Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdo nehrál, nepochopí. Jako jedna z mála her (upřímně jiná mě ani nenapadá) je Minecraft neuvěřitelně kreativní, která nabízí víc než bezduché zabíjení. Dá se říct že je i kolektivní, pokud hrajete na serveru a ne jen single player. Asi ne úplně bezdůvodně Minecraft v některých zemích používají při školní výuce. 

    Tvůrcům velká poklona. Taková trpělivost a šikovnost je obdivuhodná. Každý "marní čas" po svém, ale takto promarněný za něco stál 🙂

    A všem haterům Minecraftu bych vzkázala: vyzkoušejte, postavte něco, seznamte se s hrou, až pak tvrďte že je taková či onaká 😉

    • Duncan66

      Vzdyt je to velice neefektivni cinnost. Kdyby jste ten cas venovali tvorbe v nejakem 3D programu, nebo v cemkoli jinem, tak vytvorite nasobne vice. Vzdyt udelat nejaky model a navic jeste detailnejsi a peknejsi v nejakem modernim programu zabere mene casu a avysledek bude preci nasobne lepsi, protoze nebudete omezni kostickovym svetem Minecraftu.

      Ja chapu, ze to muze lidi bavit, ale pomer vykon/hodina je snad nejmene efektivni pri kreativnim tvoreni ze vsech moznych. 


      Na tyhle pociny myslim zcela presne sedi hlaska z Pelisku: "To muselo dát práce a přitom taková blbost, že?"

    • Kompost

      objektivne je to kravinka pre vekovu kategoriu do 12 rokov. kreativne? mozno do istej miery, ale po vsetkych ostatnych strankach to postrada akukolvek hlbku. suhlasit sa da snad len s tym ze "kazdy marni cas po svem", to ci za nieco stal uz nech si posudi kazdy sam. 

      apropo, gratulujem k fure "premarneneho" casu v svete kvadrov. je to az hmatatelne z toho pokusu o priradenie hodnoty tam kde proste nie je.

  • no kdyby se to dalo prevest do kodu pro nejakou 3D tiskarnu, tak by ten vysledek mohl byt zajimavy

  • uher

    Hele já to nikdy nehrál a vlastně celá ta mánie kolem této hry šla mimo mě, o co tam vlastně jde? To jako postaví takovou stavbu a chodí jim tam npc? Nebo se tam dají nasimulovat nějaký dobývání apod? Případně tématické questy nebo něco podobného?

    • Ne. Pokud to chceš s příběhem, tak na to jsou Dragon Quest Builders 1+2. Pokud chce interaktivní stavebnici tak LBP nebo Dreams. Tohle je pro lidi, které baví čistě stavění něčeho z kostek.

      • uher

        To se jako moří tolik let s takovou stavbou pro nic? Teď ten Minecraft chápu ještě míň😀

        • proste je to Lego zadarmo...lidi taky travi roky skladanim milionu kosticek, aby pak meli treba v garazi lod :D z lega

          • uher

            No ale i když je v garáži, tak tam je hmatatelná, navíc z lega ji můžeš postavit tak aby skutečně fungovala. Pořád mi to přijde míň ujetý než tohle 😀

            • 0011
              Viděl si někdy cenu lega? I obyčejné kostky jsou drahé blbej hrad stojí 10 k a o licencovaných věcech se ani nebavím. Minecraft i lego jsou určené primárně pro děti akorát lego je pro děcka co se narodili se stříbrnou lžičkou v zadku.
  • jack

    nejde to stahnout jako mapa, abych to mohl během chvíle rozvrtat ?

  • iSpirit

    ne, nevypadá.

    • Tak ty panoramatický pohledy z dálky jsou dobrý, ale jinak jo, jsou to prostě kostičky, takže zblízka hrůza. Ale všichni tvůrci mají můj respekt vůči originálnímu maření času vyměřenému jim na tomto světě :-)

      • Derp_1337

        "Plýtvání časem" = LVL MAX !

        • michaelfoucault

          To je hraní her obecně. 

  • Kompost

    tolik prace a pritom takova pitomost...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit