Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co to jako má bejt??! Tohle má bejt Trailer na Baldurs Gate III?🤮


    Khalid s Jaheirou se v hrobě obrací.......

    Čekal bych alespoň pár vteřinovej, hmatatelnej odkaz na Mečové pobřeží a starou partu.

    Něco, co člověku nažene husinu ze starých vzpomínek. Tohle je UHO z jídelny, ještě vlažný

    a neslaný nemastný 😐

    • Vzhladom k tomu, ze sa to bude odohravat viac ako 100 rokov po BG2 a tvorcovia slubuju novy zaciatok, nie je dovod aby tam bol nejaky odkaz na staru partu. Verim, ze v hre ich par stretneme, ale to je tak vsetko. Prave si myslim, ze to zrodenie illithida + flaming fist mercenary boli uplne priame odkazy na DnD vseobecne a Sword Coast konkretne.

    • JamesFaith

      Flaming fist gardista byl poměrně jasný odkaz na Mečové pobřeží. 

      • to bych právě ani neřekl, za mě je to laciný béčko, který může sloužit jako předloha pro bambilion jinejch her - nic co tě chytne za koule a nastartuje receptory. Aspoň mohl před zmutovánim zapištět Iam the LAW!! :-D mě tenhle trainer prostě nic neříká a za mě je to ostuda

        • celoush

          Ono celé universum Forgotten Realms prochází vývojem a je logické, že se dnes nebudou snažit zasadit hru do settingu konce devadesátek. Sám jsem vůbec nečekal, že bychom se vraceli třeba před Mor kouzel.

  • Artorias

    imho úplně o ničem. xlet starý CGI k Wrath of the Lich-King je milionkrát lepší. Jako nechápu tenhle trailer. Hra takhle vypadat nebude, jako CGI filmeček je to pak bída. Gameplay trailer bych ocenil více. 

    • PCMR

      Trailer vem čert, hlavně ať hra nevypadá jako WoW, což se klidně u Larianu může stát.

  • Chidlink

    Super už se moc těším. V současné době jsou bohužel jediní Lariani, kdo jsou schopní něco takového zvládnout, což je velice smutné. 

  • Thorleif_cz

    Jinak samotnej teaser rozebral ve videu i sám Sven.

    www.youtube.com/watch?v=L04LWnKJqjQ&t

  • Blue.Shark

    Tohle je nečekaná bomba. A Illithidé, to bude hodně vděčné téma. Hrozně se těším!

    • patr

      To hej. Totalna bomba.  Ale dufam ze to bude aj vizualne krasna a nova hra a nebude vyzerat ako nejaky remake starych rpgciek.

  • larian přišel s dost pochmurnou a drsnou náladou. možná se sami chtějí odprofilovat od odlehčeného a "vtipného" divinity. což by bylo jen dobře. jinak nevím, kdo jiný než larian by byl dnes schopný utáhnout tak silnou značku jako je BG. obsidian možná, ale jejich soubojový systém je nudný a celkově příběh trošku zaostává... pokud je vůbec hotový.

    • radim.zaty

      Inxile by to imho dali, Torment zvládli se ctí, ale Larian snad bude OK.

    • patr

      Ktovie ci sa budu drzat predlohy tak ako PoE od obsidianu alebo aj nieco nove skusia.

      Podla mna by mohli tie dialogy spravit trochu zaujimavejsie. Dufam ze hudba bude paradna orchestralna ako v bg2

  • tyjo, kdo zase takhle zpustošil Královo přístaviště? přiznejte se vy lumpíci!

    za mě je to jen vedlejší projekt co řídí Kojima, nejspíš jedna z misí Death Stranding..viděli ste ty postavy na neby? Reaping? hmmm? 

    Vsadím se že v půlce Death Strandingu dostanete úkol naimportovat savy do BG3, něco tam oběhat a hurá zpět.. to je cross-gaming cooo! sem právě vymyslel 😀

  • BG3 by bylo fajn, ale ne od Larianu. 

    • patr

      Hlavne ze bude. Mnohi nikdy neverili ze ta znacka ozije. A larian ma za sebou jedno z najlepsich rpg vsech dob.  Tak nech makaju hosi

  • Wolt

    I SERVE THE FLAMING FIST!

  • Thorleif_cz

    "Tak si tu stadii teda pustím, i když mě to nějak moc nebere..."

    A hned na začátek mě sejmul nerdgasmus.

    Holt, člověk se furt učí. :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit