Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    CDPROJEKT udělá další hru se zaklínačem na 99% ted je otázka kdy a o čem 🙂

  • drasta

    Prestante uz ten pitomej serial tak opevovat, koukat na nej a uz vubec se u nej jakkoliv bavit. TheGGG napsal ze se mu nelibi protoze ne vsechny postavy odpovidaji svoji podobe v knihach a tim padem je to strasnej fail a nikdy by se na to nemel divat. Dekuju!

    • TheGGG

      Dík konečně někdo.

      • Derp_1337

        LOL

        Jelikož to byl sarkasmus, tak to znamená, že si z tebe vlastně utahuje 😂

        • TheGGG

          néééééé, nepovídej? Ty musíš být nejchytřejší kluk na oddělení... vrchní bojovník netflixu dorazil, teď tady bude pořádek. BTW: jak se smiřuješ s tím, že má witcher score 53%?

          • Derp_1337

            A jak se smiřuješ s tím, že Zaklínač má v průměru skóre 80% ?

            Musí to být kruté zjištění, že se jiní lidé dokážou bavit u seriálu, na který se nechceš dívat.

            • TheGGG

              rotten tomatoes: 59 %; metacritic: 53 %.... docela meh---

              • Derp_1337

                Reakce na příspěvek:

                Tebou 2 zmíněné weby nic nedokazují, protože Rotten Tomatoes má momentálně 93% uživatelské hodnocení, MC momentálně 78%.


                A nebyl jsi to náhodou ty, kdo v diskuzi k nějaké hře tvrdil, že hodnocení "kritiků" se (na MC) nedá brát moc vážně a jediné hodnocení trochu odpovídající realitě je to od samotných uživatelů??

                • TheGGG

                  Reakce na příspěvek:

                  samozřejmě, to jsem bohužel tehdá nevěděl, že na metacritic si můžeš vytvořit doslova stovky účtů z jednoho PC a ani nemusíš měnit IP adresu, nebo dělat jiné IT kouzla... a u MT který již prokazatelně podvádí s uživatelskými hodnoceními (viz kauza kolem aktuálních star wars) jsem taky ztratil důvěru.

                  Takže sice západní journos jsou banda aktivistická, ale alespoň je jasné, že to průměrné hodnocení na RT a MT není podvodné a dá se každý ten web a článek dohledat ke konkrétnímu autorovi. I když ten autor bude třeba hejhula z the guardianu. Oproti tomu uživatelská hodnocení se dají spamovat jak na běžícím pásu (ostatně MT muset mazat tisíce haterských 0/10 recenzí u death stranding)

                   a BTW: witcher od netflixu se snaží být hodně korektní, ve prospěch Yennefer potlačil i Geralta, z multikultizoval část postav, tlačí silnou woman power myšlenku a stejně ho pokrokoví novináři, kteří si chválili i takovou slátaninu jako the last jedi, nemají rádi. To prostě svědčí o tom, že to je fakt megablbina...


      • iSpirit

        to byl sakrasmus. Ale měl by ho zlepšit. Někdy se mu fakt nepovede.

        • TheGGG

          myslel to jako sarkasmus, ale byla to jedna z mála rozumných věcí co tady zazněla

  • iSpirit

    skvělé věci střídají průměrné až špatné. Výborná Tissaia(tím jsem si byl jist díky Ripper Street). Celá trojka Geralt, Yen a Ciri jsou bez námitky. Navíc mezi Yen a Geraltem je slušná chemie. Celá ta trojka je pro mě daleko snesitelnější než herní. Tam jsem nemohl vystát ke konci ani jednu z těch postav. Tady se těm postavám dá fandit. Pak jsou tam věci průměrné jako Marigold, Cahir až hrozné Fringilla, Dryády. Takhle je to i s díly s scénami. Skvělý díl je se Strigou, kde je výborná atmosféra a vše vypadá, tak jak má. Pak tu máme díly s papundeklem a mizerným CGI a bolavými dialogy. Ten potenciál ten seriál má veliký, jen to prostě místy promrhali. To ohýbaní předlohy je úplně zbytečné stejně jako u třetí hry. Díky sympatické hlavní trojce bych asi dal palec nahoru.

  • WoodyPwx

    Knihy sem cetl vsechny a serial mi prijde dobrej. Nekdy se mozna az moc znazi sokovat, podobne jako Game of Thrones, ale cernosi mi tam urcite nevadi. Vic penez do CGI by bylo fajn, ale na herce uz sem si zvykl. Zena je taky nadsena (Witcher je frajer 😛 ) a cetla jen nektere z povidek. 

  • Ilusiveman

    Mohli by Witchera nakopat do VR. Asi by to znamenalo to dost překopat  ale... Šel bych dotoho. 

  • dworkin

    Rozehrál jsem ho na PS4 (první dvě dohrani byly na PC) a vedle RDR 2 je to další hra, která hodně tezi z velké obrazovky. Nektery scenerie jsou i po letech dechberouci.

  • skaven

    ja witchera neviem dopozerat, som pri 6. casti a nic (ani nadherne Yennine kozy )ma nedokazu presvecit aby som to dokoncil.

    The Expanse, to je skvely serial.

    • Derp_1337

      První 3. řady The Expanze byly skvělé. 4. řada ale už tak skvělá není.

      Doufám, že tahle tendence klesající kvality nebude pokračovat i u 5. řady.

      • skaven

        je trosku ina, ale mam ju rad. Avasarala, Amos a kapitan Ashford su topky postavy. A ten svet ma pohltil. A ako pise sankuri ohladom 4. serie (narozdiel od scenaristov zaklinaca), scenaristi the Expanse z howwna dokazali upliest skvely bic.

      • sankuri

        Ono je to hlavne kvuli kniham, od te kde se vlastne odehrava ctvrta serie jde kvalita pribehu strme dolu a musim rict ze scenaristum se z velmi slabeho nametu povedlo vymacknout docela nevsedni vysledek.

    • species

      expanse 4ta serie stoji taky za vyliz :(

    • v tech poslednich dilech jsi o nic neprisel :D

      • TheGGG

        přišel o jednu naprosto otřesnou "bitvu"

        • je fakt, ze svym zpusobem je to taky zazitek

          • TheGGG

            rozhodně pokud se budou hledat nejhorší akční scény v seriálu, witcher má slušnou šanci.... a taky o cenu za nejhorší cast, kostými, dialogy, cgi.... je toho hodně

            • Jackoslav426

              ty máš cenu za nejhorší gramatiku

              • TheGGG

                Reakce na příspěvek:

                ještě že mě nikdo za komentování na games neplatí... že dostanou ti lidi za witcherem a např. těmi otřesnými kostými peníze, je skutečně směšné...

  • 0011

    Já ho po zhlédnutí seriálu začal hrát na switchi a vypadá to, že ho po pěti letech konečně dohraju.

  • BoB.2

    úspěchu?

    • Ilusiveman

      Jop. To je fakt. Nehledě na zdejší lopaty. 

    • TheGGG

      "úspěchu"

  • Seriál mi přišel docela v pohodě. Největší problém jsem měl asi jenom s designem zbrojí a s tím, že plátovou zbroj krájeli jako máslo... budiž ale. Pořádně uvidím asi až se druhou řadou. 

    Že se ale najednou Twitch rozsvítil Witcherem3, to mě trošku naštvalo :) nebylo moc co sledovat, když ho momentálně hraju a nechci si to moc kazit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit