Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paráda, hlavně, že pomlouvá Kima a Severní Koreu...  On už schválil a staví zeď k izolaci, získal média a teď bude dělat cenzuru. Začne cenzurou násilí, za rohem je omezení zbraní, poté přijde na řadu sex a erotika a další..., mno a už se od Kima nebude moc lišit...

    • Inquisitor

      On spíš Kima obdivuje, takže není divu, že se ke svému idolu přibližuje.

  • Mart9

    Trumpova první chyba.

    • ... 🤮

    • 😂
  • Row

    Jestli mi nekdy jebne a pujdu hromadne vrazdit, prisaham buh ze po sobe zanecham manifest ve kterem zminim svoji oblibu v pleteni, balkanske dechovce a jahodove zmrzline a jak mne to inspirovalo. Doufam ze to pak nekdo taky radne rozmazne 😂

  • Podle mě počítačové hry - střílečky - neovlivňují negativně mentalitu dětí / dospělých. Je to určitý typ odreagování, stejně jako sport a může to uvolňovat stres. Počítačové hry jsou vynikající odreaogávní a forma zábavy pro lidi, kteří nemají jinou náplň. Počítač je podle mě lepší forma zábavy než pasivní zábava - televize.

    Nejsem policajt ani psycholog ani prezident, ale myslím si, že v tomto případně střelby šlo o to, že daní chlapi byli samotáři a nasraní na svět. Tak to šli postřílet. To že hráli hry souvisí s tím, že byli samotáři a samotný člověk buď čumí na bednu, nebo chlastá, nebo hraje na PC. Takže korelace: hraní pc her versus reálně střílení, podle mě naplatí.

    • Nešlo o samotářství, ale primárně o jejich šikanu ze strany spolužáků. Pokud je někdo samotář a nemá s tím problém, nejde nikde nikoho postřílet, ani nic podobného. 

      Svádět to na počítačové hry opět neřeší problém toxického školního prostředí a špatné výchovy.

      • Jo s šikanou jako spouštěčem bych souhlasil.

      • michaelfoucault

        Problém je strukturální. Jde o dlouhodobou legitimizaci rasismu a kultury násilí v americké společnosti. 

  • Tomuhle se říká Gaussova křivka. A je kolem toho jen zbytečná medializace. Tento typ lidí jsou manipulovatelní mentálové, kteří kopírují jen to co vidí nebo slyší. Konzervativci kříčí, protože nechtějí zakázat zbraně, to je jasné. Ale co předvádí AOC je k smíchu.

  • Cvicme_v_rytme

    Má pravdu, chlapec.

  • jindra.veliky

    Pritom je to jeho vina a tech stupidnich republikanu, kteří umi jen sirit strach ve spolecnosti. 

    • Brainwashed alert!

  • Výborně, další zdroj zla v tomto světě byl popsán, teď jej jen vymýtit. Povídá se, že i Hitler a Stalin byli náruživými hráči počítačových her, scházeli se v Turingově herně v Bletchley parku.

    Recept je zmíněn, přidat do všech her sex, aby se k nim nedostali děti. Položil si však Pan prezident otázku: A co děti, budou mít co hrát?

  • dworkin

    Z tohohle Vávrovi praskne žilka. Jeho milovaný Doníček přeci nemůže mít takové názory. Ne ne ne, to je celé fake news a hoax Českého rozhlasu. :D

    • Zaho
      Nevidím na tom nic zvláštního, prostě se to teď hodí. Za týden zase může mít jiný názor, když se to bude hodit.
    • PCMR

      Vávra je trumpeta? Hmm... nepřekvapující.

      • dworkin

        To skutečně nepřekvapí. Stejně tak nepřekvapí, že tenhle projev, kterej by s velkým gustem rozmáznul na Facebooku, kdyby ho přednesl nějakej levicovej politik, přejde cudným mlčením. Pokrytectví se tomu tuším říká. :)


    • Lukass

      Pozor pravnik prisel do diskuze :D

      • drasta

        A koukam ze se ukazal i volic DSSS :D

  • Tushan

    v evropě hrajem to samé a nikdo tu nestřílí ve školách.... čím to muže být ? 

    • Nemáme více zbraní než je počet obyvatel.

      • Marcelskrc

        Omyl a dost velký. Jsem držitel ZP (a zbraní) a vím že tu připadají 3 zbraně na hlavu každého občana ČR. A to se bavíme o legálních.Teď ty nelegální odhad tak dvě na občana.

        No každopádně samotná zbraň ani samotná Pc hra za nic nemůže.Vždy je to člověk.

        • To chceš říci, že v ČR máme 31 mio kusů (střelných) zbraní? 😯

          Já přehled nemám, ale tohle se mi opravdu moc nezdá.

          • Marcelskrc

            je to průzkum tak 6 let starý

          • Row

            Nevim jestli se v tom trochu nezamotal, ale pripadaji u nas zhruba 3 zbrane na 1 legalniho drzitele, kterych je tusim kolem 300 - 350 tisic ... ted si to nepamatuju presne. Tedy je tu zjednodusene receno asi milion legalnich zbrani mezi civilisty. Tedy cca 0.1 na hlavu.

            Ale to je porad takova demagogie s tim mnozstvim zbrani. Nezabiji zbrane, zabiji ten kdo macka spoust. Mam ridicak a k dispozici nekolik cca "ctvrt tunovych" a "jeden a ctvrtunovych" strel a nebyl by pro mne problem dostat se i k nejake "sedmi tunove" a do nikoho sem je cilene neposlal. Pristup at uz s ridicakem nebo bez k vozidlum schopnym zpusobit fatalni skody ma v evrope temer kazdy a taky se nekricelo po omezeni mnozstvi ridicaku a zakazu nakladaku kdyz je nekdo pouzil k utoku na mekke cile.

            • Marcelskrc

              Ano blbě jsem to napsal. ALe jak víme není u nás ani tak velká kriminalita s nelegálama.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit