Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Montella

    Steam 82%

    Metacritic Userscore 79%

    Metacritic Metascore 75%

    Zing 8/10

    IGN 8/10


    Games.cz 5/10 ... mně to stačí :-) Už dlouhodobě tu pozoruji úpadek. 

    • Derp_1337

      Uvádět hodnocení ze Zing a IGN?!! LOL

    • Maxianimal

      Jakmile někdo zmíní poslední dva portály, co jsi napsal, automaticky z toho dělá šaškárnu, jelikož ty dva servery nikdo nemůže brát v dnešní době vážně.

  • meister_kosa

    Zda se, ze mistni diskutujici zapominaji na jednu podstatnou vec: recenze je subjektivnim nazorem recenzenta, nikoli objektivni hodnoceni.


    Hra zni zajimave ale ne tak moc abych to kupoval za plnou cenu. Pockam si na slevu.

    • celoush

      Recenzent by měl pokud možno subjektivně hodnotit objektivní fakta.

      • meister_kosa

        A tim chces rici co?

  • triptich

    z textu to chápem tak, že recenzentovi hra vôbec, ale vôbec nesadla. "+" za to, že má odvahu a nenechal sa zlomiť (väčšina recenzií, čo som
    videl siaha o 2-3 body vyššie), ako aj za hutný text, v ktorom
    vysvetľuje svoje námietky.

    po hre som pokukoval, ale definitívne si počkám na recenzie ďalších dvoch portálov, ktoré sledujem.

  • tomwolf33

    u tohto majstra uz som viac krat podla recenzii zaregistroval ze hru hral tak do polovice prinajlepsom a aj to odflaknuto...a toto nieje vynimka...nabuduce treba brat aj ohlady na to kolko ludi na tej hre pracovalo a napriek tomu dokazali vytvorit o parnik lepsie RPG ako "bozsky,dokonaly" zaklinac 3(nie zaklinac 3 nieje rpg) s mnohonasobne vyssim rozpoctom a poctom zamestnancov....nabuduce dajte recenziu niekomu kto je ochotny hru poriadne aj hrat...nie hnidopicha ktory hru hodnoti po par hodinach hrania

    • Souhlas že Zaklínač není RPG, je to interaktivní film.

    • Me je uplne jedno jestli tu hru delal nejaky jedinec, nebo 100 lidi...uctujou si za ten nedodelek 50e , tak to tak ma i vypadat.

  • tomekbobek

    Nechci bejt rejpal, ale mně to prostě nedá! :D Greedfall ani zdaleka nepřipomíná viktoriánské období. Není tam žádnej parnej stroj, pokud vím, kostýmy ani zbraně neodpovídají 19. století. Takže raději bych doporučoval jít do toho 17. století, kde se má Greedfall odehrávat a použil označení alžbětinské období, anebo to úplně přesunul na Španělsko, což pravděpodobně je i záměr tvůrců.

  • KIMCID

    Jak někdo něco schazuje ,vim ze to bude dobré.Tak ze tešim

    • když už dáváš moudra, tak prosím příště piš "shazuje" 😉

      Každý v textu děláme chyby, ale jsou chyby a chyby! 😱 

      • KIMCID

        Když už davaš moudra tak k věci a nepravuj brblo.

        • Morlang

          Chybí ti tam čárka a asi si chtěl napsat neopravuj. Dyzlegzie?

          • KIMCID

            ne nechybí je mě u zadele

            • Morlang

              :(

  • dost drsna recenzia, taka kremserovka, niekolko odstavcov nakladu a nic viac, za mna minimalne 7 a to je hlavnym minusom zastaralejsia ale aj tak pekna a uspokojiva grafika a bugy ktore doladia, hra ma svoje caro, odporucam

  • michaliuz18

    uplakany cesi , hlavne ze vsade si hru chvalia aj ked daju menej bodov ale pride games.cz a 5/10 lebo je to zastarala hra. Vsetko musi byt AAA titul od ubisoftu a EA , tam dame 10/10 

    • TheGGG

      vím že takovou recenzi na posledního wolfa což byla absolutní tragédie a stoka, psal někdo jiný, ale ta hra tady dostala 7/10, mám to brát tak, že greedfall je ještě o dva body horší? No to si nemyslím

      • Derp_1337

        Hodně novinářských webů chce upustit od číselného hodnocení, protože to je velmi nepřesné a zavádějící. Lepší je vždycky si přečíst text a z toho každý hráč rozpozná, jestli je hra pro něj a nebo ne. Co jednomu vadí, to se jinému může zase líbit...

        Takže je potřeba brát číselná hodnocení s rezervou a spíš se soustředit na text.

      • JohnyTheZik

        A GTA V je teda o 5 bodu lepsi nez Greedfall! To je zas komentar..

        > mám to brát tak...?

        Ne, nemas.

        Porovnavas dve uplne odlisny hry od dvou recenzentu. Nicmene jestli sem chodis jen pro potvrzeni vlastnich nazoru, tak pak chapu rozhorceni.

    • :DDD, no asi tak nejak

    • To jsi asi nečetl recenzi.. Víš, že kromě hodnocení X z 10ti je tam i text okolo?

       Spíš jsi ho ani nečetl a pokud ano, tak tvoje chápání souvislého textu je tak 1/10 😉

      • michaliuz18

        idem si to precitat ale aj tak som nasrany 

        • 🙂

          Máš můj respekt za upřímnost.

          Třeba ti po dočtení recenze bude můj post dávat větší smysl. Hra je to dobrá, akorát ne pro každého.. Myslím, že recenzent to dobře vyjádřil. 

          • michaliuz18

            spravne, nie pre kazdeho .. a preto je to skoda ze to pise prave clovek ktory ma potrebu taketo hry len skritizovat v kazdom smere , podobne jak technomancera  ci elex 

            • Derp_1337

              Co na to říct? Někomu to sedne, někomu ne. Proto se lidi většinou nikdy neshodnou na číselném hodnocením. Lepší je soustředit se na text a popis hry.

  • Díky za upřímnou a čtivou recenzi. Kvituju, že se autor nebojí kritizovat. Hru jsem si koupil, zahrál a nevrátil. 😀

    A nevrátím. Zvědavost mě láká zpět do úchylně viktoriánského světa a mám chuť zjistit co bude dál. Chyby ve hře jsou, ale má to takovou zvláštní atmosféru, která je dnes už vzácná.. recenze má podle mě často pravdu, ale i přes to mě hra baví.

    Pavle, piš recenze dál. Není to jednoduché jít s "kůží na trh", ale držím palce..

  • skoda, ale uz z tech videi to vypadalo podezrele

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit