Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravím mohl by mi někdo poradit ,jestli WARZONE rozjedu s mými požadavkami NTB : Procesor: AMD Ryzen 5 3550H with Radeon Vega Mobile Gfx 2.10 Ghz   Pamět: 8.00GB     System 64bit operač.systém  platforma 64x ??????  DÍKY MOC ZA ODPOVĚĎ

  • michaliuz18

    se*e mne tam jedine ten gulag ktory zdrziava, nemusel by tam byt vobec a umres tak dovidenia 

    • patr

      A keby musis cakat na svojich spoluhracov.   To nezdrziava ????.   Absolutne nechapem co pises.   Gulag je rychle vratenie do hry  ale zas nie takym stylom ze to vrati vsetkych.  Ale len tych co to uhraju.  Vyborny system

  • farrin

    Zkoušel jsem, ale Apex mě pořád baví víc. V CoD mě vadil gulag, akorát zdržuje... 

    • patr

      a to ze cakas kym zoberu banner a najdu respawn point nezdrzuje

      • farrin

        hele ani ne, mam přehled jak se týmu daří a podle toho se rozhodnu zda čekat nebo ne. Gulag je prostě divnej...

        • patr

          podla mna to je super.  
          Jedna rychla moznost ako sa vratit do hry, dalsia moznost ze ta vykupia.    Celkovo je vratenie do hry super v takej hre ktora ma rychlejsi spad.   Celkovo sa mi paci ze prevzali napady z fortnite a apex a pridali tam nejake nove, typicke pre warzone.   hra je to paradna.  Graficky, hratelne aj technicky

          • farrin

            Nezdá se mi graficky parádní, spíš průměr. Nejlepší ani není ''vznášení'' zbraní ve vzduchu (místo aby ležely na zemi), zbytečně to ubírá atmosféře. Rakve v Apexu jsou rovněž lepší, než když ti z těla vše vyletí do stran..

            • patr

              No tak ty riesis uplne hluposti.   Je to Call of duty kde su red doty na mininape, hitmarkery,  zvuk ked hitujes niekoho a podobne drobnosti. Raz mi jeden typek zahlasil.  Cod je blbost, ked tam mas hitmarker a vies kedy si ho trafil.   A to hraval len pubg v ktorom ked niekoho trafis vysplechne oblacik modrej, cervenej krvi.   Absolutne su ludia zaslepeni ich oblubenymi hrami na ktore si zvykli.

              Je to rychla arkadova hra, nieco medzi pubg a apex.   Apex je moc rychly a farebny, pubg je v niektorych momentoch zdlhavy a pomaly.  To ze vsetko vyleti na zem je proste rychlejsie a nezdrzuje ta to zbytocne.  Lootovaci system s bednami sa hodi do pomalsej hry ako pubg.


              Grafika je perfektna presne ako ma na br byt tak aby to slapalo plynule na vsetkych systemoch.  Samozrejme ze nie vsetky textury budu ostre ako britva, ale pocit z hry,  velkost budov a ich interiery je fantasticky.  Takisto aj gunplay.   Nieje to az tak brutalne arkadove ako predosle cod hry,  niektore zbrane aj poriadne kopu

  • patr

    paradicka je ten Warzone. to bude megahit.  Hlavne ze to odclenili od COD MW ako samostatnu free hru, plus je tam crossplay zapnuty.  Takze zakladna hracov bude obrovska a ta hra bude rast rok po roku.  A ne ze vyjde o rok dalsi diel. 
    Velmi sa mi paci ze zobrali mechaniky z Apex, Fortnite, pridali svoje vlastne a skombinovali to.  

  • Souhlas. Oproti Blackoutu, který jsem po hodině smazal a nikdy už nezapnul je Warzone ve všem násobně lepší a ještě si bere to nejlepší z aktuální konkurence (ano, kradou nápady, ale nejvíc stěně krade Fortnite) 

    Za mě spokojenost. Ve třech fakt zábava, kde se musí i myslet.. 🙂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit