Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý detail, jak s vyšší silou urval to menší dělo a "jsem vybaven", jdeme do akce. :)


    Mimochodem, malé srovnání CP 2077 a Watch Dogs Legion s titulky: 

    https://www.youtube.com/watch?v=l3dvnLJi8EU

  • Soudě podle videí bude Cyberpunk interaktivní video, stejně jako The Witcher, takže se na hru moc netěším. Na co se ale těším je jiný cyberpunk a sice Conglomerate 451.

    • Veskoslav

      Interaktivní video? Tak co jsou pak hry jako Detroit atd.?😱

  • To je bomba nápad dať blbú reklamu cez titulky......Tomu čo to tam dal, by som zakryl oči pri šoférovaní 😠

  • lito
    možná jsem zaujatej, ale stejně si myslím, že CDP umí PR a hype lépe než hry.
    • Veskoslav

      A Lito. Doba Zaklínače "skončila", teď jsi přesedlal na Cyberpunk. Pořád dokola. Ale změnil bych scénář příspěvků. Přeci jenom 3rd a 1st pohled. Uprav si to pak, až budeš zase psát tu "kritiku".

      • lito

        Já te nechápu, nemáš co psát, ale stejne si to neodpustis.

  • triptich

    očakávania sú veľké. snáď sa konečne nájde premožiteľ pôvodného deus ex. všetko naznačuje, že áno. každopádne jedno budú mať spoločné = budem nadšený, ak to na súčasnom stroji vôbec rozhýbem :D

    • jakubc

      Cyberpunk 2077 nemůže překonat DX, protože je to jiný žánr. Immersive sim má určité zákonitosti, o které se Cyberpunk nebude ani pokoušet. I kdyby to byla stejně dobrá, nebo lepší hra, tak překonat DX nemůže

    • Přemožitel (alespoň pokud řešíš gameplay) původního Deus Ex vyšel poměrně nedávno. Jmenoval se Prey

      • triptich

        dovolím si nesúhlasiť. Prey je určite skvelá hra, ale porovnávať ju s deus ex... dve odlišné hry.

    • nenaznačuje tomu vůbec nic. Zaklínač 3 pokud jde o game design nesahal Deux Ex 1 ani po kolena. Deux Ex se dal hrát tolika různými způsoby, jako FPS, jako Stealth, se zabíjením, bez zabíjením, jako RPG atd. To se s nějakým stopováním barevných fleků nemůže měřit.

      • triptich

        ja som niekde spomenul zaklínača? OK, robí to rovnaká firma, rovnakí ľudia. neznamená to, že nič nezmenia, nezlepšia/nepokazia. stále prevažujú pozitívne ohlasy, takže uvidíme.

        + ty spomínaš len jednu malú časť toho, čo robí deus ex legendou. bez príbehu a spôsobu podania by celý herný dizajn stál za kočku. mne dnes bude stačiť aj jednoduchšia hrateľnosť (doba sa mení, s ňou aj ľudia a hry... darmo plakať za starou školou) s kvalitným príbehom. proste zážitok z celku.

      • tolika ruznymi zpusoby :D jako FPS nebo jako Stealth...se zabijenim nebo bez zabijeni :D

        • asi jsem to špatně vyjádřil, ale každý level (lokace) v té hře byla udělaná tak, že šla projet pomocí různých strategií, které vedly k úspěchu - skrze prostřílení se, skrze stealth, skrze hackování atd a všechny ty strategie byly životaschopné. A celou tu hru šlo projet bez zabití jediného člověka. Takže ta hra byla znovhratelná a při každém novém hraní šlo používat jiné strategie, takže se to hrálo jinak. Oproti tomu Zaklínač 3 měl hratelnost celou stereotypní.

          • Možnost prostřílení se x proplížení je snad v každé stealth hře :D 

            A srovnávat RPG s se stealthovou hrou je trochu mimo, to je jako stěžovat si na závodní hry, že nejdou hrát x způsoby :)

            • lito

              Je to spíše o variabilitě, pokud máš 100 questů a ve 100 hledáš smrad dle červené stopy, tak je to proste špatně. Ono si stačí prohrát s game desingem. Tam prokecni postavu, tam si přečti knížku, tam zajdi do jeskyně, tam najdi finále questu a hned z toho mas lepší pocit, než když cumis na červenou barvu na zemi jako opice.

              • Reakce na příspěvek:

                Stopy v Zaklinaci nejsou nic jineho nez sipka vedouci te k mistu Q. O naproste vetsine Q a naslednych lokaci se dozvis z rozhovoru nebo z jinzch textu. To ze je potvora na hrbitove se dozvis aniz bys musel neco stopovat, to  ze gryf nebo co na poli se dozvis, to ze jsou vlci v lese se dozvis, to ze je vlkodlak nekde v jeskyni se dozvis atd....

                • lito

                  Reakce na příspěvek:

                  To co popisuješ je naprostý fail herního designu. Vše tohle jde odvypravet herně a interaktivne. Zaklinac Te staví do pouhého sledovace scén a následně opět sledovace krvavých stop. Chtěl bych Te ale upozornit, ze ani neříkas vše, jelikož cutscena Te dostane ke stopě, jenže po krvavé stopě větsinou následuje krvavý smrad.  Chtěl bych znát názor Spectora na Zaklinace 3.

                  • Reakce na příspěvek:

                    tak to ignoruj a mas klid, casto cile muzes dosahnout aniz by tvuj nosanek utrpel krivdu...je to jak s tema otaznikama co jdou vypnout

                    • lito

                      Reakce na příspěvek:

                      Dobrej tip, ignorovat většinu herního obsahu😉.

                      • Reakce na příspěvek:

                        porad lepsi nez delat neco co te nebavi

  • Rejsek

    Kéž by šlo hrát za naboostěného meele grázla, přepadávat lidi na ulici, rvát z nich zaživa implantáty, (tak jak ve videu rval ty dveře) a následně je prodávat, nebo se jimi vylepšovat 🙂

  • lito

    Být Reevsem tak je žaluji, vypadá jako Nick Cage 

    • plot twist voe

  • KIMCID

    Těšíme

  • Lukass

    Me to nechava uplne chladnym,  nic me to nerika.  Miluju fantasy,  stredovek,  ale scifi de mimo me.  

    A celkove myslim ze tady CDP trochu narazi,  kvalit Zaklinace tohle nedosahne

    • Row

      Vidis a ja to mam presne naopak, o fantasy bych si neoprel ani kolo ale scifi potazmo kyberpunk je moje krevni skupina. 1000 lidi 1000 chuti a proto si myslim ze nenarazi.

      Ostatne i kdyz neni fantasy muj salek kavy, i tak jsem si uzil celou trilogii zaklinace a kazdej tejden chodim na stary kolena do hospody hrat magicky. Takze si myslim ze kdyz to bude dobra hra najde si to svoje zakazniky i na opacne strane barikady.

    • Za mě byly u Zaklínače III velké plus lokace.  Vše bylo zasazeno do té naší slovanské krajiny. Když tedy nepočítám ostrovy na Skelige. To mě bude určitě chybět. Když jsem během prázdnin procházel AC Odyssey tak mě tam ty vesnice prostě nějak neseděly. Uvidíme jak to bude vypadat v C2077. Pro mě bude pocit z okolí velmi důležitý. Ani mě moc nesedí barevná paleta do které je zasazený design, titulky a volby. 

    • Jack1947

      Tvůj názor je vlastně jen Tvůj Názor!

      Ještě že se ničím podobný nikdo neřídí😉

      Nemusím podobný téma i když mě zajímá krom Deus Ex nic podobného vlastně není.

    • Corvus

      Děkujeme za názor! Uf, ještě že vím, že nějaký Lukass nemá rád scifi a kyberpunk. Klíčenku pošleme!

      • Lukass

        Kdy dojde? 

    • BoB.2

      Naštěstí se nemáš pravdu.

      • Ty se ovsem dopoustis opacneho extremu. Zkratka a dobre, oba dva ste tu hru uz hrali a presne vite jaka bude, ze jo...

        • uher

          BoB.2 je hlavně strašnej lhář a pohádkář, takže pozor na něj. Občas lže ještě víc jak Robotron. 

          Jakákoliv debata s ním je tím pádem bohužel předem odsouzená ke zmaru a je škoda na něj plýtvat energií...

  • Tushan

    Narez. Doufam ze si z 1060ti zahraju 😁

    Wake the f... up samurai. We have a graphics cards to burn

    • radim.zaty

      Nejspíše ne, protože 1060 Ti neexistuje :)

    • CRYPT

      no ve druhe vete hned dve hrubky...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit