Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • frank.horigan

    Budou i krabice, nebo to vychází jen elektronicky.. 

    Slyšel jsem i o více edicích

  • triptich

    počkám si bez zbytočných očakávaní. tie ramastre nedopadajú vždy slávne. ale vyzerá to dobre...

    • Som na tom rovnako. Nepredobjednavam, pretoze nechcem porporovat tuto praktiku. Ale day one budem pozerat vsetky dostupne recenzie a v pripade pozitivneho vysledku okamzite kupujem.

  • Já moc doufám, že to bude povedené.. Možná bych někde na půdě vyhrabal originálku z roku 1995.. Do teď si pamatuju posvátnou bázeň, při pohledu na ty dvě krásná CD.. 

    • A jinak mícháte do jednoho textu obrázky z původního C&C a z Red Alertu (který vyšel tuším o rok nebo dva později) - Pro neznalého čtenáře to může být matoucí, když se jedná o článek o C&C remastre.

      • lipkozzi

        No ono je to asi zámer, keďže v článku sa vyslovene píše, že remaster bude obsahovať ako pôvodný C&C, tak aj Red Alert, že?

        • ano, máš pravdu. četl jsem to na mobilu a nějak jsem to přehlédl. 😯

  • MeliUSA

    vypadá to fakt luxusně fakt se na to těším :-) CC je prostě top strategie a v tomto kabátu ..paráda.

  • species

    I ve svetle commandos a warcraftu 3 se na to neskutecne tesim. Jestli zesloni i C&C tak uz fact nevim!

  • https://www.openra.net/


    Nahrajete do toho soubory ze hry (Red Alert 1 je freeware) a máte remaster zdarma.

    • Lukyz

      Nope, máte původní hru spustitelnou na moderních OS a ve vyšším rozlišení, skrimish, funkční multiplayer a pár vylepšeními jako klávesové zkratky, příkazy, frontu výroby atp.


      Rozhodně nejde o remaster.

  • KIMCID
    Poslední dva remasty her dost boleli tak nevím zda se mám těšit.
    • Ja zachovavam opatrny optimizmus. Na rozdiel od tych dvoch remasterov tento krat EA ako vydavatel fakt vyvoj konzultoval s komunitou, a tiez to dali do ruk tym najpovolanejsim (aka byvalim tvorcom, ktori tie hry vtedy realne vyrobili).

      • KIMCID

        tak v koutku také věřím ale se strachem

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit