépe než 100,00 % ostatních čtenářů.


      A je teda fakt, že u Wormů jsem váhal mezi kombajnem a důchodkyní, ale kombajn mi nakonec přišel na wormsy moc obyčejný :)

      • Jack1947

        Já se třeba trefil u God of war, ale to je spíše díky informovanosti... Postal byl taky chyták páč to asi zkonily...

        • radim.zaty

          V čem to byl chyták? Kočka jako tlumič je všeobecně známá fičura Postalu :)

          • Jack1947

            Aspon nenapovídej, no jasně ale napsali Postalu když v prvním díle nic takového nebylo. Jenže tuhle otázku zrovna zná každé dítě. Mortal kombat třeba ne, tam jsem si ho spletl s někým jiným.

            • radim.zaty

              Vidíš, to jsem si vůbec neuvědomil. Asi proto, že kočka jako tlumič je jasná, vůbec jsem nepřemýšlel nad tím, který díl to byl :)

              • Jack1947

                Reakce na příspěvek:

                Tak to jo no... a hlavně jsem to hrál a užil jsem si ( nedohrál paradoxně jen Postal3 a pak docela i litoval).

  • Veskoslav

    Kromě toho, že je AC Unity zdarma, tak Ubisoft poslal 500k € na obnovu Notre-Dame.

  • MidnighT91

    Apex Legends zaznamenává masivní pokles ve sledovanosti na Twitchi, hru teď trápí lagy a problémy s audiem.

    Nechápu že takové ****** někdo hraje ale aktivně sledovat jak to hraje někdo jinej, to je jinej level...

    • madPav3L

      No jo a to ještě lidi platí a posílají dary za to sledování...

    • Jack1947

      Dnešní děcka postižená dnešní modou... co bys nechtěl.

    • Veskoslav

      Tak jelikož je to svět Titanfall a díky právě Apexu se spousta lidí vrátilo do T2 nebo si ji koupilo, tak děkuji tomu, že Apex vznikl. Navíc to vydělalo dost peněz EA a Respawn má teď hezké plus.

    • jindra.veliky

      jj, bublina uz pomalu praska a brzo se budou recenzanti chytat za hlavu, ze to doytavalo vysoky znamky :Dddd

  • s.hih

    AC Unity zdarma na Uplay. Kdy Notre-Dame byla ještě celá  a hlavičky se koulely po náměstích.

    • MidnighT91

      Apex Legends zaznamenává masivní pokles ve sledovanosti na Twitchi, hru teď trápí lagy a problémy s audiem.

      Diky za upozornění už stahuju. 

      • MidnighT91

        Btw pokud někdo bude chtít zahrát coop tak mi dejte vědět. MidnighT9113

        • Jack1947

          AC má coop wow tak to je zajímavé...

          • MidnighT91

            Unity má coop mise až pro 4 lidi, proto jsem to stáhnul.

  • Coffin.Corner

    Vyšlo Anno 1800 a s potěšením po několika hodinách hraní můžu konstatovat, že se po nemastných, neslaných dílech z budoucnosti vrátila série k tomu nejlepšímu z dob Anno 1404 :)

  • Jack1947

    Alicia Vikander si zahraje Laru v pokračování filmu Tomb Raider.

    Bylo by divné kdyby ne když ten konec ten druhý díl dost napověděl a s jinou herečkou... by to moc nedávalo smysl 🙂

  • Jack1947

    Yakuza Kiwami 2 vyjde na PC v květnu.

    Každej rok jeden port to si dám líbit ( klidně i dva) 😎

    Jinak jsem četl o Yakuze 6 ale ta snad nebude tak rychle nebo ty příběhy budou holt trochu pomotané no nevadí...

  • SalemCZ

    Tak už je venku

    Star wars, traileru myslím na hru 

    https://youtu.be/NhaGN6rK2Eg




    P. S. Kam zmizela ta diskuze s dopoledne

  • SalemCZ

    Star Wars Jedi: Fallen Order nejspíš bude mít oddělený multiplayer s mikrotransakcemi.

    už to vidím Star Wars Jedi: Apex

  • SalemCZ

    Na PlayStation Network si odedneška konečně můžete změnit jméno. První změna je zdarma, další budou zpoplatněné.

    Toto trvalo, já když mi někdo ukradl účet to musel vyřešit tím že jsem smazal účet a založil znova

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit