Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Carnage666

    Já jsem spokojenej hra mi přijde obrovská i když vím že vlastně moc není ale pořád mě nějakej úkol dokáže překvapit, způsoby zabíjení a ničení kempů, frakce, motorka, vylepšování motorky, počasí, grafika. Všechno dobrý a i příběh mě celkem chytnul. Jediný co mě štve je to že PS4 Pro fouká jak kdyby chtělo odletět, stejný jsem to měl u GoW a Spider-mana a i RDR2 nedokážu si představit ty hry hrát na base PS4 nebo Slim. Další negativum je to že hra trpí některými klasickými nedostatky jako frame dropy, a doskakování objektů. Jednou jsem v tunelu narazil do auta co se teprve objevilo, lekl jsem se jak prase a zabilo mi to postavu. Doufám že technicky to patche ještě zlepší. Jinak za mě 8/10 určitě.

  • Knifer

    Ve svém subžánru je to velikán jen škoda těch technických problém ze začátku a toho srcani z motorkou. Hlavní hradina je celkem továrna na špatná rozhodnutí hlava mi nebere jak mohl v tom světě přežít tak dlouho

  • Hru jsem nehrál, mohu vycházet jen ze shlédnutí gameplaye na Games.cz, ale teda za mě.......

    boha to je kravina, repetitivní, neoriginální. Dobré tak pro začínající nebo dětské hráče, kteří ještě nejsou tak kritičtí a "vystačí si s málem". Tohle hrát mi přijde za trest a víc zábavy si dokážu představit i s AAA PC hrou s datem vydání do roku "2000" 🤮


    Palec dolů za další neslanou, nemastnou zombie, survival hru, která v ničem extra nevyčnívá

    a v podstatě nepřináší nic, proč by si hra měla zasloužit 7/10

  • TheGGG

    je to hodně dobrá hra, západní recenzety bych neřešil, už jsem aj v nějakých recenzích viděl nářek, že hlavní hrdina je běloch. Takže všechny ty kotaku, polygony atd. beru s rezervou.

    Být tam lepší gore, lepší technická stránka hry a větší rozmanitost úkolů, tak je to 9/10 jak nic

    • PanS

      Proč se navážíš do západních recenzentů, když sám uznáváš, že hra má objektivně problémy (minimálně ve formě bugů)? Jo, kdyby byl technický aspekt lepší a hratelnost pestřejší, dostane hra lepší známku. Tohle zní zrovna jako poměrně velká negativa.

      • Jack1947

        Protoře SONY ?

      • TheGGG

        protože recenzent který brečí nad barvou pletí hlavního hrdiny (ano, takové recenze tam venku jsou), není recenzent ale aktivista maniak... a bohužel pak takovým webům nemohu věřit

        • Jack1947

          Tak to je nějaký neoficiální web nebo, prostě kdoví nějaké multikulti. Vyjímka nepotvrzuje pravidlo nikdy .

          • TheGGG

            ano, web jménem ign

            • Kompost

              zaujimave, cital som tu recenziu od ign a nic take tam nie je.

        • iSpirit

          tvl, nebreč pořád. Měl by sis konečně toho černýho ptáka do toho zadku nacpat, ty černochy už vidíš všude.

          • TheGGG

            proč mě tu pořád vykládáš své sny a představy...? ten článek na ign byl a lze si ho snadno dohledat. Jsi naprosto průhledný a je absolutně jasné co jsi zač. Obhajuješ tu to, v co sám zarytě věříš... smutné

            • iSpirit

              tvá potřeba všechny škatulkovat stejně tak tvé černobílé vidění světa je k pláči. Měl bys pochopit, že někteří lidi jsou myšlenkově dál než ty a podobní jedinci, kteří vidí jen dvě strany barikády.

  • ve svete to videj docela strizlive, 7/10 to neni


    genericka zombie zivacka, nebejt to sony exkluzivni, pes po tom nestekne, natoz aby na to nekde psali takovou smrst clanku


    to tu nemely ani devitkovy nebo desitkovy hry snad

    • iSpirit

      "ve svete to videj docela strizlive, 7/10 to neni"

      Průměrné score ve světě 72%.

      Fail Troll.



      • spis totalni fail sony, takova masirka nebude nahodna ani levna


        vedeli, co vydavaj, takze nepodcenili hype, musi to prodavat rychle, nez lidem dojde, ze je recenzenti balamuti, ta hra neni na 7/10


        vsechna hodnoceni pres 80% jsou od nakych noname webu s navstevnosti nula, idealni sance jak se zviditelnit, kdyz renomovanejsi weby hodnoti strizliveji


        fanboyove si tam prijdou utesit dusicku

        • iSpirit

          spíše mně to připadá, že si utěšuješ trollí dušičku ty. Máš lepší týden, když se nějaká Sony exluzivita nepovedla. Popravdě jsem čekal to hodnocení horší, ta hra vypadala docela marně. 

          "vsechna hodnoceni pres 80% jsou od nakych noname webu s navstevnosti nula, idealni sance jak se zviditelnit, kdyz renomovanejsi weby hodnoti strizliveji"


          BTW dobrá demagogie. Když přes 55 hodnocení je zelených, to by větší půlka magazínů byla no name :) Pokus dobrý😉

    • radim.zaty

      Tak Sony si umí marketing u exkluzivit ošéfovat a to nemyslím nijak negativně. To, jak své hry marketingově podporují, je příkladné. 

    • TheGGG

      nehral jsi to, tak nekomentuj

    • twicer

      no jen aby ses neopupínkoval :) tak je tu na pár dní o několik článků víc no, vesele je ignoruj a čti si ty stejné novinky které jsou na každém herním webu přesně tak jak to máš rád.

    • Waclavka

      Slušná masáž máš recht. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit