Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ilusiveman

    Den dev kit je tak ošklivé, až je i hezké. (:

  • Spades

    Mám vedle sebe devkit PS4 a vypadá skoro stejně, toto má jen o dost masivnějši chlazení.

    Ad "Osobně jsem však čekal něco méně sofistikovaného, třeba tmavý krychlovitý box nebo PC case, jak tomu bylo kdysi u Xboxu. Proč si hrát s takovým složitým designem, když bude v závěru zahozen?"

    No ten design je udělaný doslova jen na to aby se to tam vlezlo a aby se to uchladilo. Plus to má hromadu debug buttonů navíc.

  • PCMR

    Příští rok 1 dubna budou oznámeny podrobnější specifikace: 4K@60 a ray-tracing.

    • Knifer

      Ray-tracing je oznámen už v této zprávě, HW řešení. 

  • Já se na souboj PS5 a nového Xboxu těším. Konkurence je zdravá - všichni se snad shodneme, že MS a Sony se navzájem dohnaly k lepším výkonům. 😀 

    Dobré hry na obou stranách a já (zákazník) můžu hrát, co se mi zachce. 

    Navíc opět čas na upgrade PC (a konzolí) a užít si o generaci lepší grafiku na mnoho let. 

    • ravux

      Jaky souboj? Tady je predem rozhodnuto. Stejne jako o minule (tedy aktualni) generaci. Souboj PS5 s tim MS Whatever co vydaji, je asi jako fight Mike Tysona s nejakym kriplem na voziku.

    • uher

      No u MS jsem spíš tuto generaci viděl vhozený ručník. Nečekal sem, že to pro ně bude až tak špatné. O to víc se těším na tu příští a čekám s čím MS přijde tentokrát. Na exkluzivní hry už dávno kašlou (proto ani nemám X-Box One, byly by to vyhozené peníze...)  a vůbec mi je jejich přístup silně nesympatický (start aktuální generace byl z jejich strany katastrofální).

      • Jack1947

        Ničím velkým nepříjde... leda že dovydá připravované hry už kolik let.

  • Jack1947

    Tak to jsem čekal TLOU je taková hra co uzavře celou sérii, PS a PS5 na sebe dlouho nečekalo. Novž Dualshock moc nevím, aby to nebylo spíš na škodu. Tak mě a ostatní to nemusí moc trápit asi budem pořizovat teprve PS4 příští rok.

  • Sice se říká že to vypadá jako turecký záchod, ale já jsem rozhodne pro, když má konzole nezapomenutelný ikonický design. 

    • J.V.Stalin

      To je jen devkit, moc bych nepočítal s tím, že takhle bude vypadat finální produkt.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit