Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jindra.veliky

    Tak to vypada hodne dobre! Nejak extra jsem se netesil, ale ted ano🙂 luxus

  • TheGGG

    ugh oh... co to je? Fan projekt skupiny nadšených cosplayerů z ameriky? Tak to se nakonec docela podařilo... oh wait na tom dělá netflix? Jo to vysvětluje tu nulovou slovanskou atmošku a tvrdou korektní amerikanizaci...

    Takže vážně, toto je neskutečný megatrapas. Všechno působí uměle a bakelitově, Clavin fakt nemá s žádnou verzí witchera (a knížky jsem četl) nic společného. Kvóty koukám taky byly naplněny a ty monstra na mě fakt dojem nedělají, když je ukazují jen v půlsekundových záběrech a člověk nemá šanci poznat jak CGI bude vypadat v pohybu....

    bože chraň, jestli takto dopadne ten lotr nebo fakt natočí toho eisenhorna tak to bude mega kechel na druhou... další věc ze které lze vinit GoT...

    • Anooo přesně tak! Vždyť je to pozlátková pseudo-GoT ve světě nesvětě Witchera. Kde je rákos, mokřady a mlha, nízký pobaltský slunko a věčnej začátek podzimu, kde je to co má film ( jako médium ) použít k tomu aby ta atmosféra byla rozeznatelná, aby člověk na první dobrou "cejtil" to fantasy Polsko..

      • yeniczek

        By mě zajímalo, kde si myslíš, že se to natáčelo, chytrolíne :)

        • Co to má společnýho s tím, že to nevypadá jako Polsko? Podle mě to klidně mohli natáčet na Floridě. Ten vysbíranej uklizenej borovicovej les může být ve kterýmkoliv Coloradským  kempu.. 😀

    • drasta

      Na Eisenhorna se popravde docela tesim. To byla docela fajn beckova detektivka :D 

      • TheGGG

        knížky jsou top kvalita stejně jako celé lore, ale do hraného seriálu to dobře nepřevedou.... radši počkám na ten GW projekt od týpka co dělal youtube w40k seriál helsreach

        nebo něco na styl projektu astartes

        • drasta

          Astarters... jj taky jsem si na ne vzpomel. To je trochu jinej level. I kdyz ja porad myslim ze by ten serial podle Eisenhorna by nemusela bejt takova katastrofa a jsem na to fakt zvedavej. Rozhodne je to neco uplne jinyho nez takovy Astarters a navic u WH40k nebudou muset resit kvoty protoze ty uz jsou v knizkach zakomponovany :D

          • TheGGG

            ale hlavní hero je bílý toxický muž co slouží nábožensko fašistickému režimu, který je prezentován jako ti dobří... damn na twitteru  vám řeknou že jste nácek i když máte ve star wars rádi galaktický impérium

  • dworkin

    No... tak nová Hra o trůny to nebude, že. Ale úplná katastrofa snad taky ne. Zasmál jsem se jen jednou, a to když Geralt dramaticky roztáčel v rukou řetěz.

    • TheSuffering

      Katastrofa to určitě nebude, bude to dozajista stejně kvalitní jako osmá řada GoT.😂

    • radek.dobes.69

      Jo, také jsem se bál, že si ublíží... :-D

  • BoB.2

    Já věděl že tam ty černochy nějak nacpou.

    • yeniczek

      To věděli všichni a nikdo, krom pár křiklounů, se z toho nepokaká :)

    • TheGGG

      to musejí, jinak by na vele-demokratickém západě dostali od "profesionálních" recenzentů-aktivistů naprostou čočku a twitter by vybuchl vzteky

  • jack
    😍
  • Derp_1337

    Henry vypadá luxusně! Kde jsou ti hateři, co plakali, že Henry Cavil se tam nehodí? LOL

    • TheGGG

      Clavin se na to nehodí a názor jsem nezměnil... nepodobá se ani herní a už vůbec né knižní verzi Geralta a zbytek je taky odpad a to v traileru ukazují to nejlepší co mají... typické americké zprznění evropského středověku a historie (Co ovšem čekat od národu, co žádnou skutečnou historii nemá)...

    • drasta

      Hater zde a musim uznat ze Geralt jako takovej vypada lip nez jsem cekal. Ne luxusne ale lip nez jsem cekal...

    • BoB.2

      Jen Geralt je šlachovitej  ,Henry je po Supermanovy pořád strašná korba.

    • Corvus

      Tady hater, dobrej den. Naprosto se tam ten holobrádek nehodí, je vypulírovanej jako prdýlka nemluvněte a Yenn jakbysmet. Yenna vyloženě vyfasovala naprosto se nehodící herečku. Ani vzdáleně mi nesedí. Stejně tak Ciri mi připadá vzdálená té v knize. Seriál hodlám i nadále ignorovat. Zlatý knížky...

      • yeniczek

        Vždycky, když čtu reakce fanoušků knih na filmové/seriálové/herní ztvárnění, tak se skoro stydím, že jsem ten fanda taky... Kdo ti to cpe? Nekoukej na to, hoď si nohy hore a klid. "mi nesedí" :D Ano, tobě to nesedí, a co?

      • Jasuja

        Ale když ho hodláš ignorovat, tak proč se k tomuto článku vůbec vyjadřuješ? Ten se ho totiž týká.

      • Derp_1337

        To je problém toho, že lidi si za těch X let čtení knih (a hraní her) už udělali v jejich mysli nějakou představu, jak by ty postavy mohly vypadat. Problém je v tom, že ne každý má tu představu stejnou. Jedné osobě tam sedí tenhle herec/herečka, druhé osobě tam zase sedí jiný herec(čka).

        Takhle prostě funguje literatura, autor trochu něco popíše a čtenářova mysl si pak sama doplní zbytek a udělá si představu o postavě. Kouzlo je v tom, že ne každý čtenář musí dojít k úplně stejné finální představě.


        Stačí se podívat do různých diskuzí, kde měli fanoušci navrhnout "správného" herce/herečku! Komunita se nikdy nedokázala shodnout!!! Každý totiž dokáže remcat "ne, tohohle herce ne", ale navrhnout někoho, kdo by tam všem fandům seděl, to už není tak lehké.

        • Paul_cz

          CDP to zvládli, Geralt/Yen/Ciri/Dijkstra atd atd vypadaj naprosto přesně a dokonale. Ale holt neexistujou herci co by jim byli tak blízko podobní, proto by nejlepší bylo, kdyby udělali adaptaci v CGI ve stylu Night To Remember, jenže to by stálo moc prachů. Ale třeba Cavill a spol. budou ve výsledku dobří.

          • Derp_1337

            Ty postavy nejde objektivně posoudit. Lidi silně ovlivňují první dojmy. Kdyby jsi nejdřív viděl seriál s Cavilem v hlavní roli a pak teprve hrál herního Zaklínače, tak by bylo dost možné, že by jsi tvrdil, že ten ztvárnění herního Geralta není "podobné" originálu.


            Jinak samozřejmě máš pravdu, nejlepší by bylo CGI animace, ale z toho by nešlo udělat seriál (a ani film) kvůli rozpočtu. Udržení dostatečně vysoké kvality animací po celou délku by bylo příliš nákladné.

    • Maxianimal

      Tady hater, dobrej den. Henry se na něj nehodí, ale to bys musel číst pár řádek z knížky. A ta Yen s křivou hubou má bejt jako co?

      • yeniczek

        Ohánět se čtením knížek a pak se zeptat, co znamená Yen s "křivou hubou" :D Já z týhle diskuze fakt nemůžu...

        • Maxianimal

          Z knížek si pamatuju hrb, ale křivou držku fakt ne.

      • misho8723

        No ak by si poznal knižky, tak by si vedel, že Yennefer pred tým ako sa stala čarodejnicou tak mala hrb a rôzne iné deformácie na tele

      • Derp_1337

        To je problém toho, že lidi si za těch X let čtení knih (a hraní her) už udělali nějakou představu, jak by ty postavy mohly vypadat. Problém je v tom, že ne každý má tu představu stejnou. Jedné osobě tam sedí tenhle herec/herečka, druhé osobě tam zase sedí jiný herec(čka).

        Takhle prostě funguje literatura, autor trochu něco popíše a čtenářova mysl si pak sama doplní zbytek a udělá si představu o postavě. Kouzlo je v tom, že ne každý čtenář musí dojít k úplně stejné finální představě.


        Stačí se podívat do různých diskuzí, kde měli fanoušci navrhnout "správného" herce/herečku! Komunita se nikdy nedokázala shodnout!!! Každý totiž dokáže plakat "ne, tohohle herce ne", ale navrhnout někoho, kdo by tam všem fandům seděl, to už není tak lehké.
      • Maxianimal

        V knížce sice bylo, že předtím byla taková... jiná, ale tam byl zmíněnej snad hrb. Ale o ksichtu jak Venda Klaus mladší.. to nevim.

        • danny_the_hound

          Hrb, ak som dobre videl, má tiež. Posunutá čeľusť mi príde ako dobrý nápad, ako vizuálne zvýrazniť premenu, ktorou čarodejnice v Zaklínačovi prechádzajú.

          Ak by som mal niečo vytknúť, tak je to rozhodne fakt, že "scrotum armor" nilfgarďanom zostalo aj do bitky a nešlo teda len o nejaký špecializovaný postroj pre výzvedné jednotky, ako som ja (a nepochybne aj mnohí ďalší) dúfal. Na druhej strane som rád, že aj obrázok s husárskou zbrojou, ktorý tiež už pred čas unikol, sa potvrdil. Len mi nie je úplne jasné, či ho budú mať len Cintrania alebo bude univerzálne pre všetky severné kráľovstvá.

          • Maxianimal

            Jo, ten armor je šílenej. Nechápu, kdo to designoval, s jakým úmyslem a představou.

  • Magister_Peditum

    Jo, nakonec to nevypadá zle. Líbí se mi i ta móda cca 16. století, takže to není takový ten typický fantasy středověk. Na Yennefer si stále zvykám, ale Geralt vypadá navýsost dobře. 

  • Tak já jsem mile překvapen, líbí se mi to a myslím si že monstra vypadají celkem dobře na to že je to séroš s omezeným budgetem. A Henrymu už stoprocentně Geralta věřím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit