Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vogon

    Adam Homola, profil nacisty:

    -Hlava do hladka oholena

    -Baníkovec

    -Styky s Karlem "Grrc" Drdou

    -Na pohlaví vytetováno "Grilovaná kachna 1488"

    -Vede "kampf" proti remasteru Commandos 2

    • tvůj nick ti sluší, hloupější komentář jsem tady ještě nečetl

  • houmrhoumr

    je to skoda remaster by se hodil. Na puvodni verzi me stve prepinani rozliseni pri savu v menu(coz je u commandos porad:))

  • Femt0

    Tak to máme další remaster fail stejně jako Homam3 HD od Ubišitu.

    • 0011

      Ten jsem bohužel koupil, ale pak jsem za rok na for games narazil na staré score s DVD, kde byla kompletní verze Homam 3 s datadisky i HD launcherem, střežím ho jako oko v hlavě a hraju je skoro každý den, od té doby jsem tu steamovou ošulenou verzi nezapnul, bez datáčů to nemá smysl hrát. Tyhle Commandos vypadali už že screenshotů tak hnusně, hlavně modely postav, že jsem o koupi naštěstí ani neuvažoval.

  • Marines

    Bohužel, dějiny se dnes učí uhlazené politickou korektností, co řídí i celý dnešní život, takže proč by hry, také neupravovali podle jediné "neosoc pravdy". Mlčící většina, je dnes menšina se všemi důsledky.....

    • Dejiny by mali byť dané a nie upravované. Logicky to normálny ľudia chápu. Žiaľ normálni ľudia nerozhodujú o veciach. 

      Ono taká vražda človeka je objektívne horšia, než zobrazovanie hákového kríža. Takže by z dejín mali vymyznúť aj vraždy ako zabitie Arcivojvodu Ferdinanda, JF Kennediho, Luthera Kinga a ostatných. Tiež by sme mali vymazať otroctvo, to je fuj, nechceme podporovať otrokárske zmýšľanie o rozdeľovaní rás. A mali by sme žiť v mieri, takže možno by sme mali vymazať aj všetky zmienky o vojnách.

      Možno naozaj ako navrhujú vo Švédsku - učiť dejiny len od prvej svetovej, viac len zbytočne zaťažuje úbohé mladé mysle žiačikov. 

  • Inquisitor

    A potom se má člověk těšit ze zpráv o remaku nebo remasteru svojí oblíbený hry. Nakonec z toho vyjde jako vítěz originál. Nebo "amaterské" od fanoušků, který ví co chtějí a většinou to dělají s citem k původní hře a zadarmo. K čemu je mi předělávka, kdy odstraní nebo úplně doje... hlavní mechaniky a v čem tkvěla zábavnost původní hry? Potom je z toho čistá zlodějina za bílého dne, těžící z nostalgie fanoušků. Hnus velebnosti.

  • Corvus

    Refund a dál se těším na Desperados III. Toto nechť si autoři vetknou za klobouk.

    • Corvus

      A vypadá to, že Warcraft III: Reforgednedopadne o nic lépe...

      • KrPa

        uprime, za SC1  chteli polovinu ceny a udelali tam 2x vice prace

  • Houdini

    Chceli sa nabaliť na legende. Dúfam, že na tom prerobia.

  • DeathFish

    Adame, prosímtě mám jeden dotaz ohledně multiplayeru v původní verzi.


    Píšeš že "Commandos 2 funguje na Windows 10 víceméně bez problémů", ale pamatuju si, že v původní hře v kooperaci docházelo k nepříjemné desynchronizaci, kdy jeden hráč viděl na obrazovce něco jiného, než ten druhý. Měl jsi stejný problém? Dělo se to převážně v pozdějších mapách si pamatuju. Kdyžtak doplň i kterou verzi původního Commandos 2 máš (Steam, krabicová verze, ...). Díky 🙂

    • Overwatch

      Ahoj, takový problém si nepamatuju. Nejspíš jsem ho neměl, ale už hodně dlouho jsem v kooperaci nehrál ty pozdější mapy. Commandos 2 mám na Steamu, GOGu i krabicově :)

      • DeathFish

        Aha, takže vlastně nevíš 😀 ok, i tak díky za info 🙂

  • KrPa

    Podobne to vidim i se zitrejsi W3, naslibovaly hory doly a nakonec bude jen graficky kabatek a nejaky balanc patch.

    • PatchmaN

      Presne tak. Nejdrive bylo info, ze budou delat i zmeny v pribehu, aby to lepe reflektovalo aktualni situaci ve WOW, coz jsem vital. Z poslednich informaci jsem pochopil, ze z casovych duvodu to bude stejny W3 jen v lepsim kabatku, coz me naopak trosku mrzi. Sam jsem mel predobjednano a zkousel betu. Jsem tedy zvedam, alespon intro vypadalo pekne.

      • twicer

        Nepochopil si to úplně přesně, drobné úpravy aby to sedělo na součásnou historii warcraftu tam jsou, nejsou však slibované vylepšené cutscény, chybí žebříčky, stastistiky účtů, či upravený dabing. Třešničkou na dortu jsou animace ve 30fps, což je fakt pastva pro oči když zbytek obrazovky jede na 144... a

        Takže sečtenou podrženo jsou to staré W3 jedna ku jedné s novými modely, horší stabilitou a odstraněnými žebříčky.

        • KrPa

          zadny FPS / Ping counter, retardovane klikaci a vyjizdeci menu, mm pouze na versus hry a nastaveni, tak vic veci odebrali nez pridali, taky me pripada, ze se multak vice seka


          a mapy? jestli si chces zahran nejake mody od hracu, prvni si je musis stahnout!! 

  • BlackenedHalo

    Tak toto sa skvelo (i naopak hrozne) čítalo!

    Chýba mi ale jedna vec. Úderná nízka známka, ktorá by tento hnoj poslal na smetisko dejín!

    • Je to jen komentář, ne recenze

    • Pixie

      Klasická recenze teprve vyjde i se známkou. Adam tohle napsal , asi jen jako poukázání svého dojmu na hru.

      • Tak já to pochopil jako vyvážení toho předchozího oznamovacího článku, kde není o hře a jejím stavu prakticky nic a ty co nečtou diskuzi, by to pak mohlo mrzet. Jinak velký palec nahoru za článek tohoto typu. Respektive, že lze publikovat i článek, který hry nechválí a to je jedna z cest, jak narovnávat herní trh, který funguje stále dost divoce a se zákazníkem je legálně vydrbáno poměrně často.

        • twicer

          Tohle se bude dít ale jen u věcí co sou blízko srdíčku redakce, takže 99% veškerého obsahu bude dále podléhat stejné "povrchové" novinářské znalosti her ( alá honem přes víkend zahrát ať se můžu vrhnout na další práci ) jako tomu je do teď. 

          • nikdo nemůže hrát všechno a nikdo nemůže mít oblíbené všechny hry,

            i za víkend lez poznat jestli je hra dobrá nebo špatná

            • twicer

              Jo máš určitě pravdu, ale ne jednou už sem tu zažil že se tu hře výtýkal nějaký nedostatek, který se právě díky tomu zahrání za víkend ani nestihl projevit. :) Ale stou záplavou her to ani jinak nejde, nikomu to nevyčítám, dělají svou práci dobře.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit