Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Johnny

    RX5700 a ryzen 5 2600, a na Ultra nightmare při 2560x1080 a vypnutý Motion blur mam okolo 180fps. při bojích to padá pod 100... Ale k čemu to? mam Lock na 60 a pohoda

  • Jack1947

    Tohle zrovna nebude hra když si člověk řekne ! Ha "ted je čas na upgrade" teda pokud nechce hned ultra ale bez toho se obejde, vlastně nevím na co je to náročné CPU kolem 40-60% zatížení.

    Když mi to jede takhle pak na 1070 to musí jet v 1440p jako básen aspon s 70-80fps😉

  • Kabutops

    oznaceni medium, drive stredni skoro ztraci vyznam :D

  • Jez3vec

    Co jsem koukal, tak není problém to "rozjet" na moderním Athlonu od AMD s integrovanou kartou, který stojí uplně stejně jako hra samotná.

  • Je super ze i nove hry bezi na starsim zeleze velice dobre.Pamatuji dobu kdy se vam s rok starou grafikou cukal i excel

  • species

    nechapu ze mi to bezi na moji utahany gtx970 na ultra detaily Oo

    • Jack1947

      Medium/high 770gtx a až na pár škubů a zpomalení to taky jede jak víno dokonce jsem tam nechal nastavení co si hra vybrala sama lolz.

    • Vzdyt je to taky vzdy jedna mala arena s par neprately, tak co na tom ma byt narocneho :D 

      • No já teda nevím, já mám sestavu i5-7600k, 16 GB RAM (2400 Mhz), GTX 1060 (6GB) a na medium mám ztuha 60 FPS, většinou kolem 35 :/.

        • Veny

          Aktualizuj si Nvidia ovladače... já mám na GTX1050 60FPS na medium

        • species

          no ja mam silene ramek, ale kvuli jiny hre. To asi budes mit nejakej problem, na tyhle sestave bys to mel uplne v pohode rozjet na ultra.

        • jiri.svak

          Tak to je teda hodně málo, to vůbec neodpovídá tomu, co naměřili testeři. Máš poslední ovladače? (Možná to bude to čtyřjádro, ale podle testů CPU taky pochybuju).

          • Zkusím ještě znovu ty ovladače, nové jsem instaloval ještě ráno, když Doom vyšel.

            Nevím, zkusím co s tím. Problém mému PC činí především rozlehlejší oblasti a mlha. Hra je jinak super, ale na Nightmare obtížnost, kde se zaváhání celkem trestá se stabilní FPS fakt hodí :).

            • nightborne

              Ale to mi fakt přijde spíš jako problém na tvým přijímači... já třeba na i7 7700k + titan x (tzn cca 1080Ti) ve 4K na ultra prakticky nevidim fps pod 70...

              • Reakce na příspěvek:

                Tak zase srovnávat i7 7700k a i5 7600k, k tomu Titan X a 1060, je celkem jako jablka a hrušky :). To se pak nedivím, že to frčí na ultra :). Zkusím ještě nové ovladače a uvidí se. ;)

                • Murlock

                  Reakce na příspěvek:

                  Taky mám 1060 a jedu stabilních ultra 60 fps. Být tebou tak PC projedu anti malwarem jestli ti nějaký borec nesosá výkon. A taky vypni steam overlay, protože to některým lidem způsobuje performance drop. 

                  • Reakce na příspěvek:

                    Tak dikec Murlocku, bylo to steam overlay. Teď hra jede na Ultra Nightmare stabilně 60 FPS :).

                    • Jack1947

                      Reakce na příspěvek:

                      Jo ten odpad vypnout, pokud ti nevadí že nebudou screenshoty.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit