Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Knifer

    Za mě spokojenost doufám že to udělají a tyhle negativní reakce neuloží celou věc k ledu. Je docela vtipné sledovat jak se hráči styly během necelých deseti let tak hrozně... Jak to říct no leda uplakanost

  • Derp_1337

    Musím říct, že se vývojářům opravdu podařilo navodit tu správnou nostalgickou atmosféru tím otřesným bojovým systémem 😂


    Jinak nebudu hodnotit tohle velmi "early" demo. Uvidíme jestli vývojářům vydrží nadšení i po 2 letech vývoje a kam daleko to dotáhnou...

    • Dolero

      Kdyby měl G1 potažmo G2 takto otřesný bojový systém, na ty hry si moc lidí dneska nevzpomene. Ale právě proto, že měly na tu dobu ty hry poměrně dobře řešenej a na skill nutnej boj, ty hry má hodně lidí rádo. 

      Btw. neplést si ovládání s bojem. Ano, G1 nemá ovládání nic moc (ale stačí si stáhnout věc jménem System Pack 1.8 a ovládání je v pohodě na myši), ale samotný boj je skvělej.

      Moderní kopie bojového systému G1/G2 je v prvním Risenu a ten by s malými úpravami pro Gothic Remake sedl jak hrnec na víte co. :) 

      • Derp_1337

        Jo, nebyl jsem moc konkrétní, ale většina lidí, co tu hrála určitě pochopila, co jsem tím myslel. Ono se do pomyslné množiny "bojový systém" dá zařadit i podmnožina "ovládání".


        A díky za tip na dobrý mod. Škoda, že jsem ho neměl X let zpátky, když jsem hru hrál 😉

  • maros.goc

    otrasný remake! ked takto ma vyzerat buducnost Gothicu tak Boh nas ochranuj

    • Ehm je to ukázka jak by to mooohlo vypadat. Jasný, že se asi to nebude udělaný super detailně. ;-) Mně se to  líbí a ten soubojový system má potenciál ;-)

  • Gothic už je dávno pasé a zoufalé pokusy Risen a Elex to jen potvrdily/potvrzují. Takže remake něčeho, co je dávno mrtvé, samozřejmě nemá šanci na úspěch.

    • maros.goc

      blbosť, prvý Risen bol skvelý a Elex ešte lepší

    • Toto je samozřejmě nesmysl, Risen minimálně první díl byl dost povedený a Gothic alespoň pro mně je jedno z nejlepších rpg vůbec.

      bohužel podle ukázek jak graficky tak hlavně obsahem je toto vedle. Lepší by bylo udělat remaster a ne reamake a vkládat svoje invence.


  • Původní sérii mi připomínalo snad jen to intro. Bombastická akce za každou cenu mi jde úplně proti Gothicu, který začínal pádem do louže a ránou do ksichtu. Hlavně toho neskutečně otravného a užvaněného protagonistu jsem chtěl uškrtit už po 5 minutách. Gothic v novém kabátku bych určitě ocenil, ale vývojáři budou muset zásadně změnit přístup, aby dosáhli věrného remaku s podobnou atmosférou. Teď to vypadá jak jedno z desítek budgetových RPG, které ještě před 10 lety plnily slevové koše v Tescu.

  • BoB.2

    Je fajn že se drží tradice a bojovej system stojí za h*vno jako v původní hře, jinak nostalgie jako prase.

  • Tak jsem si to přehrál. Za mě hrozný po všech stránkách, s Gothicem to nemá společnýho nic než zasazení a jména postav. Nemá cenu snažit se o objektivní hodnocení nečeho co je v předprodukci, chápu že je to ještě před stavem běžnýho EA. ale ten formát co pro to vybrali tomu nesluší, když pominu grafiku, zvuk, ovládání (strašnej combat, že jo?) (skákání) a povrchní dialogy, pořád tam zůstává tunelovitej level design a ten se neodpouští. Tenhle preview vlastně jen říká dvě věci: Existuje Unreal Engine a možná v něm uděláme "remake" Gothicu. A já doufám že bude vypadat úplně jinak.

    • Lukyz

      Já jsem si to třeba dost užil, když teda pominu zbytečně akční intro. Tunlovej design se dá těžko posoudit, když je tam jen začátek, který byl v původním G1 taky jen tunel, než se hráč dostal ke Starýmu táboru, kde teprve začala otevřená mapa celý kolonie. Combat mi přišel naopak parádní. Určitě tam jsou věci, který bych tomu vytknul, ale otázkou je, co je game design a co je jednoduše nedodělanost, když jde v podstatě o tech demo. 

      • smejki

        V původním Gothicu trval úvodní "tunel" asi 3 minuty a "tunel" to byl jen proto, že ten kus levelu byl doslova tunel (resp. kaňon). Jinak jsi byl od úvodního dialogu zcela svobodnej. Open world nezačínal ve starým kempu, tam tě akorát dotlačila bepzečná cesta. Pokud jsi ale chtěl, mohls uhnout kamkoliv, už co jsi seběhl ze skal k lovcům

        Tady je ta část roztažená na 3 hodiny a to ještě velmi velmi špatně.

        • Tak oni asi nebudou pro potreby pouhyho tech. dema budovat nějakou rozsahlejsi open world lokaci, ze

          • maros.goc

            prečo by nie? a nebolo to tech demo ale ukazka ako by mal vyzerat remake...

          • smejki

            to po nich snad někdo chce?

            • Takže mají udělat ukázku na tři minuty tunelu? :D To asi taky zrovna neštimuje. Z videa to nevypadá zle...

              • smejki

                Reakce na příspěvek:

                Jo. Přesně tak. Maj udělat demo na 2 minuty. Přesně to říkám. Ježišikriste, to je zas debata do zdi tohle...


  • Super přístup ze strany vývojářu a vydavatele. Pecka

  • uaxpk

    Bomba!

  • 😀 úroveň hormonů lásky a nostalgie: 120% 

    Say no more, I'm going in

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit