Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • malachi

    😉

    mno ..aani to dlho netrvalo..a mám to na pc v zlave  a komplet celé aj s
    oboma dlc v lokalizácii..a opatchované..:D...základ prejdený za cca
    39.7hodín....smutný bo by som ešte tak jednu lokáciu zniesol..ale aj tak
    paráda...tak teraz hor sa na dlc..:)

  • Pořídil jsem si ME na PS4 pro. Netušil jsem jak špatný má na playstationu ovládání input lag viz. https://www.youtube.com/watch?v=LvCh60pUZZw


    Dokud jsem neviděl toto video, nedokázal jsem si vysvětlit, proč mám z ovládání pocit, že nejsem schopen pořádně zamířit, což třeba v takovém multiplayeru BF5 nebo ostatních hrách tento problém nezaregistroval.


    Na PS4 pro si DLC rozhodně nekoupím. Hře samotné bych dal tak maximálně 70%. Některé pasáže mě bavily velice, jiné byli doslova otravné až zbytečné.

    Rozhodně se nejedná o skvost, který bych si doma vystavil na poličku a rád se k ní někdy vrátil. Škoda :(

  • Škoda, že na GOG-u Metro Exodus zrejme ešte pekne dlho nevyjde (asi lebo Denuvo) ☹

    https://twitter.com/MetroVideoGame/status/1225044264062783488

    • Škoda myslíš proč ? Jako že bychom si mohli obě DLC zahrát zadarmo jelikož hry z GOG se dají krásně stahovat i aktualizovat ?

      • Prečo zadarmo? Normálne kúpiť v rámci ich Season Passu alebo priamo DLCčka, či ako to inde majú.. A nevidím dôvod, prečo by som si nemohol stiahnuť inštalačné súbory do vlastného kompu keď to už raz kúpim (a hlavne ich neposúvam ďalej), nech aspoň mám zálohu pre každý prípad

  • Carnage666

    DLC vyšlo samozřejmě 11. i na Steam 🙂 už pařím.

    • vzdyt jeste nevysel original ?

      • Carnage666

        Každý kdo měl pre-order na Steamu předtím než byl stažen z prodeje hru normálně dostal a vlastní ji ve Steamu. A DLC jdou normálně koupit ze Steamu k tomu.

        • jo takhle, prave ze u toho DLC je napsane, ze clovek musi vlastnit na Steamu i original, tak mi to nejak nepasovalo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit