Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • calwin

    dnes som dal jednu hru a následne to odinštaloval... problém ani nie je v samotnej dote ako v tej otrasnej elitárskej komunite, ktorá tam ostala... spoluhráči majú neustále potrebu strpčovať zážitok z hry ostatným... ping spam, block, umyselný deny, neustaly follow, feeding, ability abuse je bežný jav skoro v každej druhej hre...

    • Veskoslav

      Po jak dlouhé době jsi hrál? A co je to úmyslný deny? Jinak by mě zajímalo, jaké máš MMR, protože takové chování je někde u 1000 MMR.

    • JohnyTheZik

      Co proboha znamena umyslny deny? xd


      Jinak je to zajimavy, ale ja krome obcasnyho ping spamu na nic takovyho nenarazim :thinking:

    • twicer

      Vemeno potkáš v každé online hře, z jedné hry přece nemůžeš říct že se to děje v každé hře. Když se do tebe někdo nepatříčně naváží tak block a je klid.

      • calwin

        v nijakej inej hre nie je hrac tak zavisly na spoluhracoch ako v dote... cize ano mas pravdu ale v tomto pripade sa to neda riesit nejakym blockom. 

        a dotu hram od ich zaciatkov kedy zacinala na warcraft 3 ako custom mapa... ale ta hra sa odvtedy zmenila k nepoznaniu pocnuc komunitou

        • SalemCZ

          já nevím když se mi něco nelíbí tak to ignoruji. Stejnak mi na pozadí jede nějaký video.

        • dota je takova poslednich 10 let, takze jsi mel asi docela dlouhou pauzu :)

  • no tak nejakou zmenu to chtelo, ale nemyslim si, ze tahle cesta je ta prava

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit