Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Johnny

    Ukoly jsou stejně stereotypní jako v každý open world. v RDR2 to zaky za chvilku bylo pořád dokola... Skyrim byl taky pořád dokola ale i tak jsou to pro mě jedny z nejlepších her. Days Gone pro mě 95%

    • Mám prejdených 7% hry (podľa PS4 menu) a za mňa je to tak 80-85% K stereotypnemu hraniu som sa ešte nedostal (na 7% hry je ešte priskoro na stereotyp). Je to také GTA zo zombie sveta. Nádherne vymodelovaný Open World postapokalipticky svet ktorý si vybral daň na v podobe lagov na slabších konzolách PS4 (na PS4 Pro je to lepšie). Trochu neohrabané ovládanie na ktoré si po chvíli zvyknete. AI nepriateľov trochu nižšia (aj zombie aj živí) ale nič tragické. Hra je to vynikajúca len škoda množstva bugov. Po nainštalovaní som spustil hru ešte pred stiahnutím cca 23GB updatu a hra mi padala neustále na rovnakom mieste vo videosekvencii. Po update na 1.04 je to ok. Včera bol update na 1.05 a opäť trochu lepšie ale stále dosť bugov (najme to lagovanie na nižších verziách PS4 ako je PS4 pro). Napríklad v misii ktorej sa ma deacon potichu dostať cez agentov NERO aby vypočul rozhovor jedného z ich výskumníkov som mal používať kamene na odlákanie agentov NERO ale vo výbave som žiaden kameň nemal. :D Našťastie koli nízkej AI sa dalo potichu prejsť okolo NERO agentov bez kameňa doslova po ich pätách. Prvé minúty až hodiny hrania v prvej verzii by som dal hre 70-75% percent ale po pár dňoch a 2 updatoch svoje hodnotenie korigujeme na 80-85%. Stereotypu sa neobávam. Ten sa dá nájsť v každej open world hre tohto typu ako GTA V alebo RDR2

      • *postapokalyptický 

    • Veskoslav

      Takže legendární hra, jedna z nejlepších her historie? 

      • Johnny

        to nikdo nepsal. Byli i hry co dostali 10/10 a já bych jim ho třeba nedal. Nebudem se tady bavit o osobních preferencích protože pak bych musel napsat že třeba zaklínači bych dal já 5/10.... 

        Takže pro mě je Days Gone jedna z nejlepších her poslední doby. Mam rád postapo a zombiky a kvalitních her není moc

        • Ak dáš hre 95% je to obdoba hodnotenia 10z10 (po zaokrúhlení) čo je hodnotenie takmer dokonalej hry preto myslím Veskoslav komentuje tvoje hodnotenia ako ich komentuje. Hra má naozaj veľa vedľajších chýb na takéto hodnotenie aj keď v celku je to vynikajúca hra. 

        • Veskoslav

          Není to o prefereních;) Ale když prostě hře dáš 95 %, tak je to defacto naprosto dokonalá hra, která má nějakou malou chybičku. Což podle recenzí není pravda. Ať už po technické stránce nebo právě po stránce herní náplně. Na hru jsem měl předobjednávku, ale čím více se blížilo vydání, tím více jsem si říkal, že to nebude "druhý" Last of US o přežití, ale osekaný Mad Max se zombíky.

          • Od počiatku bolo zrejmé že Days Gone bude open world hra typu GTA V alebo RDR2 teda ak si čakal Last of us (čo nie je open world) je očakávateľné tvoje sklamanie. Ale aj ty by si si mal prísť na svoje ešte tento rok snáď keďže Last of us Part 2 by mal vyjsť 

          • Johnny

            male technické chyby mi nevadí. Ja hodnotim zabavnost a hratelnost.

  • Néééééééééé, zombie už nééééééé, dost prosím, zkuste vymyslet zase něco nového.

    • Toto je druhá open world hra so zombie ktorú si pamätám (prvá bola Dying light ale ide o úplne iný žáner). Zombie hier je veľa ale z iných žánrov. Množstvo hier so zombie tematikou je odpoveď na trh. Proste hráči to chcú a preto ich výrobcovia tvoria a po čase keď omrzia tak prídu s niečim iným ale momentálne je to trend. Chápem že ti to nevyhovuje ale hry sa tvoria pre trh nie pre jednotlivca s trh si žiada niečo iné ako chceš ty. Určite sa nájde dosť hier ktoré ťa záujmu. Ja takisto nehodnotím hry ako NHL/FIFA lebo má to nebaví ale to neznamená že sú to zlé hry. Proste to nie sú hry pre mna ale určite majú veľa fanúšikov. 

      • Dead Island série, State of Decay, Dead Rising série, Sunset Overdrive, H1Z1, DayZ, Unturned... je jich dost.

        • Jack1947

          Kdyby to byl čistě Single player tak jen SOD, DR , Dead island.

      • Jack1947

        Svým způsobem i Dead rising, a State of Decay jsou open world hry.

    • Johnny

      Kolik je kvalitních open world her se zombiky? moc mě jich nenapadá.

    • BoB.2

      Zombie nikdy nezemřou.

      • Veskoslav

        To není taky pravda. Záleží na typu "zombii".

  • dworkin

    AI můžou ještě spravit, rozmanitost vedlejších úkolů taky. Tak uvidíme, v jakém stavu bude hra, až přijdou vánoční slevy. Za plnou cenu ani smykem.

  • TheGGG

    no každý den není posvícení ani u sony, to je jasné... po excelentních mistrovských dílech, které přepsaly tabulky, zapsaly se do historie a kompletně změnili myšlení hráčů (vše od bloodborne, přes uncharted 4 a horizon až po god of war a spideyho), prostě musela zákonitě dorazit i jedna 6 až 8 z 10 hra... to není žádný div. Hlavně aby se nadcházející exklusivity vyvedly...

    každopádně hru si určitě kupuji, protože mě ze všech zombie her zajímá nejvíc a přiznejme si, 7/10 není špatné, ale už jsme tu měli mnohem větší koniny co dostali 8/10.

    Každopádně následující dny vypadají hodně luxusně. Zítra skočit pro days gone a nějaký dobrý burgery, pak v sobotu na avengers endgame a v neděli večer pěkně u kyblíků KFC game of thrones a dosud největší bitva v seriálů...

    ptám se, co může být lepšího?


    • Carnage666

      S tím fastfoodem bych trochu brzdil.

      • TheGGG

        neboj, budu to zapíjet energeťákama, abych tu nezdravou stravu v břichu trochu rozložil...

        • iSpirit

          a pak budeš nadávat na amerikanizaci u dalšího článku pod Netflixem. 😂

          • TheGGG

            zase jsi naprosto mimo, nemám nic proti čistě americkým produktům... jistě burger a CoD si dám rád, ale nepotřebuji amerikanizovat produkci z asie nebo východní evropy...

            pls zkus pochopit ten rozdíl než zase hodíš nějaký koment se smajlíkem

            • iSpirit

              Měl bys pochopit, že když něco vzniká v Americe, tak to bude primárně pro jejich publikum. Navíc Netflix dává šanci každému. Najdeš tam i český film(špatný). Takže příště použivej mozek a utřid si názory. 

              • TheGGG

                Reakce na příspěvek:

                aha, takže jsem měl celou dobu pravdu s tou amerikanizací witchera... ty asi nevidíš ani ten základní rozdíl mezi tím, když se něco v USA vytvoří (s tím problém nemám) a když se tam něco zamerikanizuje, co v USA nevzniklo... vidím, že ty jako obvykle nemáš názor, jen se potřebuješ dohadovat... no to je hodně smutné, ale už jsem si zvykl, že jsou zde na diskuzi takové figurky, co se budou dohadovat, ani kdyby nevěděli o čem...

                • iSpirit

                  Reakce na příspěvek:

                  Jsi hlupák. Podívej na třetí díl hry, který absolutně ignoruje předlohu jak v samotném žánru, tak v atmosféře atd. Pak se podívej na komerční úspěch jedničky a trojky a pochopíš, že konzum jako trojka je prostě úspěšnější. Já bych taky osobně raději viděl komornější low fantasy než high fantasy, bohužel je to nereálné v této době. Nejhorší na tom je, že jsi pokrytec, že si neuvědomuješ, že silnou amerikanazaci prošel i herní Witcher, který vlastně dokončil ságu hrou, která předlohu skoro nepřipomíná. Chtělo by to někdy zapojit i mozek. 

                  • TheGGG

                    Reakce na příspěvek:

                    tssss absolutně se pleteš a je mě tě hrozně líto.... witcher 3 žádnou amerikanizací neprošel a pořád si z velké části uchovává slovanský a východní styl...

                    to že se část odehrává na skellige a je tam trochu té zachraňme svět akce, neznamená, že to prošlo nějakou amerikanizací.

                    Já možná potřebuji zapojit mozek, ale ty i když ho zapojuješ je to pořád bída z nozí a vedení delší jak velká čínská ze´ď. ve W3 nikde nevidím hyperkorekní agitky, jaké tlačí seriál od netflixu a za W3 pořád stojí slované, né americká showrunnerka aktivistka z twiteru.... hodně smutné, ale už jsem tě prokoukl....

                    • iSpirit

                      Reakce na příspěvek:

                      Proste pokrytec, vidíš to , co chceš vidět. Cely příběh a hralelnost je konzum nejhrubšího zrna. Bohužel ty vidíš všude SJW, tobě už není pomoc.

                      • TheGGG

                        Reakce na příspěvek:

                        ty jsi najivní jetelík, který SJW propaguje, kde může... a pak se ještě klepe před tím konzumem a mainstream co ti straší pod postelí. Hodně patetické...

    • Paul_cz

      To crush your enemies, see them driven before you, and hear lamentations of their women.

      • PCMR

        What is steel compared to the hand that wields it?😎

    • Moudrá to slova. Pecky definující herní žánr se nedají dělat každý měsíc...

  • maros.goc

    pozeral som včera váš stream hry na youtube ...z toho stremau hra vyzerala tak na 4/10

    • TheGGG

      ještě že se nehodnotí od oka podle youtube...

      • Překvapivě velké procento lidí z této sajtny hry tak bohužel hodnotí...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit