Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak konečně pan Skoták, aspoň někdo dostatečně kritický. Hru jsem nehrál, ani neplánuji (i když jsem plánoval). Viděl jsem walkthrough na youtube první část hry a hned jsem věděl. Nechci být zlý, ale Spiders podle mě mají sestupnou tendenci. Mé osobní hodnocení jejich her: MARS WAR LOGS - 8/10 (hodně jsem se bavil), TECHNOMANCER 6/10 (se zaťatými zuby jsem hrál), a tady souhlasím i když jsem hru nehrál, že GREEDFALL 5/10 soudě podle youtube.

  • Maxianimal

    Však to se dalo čekat, béčko od béčkového studia.

  • Hodně dobrá recenze. Věcná člověk chápe co opravdu recenzenta štve. Ale zároveň se dá v klidu dočíst ( žádná suchárna). Co se týče komentu od GGG je potřeba si uvědomit, že to číslo  vpravo nahoře je prostě subjektivní věc. A když to není opravdu řemeslné dílo může to být 7 ale když to k tomu ještě subjektivně nesedne klidně 5. Podstatné je jestli ti recenze dá představu o tom co čekat a mě dala...

    Jenom je škoda, že mi dala přesně tu představu jakou sem čekal a jakou sem nechtěl aby byla. Já nevím proč... oni má vždycky supr nápad a pak to tak nějak dopletou :( škoda miluju rpg a na tohle jsem těšil, možná někdy... až bude herní sucho...


    • Souhlas dobrá recenze věcná a ne suchá. Taky jsem se na hru těšil.

  • misho8723

    Ja som s hrou veľmi spokojný.. ide o AA RPG hru, ktorá má lepšie RPG systémy, riešenie úloh a umelecký štýl ako väčšina veľkých AAA RPG hier.. v podstate každý quest je zaujímavý a skoro každý ma viacero možností ako ich dokončiť..  veľká spokojnosť na mojej strane s touto hrou.. príjemná 7/10 - 8/10 hra

  • TheGGG

    nevím kdo je pán Skoták a jaká jsou jeho měřítka, ale i když mě tato hra nezajímá, tak recenze působí zbytečně přehnaně přísně, uživatelské i odborné recenze ze světa jsou příznivější a řadí to spíš někam do oblasti 7/10

    • Jako obvykle pan ggg nemá svůj názor a vytváří si ho v agregátoru hodnocení... A jako obvykle komentuje články a hry, které ho "nezajímají" 😂 
      • TheGGG

        a jako obvykle se dostavil můj věrný fanclub aby nezapoměl dodat zbytečný komentář a smajlíka... že mě hra nezajímá neznamená, že nemůžu komentovat a jaký je rozdíl mezi čtením zahraničních recenzí, nebo čtením recenzí na games...? proto asi recenze existují, aby se jimi člověk řídil a takové meta score je někdy zajímavé stejně jako individuální recenze

    • skotak.pavel

      Moje hlavní měřítko je, že by mi měla dávat hra smysl :) Jak jsem psal, hře bych dal rád šestku/sedmičku, ale musel jsem se do hraní často nutit. Chyběla mi tam konzistence, která se prostě nedala přehlížet. Zvláš´t u příběhového RPG.

      A pak viz gamesácký popis pětky:

      "Nemusí sem nutně patřit hry s opravdu vážnými problémy v hratelnosti
      nebo technickém zpracování, jak tomu obvykle je. I zdánlivě bezchybná,
      ale bezkrevná a nudu vzbuzující hra si zaslouží průměrné hodnocení. Dá
      se hrát, ale pokud najdete podobnou a lepší hru, rozhodně jí dejte
      přednost."

      • TheGGG

        to já vám váš názor neberu, jen uvádím, že recenze jinde jsou výrazně mírnější a pozitivnější, aby někdo kdo se na hru těšil nebyl hnedka zklamaný, že to dostalo 5/10.

        BTW: z trailerů a popisů hry jsem měl pocit, že story má být o sporu mezi tou původní fantasy populací a kolonizátory, je tam v těchto věcech nějaká možnost volby na čí stranu se přidat? A jde se přidat ke kolonizátorům, nebo je to pevně nalinkované, či tam taková dějová linie vůbec není/nehraje roli?

  • Hidden

    Skoda, docela jsem Spiderum pral, aby tentokrat trefili do cerneho a zaroven se poradne vytahli. Takhle to vypada proste jen dalsi hru neprekracujici jejich stin. Diky za recenzi.

  • Kompost

    priemerna hra od priemerneho studia dostala priemerne hodnotenie.

    podla mna je to na spiderov uspokojivy vysledok. podpriemer by bol smutny a nadpriemer moc sokujuci. diskutujme

    • Já sleduji spiders od vydání Mars War Logs a to byla podle mě velmi dobrá hra. Od té doby jsem se těšil na něco podobného a nic - Greedfall = něco jako Assasins creed nebo The Witcher...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit