Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG

    hra mě nezajímá, ale fanoušek by měl být rád, že to odloží a doladí, než aby to vyšlo v nějakém postiženém stavu... pokud vám není nad 80 let nebo vám nezbývá pár měsíců života, tak tydle odklady by vám měli dělat radost.... mě je šumák kolikrát se hra odloží, hlavně aby pak vyšla v dobrém stavu

  • Jack1947

    Všechno se odkládá a má zpozdění 😬

  • SalemCZ

    Tak ono je lepší aby se posunuli když vezmu že teď se všechno posunulo na začátek roku, byla by moc velká konkurence. 

  • No, jen ať na tom zamakají, ten soubojový systém je dost špatný. 

    • Derp_1337

      Myslím, že tady nikdo Dark Souls neočekává. RPG se hrají hlavně kvůli příběhu a ne kvůli propracovanému a komplikovanému soubojovému systému.

      • To rozhodne nesouhlasim. Mix pribehu (RPG v pravem smyslu roleplay, prenesene ve smyslu statistik a levelovani postavy osobne moc nemusim) a zaroven vyborne akce je zaklad. To by vam pak do RPG stacilo tlacitko "compute result" a naopak akcni hry by byly naprosto tupa akce bez niceho vice (coz se bohuzel s kralovskymi bitvami deje).

      • Jak kdy, jak kdo :)


        Původní vampires sice byly skvělá hra i přes otřesnej combat, ale v dnešní době jsou očekávání přece jen jiná.

        • skaven

          Redemption mal celkom dobre ovladanie, pauzovanie, 4 postavy. Len bolo potrebne na zaciatku nastavit, aby vampiricki magovia sa nesnazili utocit na blizko, potom to uz slo



          • No já nevím, pauzování na klávese pause bez možnosti změny (kdy celý zbytek hry se ovládá myší) a mágy lepší nechat útočit, než aby vyprázdnili zásobu krve.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit