Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • JamesFaith

    Řekněme to takhle - her je víc než kdy jindy a spousta her se dá hrát několikrát, takže pro mě není absolutně žádný problém roční exkluzivitu přečkat a pak si klidně počkat ještě půl roku na slevu i u her, které bych si nebýt nechutného uplácení Epicu koupil už v den vydání za plnou cenu. 

    • meister_kosa

      Asi tak. A pokud nebude sleva dost velka tak se clovek mrkne na G2A a jinam jestli tam neni klic za par drobnych... At si to Tim doplati z vlastni kapsy (nebo z kapes rodicu  decek co hrajou Fortnite)...

  • Daver

    Největší dickslap jsou Shenmue, outer wilds a phoenix point. Ty byla financované přes KS/Fig a třeba u Shenmue snad ještě tejden před trailerem kde bylo Epic logo, se psalo že vyjde na Steamu.



    Já na hry stejně už nemám tolik času tak mne to moc netrápí, ale kdyby Epic shořel, tak by mi to teda nevadilo

    • twicer

      Jakoby vtom byl pro příležitostného hráče nějaký extra rozdíl..

  • Draken69CZ

    Uplay a Win Store jako neexistuje? 

    • vaclav.pechacek

      Je to vysvětlené hned v prvním odstavci článku po perexu.

      • Draken69CZ

        Moje chyba, ten druhý odstavec textu jsem přeskočil. Ale pak by nebylo od věci použít trochu příhodnější název článku.

      • tuco

        Že si to nepodrží, že ulehčí konkurenci rozjezd? Nebo jim stačí, že to oslabí Steam? Nebo jim je to jedno, hlavně že Epic zaplatí?

  • tuco

    The Outer Worlds? Nekoupil Obsidiany Microsoft? 

    • patrik-hajda

      Koupil, ale The Outer Worlds byla ve vývoji dávno před tím a o její vydání se postará Private Division (spadající pod Take-Two), nikoliv Microsoft.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit