Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Konzolu nemám, takže NHL20 je ze hry, a EPIC Store podporovat nechcu, takže Borderlands 3 je taky ze hry... zpět k Archeage nebo War Thunder a nebo si dát níže zmíněné KC:D... připadně to jistí dobrý film 😉.

  • meister_kosa

    Nedodelany rozbity pokracovani nebo mikrotransakcema narvana x-ta iterace tehoz? Ne diky.

    Path of Exile zajistilo dobrou a fungujici zabavu na vikend.

  • madPav3L

    Není kam spěchat s nákupem Borderlands 3. Graficky jsou to pořád stejný omalovánky, který budou za rok vypadat pořád ok, takže počkám až to opraví, zlevní, vydají DLC a potom koupím na Steamu.

  • Kdo má čas na nové hry? Momentálně testuji přes Uplay+ konečně Anno 1800 a tamtamy nelhaly, je to skutečně zase pořádná hra a asi nejlepší Anno ze serie, až teda dodělají Coop-multiplayer. Do toho mám rozehrané KC:D po free víkendu jsem ho nakonec koupil. Green hell jsem zatím letmo otestoval, jak dopadl přechod na v 1.0, ale podle toho co píšou lidi na foru radši počkám, až to doladí. A to těch restů mám pořád ještě dost, zaklínače 3 jsem zatím pořád ještě nenainstaloval...

    • MalyZeli

      Tak nejspis ti kteri nekoupili KC:D a nehraji Anno.

  • TheGGG

    ani jedno mě nezajímá a vzhledem k tomu, že vše dobré za tento rok už mám skoro dohraný a zajímá mě až death stranding tak hrát nebudu a zůstanu u práce v Blendru...

  • Marines
    No, NHL je sice zajímavé, ale Borderlands kupovat a hrát nebudu, štve mne ta exkluzivitka od Epicu! Takže za rok, tento víkend se asi vrátím a znovu proženu Jindru v KCD....
    • Btw, v pripade BL3 byla vzdy zminovana pulrocni exkluzivita ;)

      • Derp_1337

        Navíc z předchozích zkušeností můžu říct, že vývojářům vždy trvá aspoň půl roku (spíš rok) než vychytají všechny chyby, takže o důvod víc si počkat na Steam verzi.

      • Marines
        Ano, pravda.... Ale byl to jen důraz na nekoupení Epic exkluzivitky...
  • FarkyJTV

    ani jedno.nhl je nhl a borderlands po 2,5 castiach je viac borderlands len.mam dost tej znacky.

    bud zahram the messenger alebo zvazujem este kupu blasphemous na ps4

  • 0011

    "Zasvětím" ho Daemon X Machina, který dnes také vychází a doděláním nové kuchyně. Teď jsem si byl vyzvednout sběratelku-doporučuju i pokud hry pouze sbíráte. Vzhledem k tomu jak markeťáci Marvelous střílí firmu do vlastní nohy tím že jejich "šikovní" boti claimují videa na youtube zleva zprava tak si tahle hra zaslouží větší reklamu než tihle herní dinosauři. Na Borderlands 3 se teším ale jako obbykle budu brát goty edici se všemi dlc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit