Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pichpe

    Tak zatím jsem si dal tutoriálovou kampaň (bohužel díky dětem doma není moc času) a musím říct, že jsem zatím nadšen. Vše z prvního dílu zůstalo zachováno, žádné revoluční změny. Ale hodně drobných změn v mechanikách a zatím tedy všechny k lepšímu. Uvidíme jak hlavní kampaň, ale tuším, že to bude stát za to 😉

  • victor

    Myslím , že Unreal engine je jen třešničkou na dortu . Panzer Generál klonům se výborně daří na mobilních telefonech . Natolik , že si hráč dnes už povzdechne nad "jen druhá světová válka ?" Slitherine a Paradox ...to bude ještě datadisků :/ ....

    • Duncan66

      Muzete prosim uvest nejake konkretni vydarene hry typu PG na mobilech? Co jsem zatim zkousel, tak je to jednak P2W a druhak oproti PC komplexnosti je to uplne neco jineho, levelovani jednotek, opravovani atp. vsechno funguje nic moc, jednotky se neprenaseji do dalsich bitev atd.

      • honcka

        Hraju na ipadu Panzer Corps a Warhammer 40k Armageddon

        • pichpe

          To já také, ale na mobil nic takového není...

      • pichpe

        Naprosto mi mluvíte z duše. Pár pokusů bylo, ale každý měl nějaké "ale"...

    • pichpe

      Nevím nevím, žádný pořádný Panzer General klon na mobilu neznám. Jediný je na iPadu Panzer Corps. Zbytek má buď spoustu much, špatné ovládání, nebo na houby obsah.

      Co se týče DLC, holt tam je to jejich strategie. Obzvlášť Slitherine, kteří mají relativně málo zákazníků a spoléhají na jejich věrnost, takže mají vysoké ceny a hodně drahých DLC. Rozdíl proti paradoxu je v tom, že u Slitherine se v DLC většinou neřeší dopad na mechaniky hry, ale čistě nový obsah. Zatímco vanilla hry od Paradoxu jsou většinou o ničem a až DLC, která mají dopad na mechaniky hry to většinou prohloubí, viz. poslední DLC k Stellaris, kde jsou velmi významné změny v diplomacii...

    • Představ si brečet kvůli tomu že dostaneš volitelný obsah navíc pro svoji oblíbenou hru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit