Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevíte jak se překládá výraz vynálezu illumination v opatství? Myslel jsem že to bude osvícenství ale to asi není ono. Děkuji. Nezdá se mi v pořádku rušit AOE 2 HD když to stálo dost peněz. Stejně tak se mi nelíbí že stáhly z obchodů všechna AOE 1 gold a collectors edition. Snad ty DVD nezničily.

  • martinbucek

    napisem to sem, snad si to niekto z redakcie vsimne.....hosi nedavno vysiel franchise hockey manager 6, nechystate sa to zrecenzovat?.....na rozdiel od football manageru ma uz v zaklade databazy s historickymi rocnikami nhl s presnymi statistikami

  • patr

    Skoda,  rad by som si to kupil ale mala zakladna je proste problem.  Snad sa to zlepsi.  Ta hra vyzera naozaj vyborne.  Graficky je to krasne ale stale zachovali povodnu hratelnost a pocit z hry.

    Mali by odstrihnut starsie diely a hotovo,  nechat len definitive edition. Kazdopadne dufam ze stvorka bude paradna a chyti sa a nebudu vsetci ajtak hravat dokola aoe2 

  • Mart9

    Další hra, u které mě mrzí, že ji nemám čas hrát :/ Několik letních nocí ve školním věku jsem s ní strávil...

  • mohli by dat multiplayer zadarmo jako u sc2 to by mozna trochu ozivlo 

    • stačil by upgrade pro ty co už maji HD + DLCs

  • Málo lidí v multiplayeru je z prostého důvodu. Hráčská základna, která drží AoE nad vodou finanocváním minulého remasteru a ne zrovna levných DLC nechce dávat za update jako za novou hru.

  • cumpi3

    Automatické znovu zasetí farem bylo možné už v původním The Conqueror...

    • Veskoslav

      Tam sis je ale musel ručně naklikat. Tady to prostě dáš automaticky.

      • cumpi3

        aha, tak to pak jo. Nicmene pak nevim, proc maji farmy nejakou zivotnost a neni to rovnou nekonecny zdroj...

        • vaclav.pechacek

          Žere ti to dřevo, optimální je, dokud nemáš nekonečnou zásobu, obnovovat sám.

          • cumpi3

            to je fakt. Kazdopadne koupeno, uz stahuju a uvidime 🙂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit