Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dworkin

    Taky bych radši jedničku. Dvojka je super hra, ale jednička, to je nostalgie. Nedávno jsem ji znova nainstaloval z GoGu a na velkým monitoru a rozlišení se na ni nedá koukat. :/

  • Pokud půjde otáčet kamerou o 360 stupňů, znamená to že budou muset vývojáři vymodelovat všechno ve 3D, ale screenshoty jsou všechny ze stejných úhlů jako v původní hře. Tak jak to vlastně bude?

  • Koukám, že bude i HD remaster Praetorians!

  • schumicrast

    Fakt si přeju vycizelovat ovládání. Původní díl jsem musel hrát s jednou rukou přes krk a občas použít i nohu. Jestli bude podpora pro gamepad tak paráda.

    • Hrát strategii ještě navíc tu, ve které byly prakticky nutné klávesové zkratky, na gamepadu by byla noční můra.

      • omiklon

        Commandos 2 svého času vyšel také na PS2, stejně tak Age od Empires 2. Neměl jsem tu čest, ale asi to měli nějakým způsobem vypolišováno, jak se říká u nás na Moravě!

        • Hrál jsem u kamaráda svého času Dunu 2000 na PS(2?) a byl to horor. To, že to vyšlo, ještě neznamená, že se to bude komfortně ovládat.

          • omiklon

            Co bylo tehdy nemusí platit dnes a každý ten komfort má někde jinde, viz fpska na konzolích..

          • Lukyz

            Souhlas, hrál jsem první Red Alert na PSX, to se prostě nedalo 😀

            • omiklon

              Já měl na PS1 myšku :) To se pak hrálo.. Red Alert, SimCity 2k.

  • Jack1947

    Já tohle nehrál ?  mám pocit tak jsem rád jen aby to s tím HD nepřehnali. Možná jen ten horší díl třetí ten znám.

  • houmrhoumr

    jo rad zahraju znova. V puvodni verzi je problem to prepinani menu do 640x480 pokazdy kdyz ukladam/loaduju coz je u commandosu porad. driv sem to resil tim ze sem to proste v tom rozliseni hral dneska uz fakt ne

  • Johnny

    ja chci jedničku :/


    • 2 je lepší

  • Marines
    Tak to je opravdu dobrá zpráva, Commandos 2 je asi nejlepší díl série, ale bral bych remastrované všechny. Kalypso sice velkohubě vyhlašuje co všechno udělá, ale občas se jí to i povede.....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit