Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • victor

    MoH a potom CoD ...kdysi to byl svátek a člověk se těšil na každý díl .To že někdo udělá exkluzivitu a styl hry přizpůsobí joypadu prostě je dnešní trend . I když ty hry vypadají podobně , musí si dnes zahrát i průměrný hráč .Odklikat a domů ...

  • jindra.veliky

    Já teda vážně pochybuji, že se nepřátele v rámci platformy liší rychlostí pohybu a útoku. Chtělo by to video srovnání PC 2099 vs PS4 2020 a později prostě PC vs PC. Pokud tam takový rozdíl je, tak to rozhodně není platformou, ale úmysl vývojářů a bude to i na PC.

    • Derp_1337

      Však redaktor v článku jasně napsal, že ten rozdíl v rychlosti nepřátel je nejspíš způsobený nízkou obtížností na kterou hrál. Řekl bych, že to bude dost přesné zhodnocení.


      Já osobně jsem si DOOM zahrál na NIGHTMARE na PC, ale na konzoli se pachtím s trapným "Hurt Me Plenty". Rozdíl v nepřátelích byl opravdu zřetelný. Na tu nižší obtížnost mi sice bylo trochu trapně, ale s gamepadem se mi prostě nedařilo podávat tak dobré výkony jako s K+M a nezbylo mi nic jiného než snížit tu obtížnost.

      • jindra.veliky

        V CoD je jediná změna obtížnosti kolik ti ubiraj

        • vaclav.pechacek

          To není pravda. Reakční doba nepřátel je jedním z hlavních rozdílů napříč obtížnostmi, spolu s přesností jejich střelby a uděleným poškozením. Můžeš si to zkontrolovat třeba na wiki (anebo si ty hry zahrát).

  • maros.goc

    Čo mám povedať ja, čo musím čakať na Final Fantasy VII Remake na PC ešte celý rok? :D

  • Whoossain

    A co teprve roční exkluzivita vyděračů z Epicu. U Doom Eternal jsem radši zaplatil skoro jednou tolik za Steam verzi než abych si instaloval další launcher, tentokrát od Bethesdy. Ale ta epická pakáž ani tuhle možnost zákazníkovi nenechá. Tak mají smůl, no...

    • victor

      Nedostali teď náhodou kupující z eshopu Bethesdy kód pod Steam zdarma ?

      Já jen když jsi nakoupil skoro dvakrát dráž ....

    • Ještě že to nebude číst Tim Sweeney, musel by se jít hned oběsit, protože ten smutek z toho, že nějaká nicka v Česku odmítá jeho shop, by asi nevydýchal.

    • x_ander

      Netušil jsem, že Doom ze steamu se hraje jinak než z launcheru Bethesdy. A hry na Epicu se narozdíl od Steamu taky hrají jinak? Jakože že nepodporujou myš nebo tak?😎

  • dačo mi ušlo alebo sa na konzoly už nedá použiť myš a klávesnica?

    • Derp_1337

      M+K se dá použít v PS menu, ale podporu do her musí přidat samotní vývojáři. Takže ve výsledku většina her tu podporu nemá.

      Obzvlášt střílečky s multiplayerem (třeba CoD) tu podporu z principu nemají, protože si vývojáři myslí, že hráči s K+M mají v multiplayeru velkou výhodu oproti hráčům s gamepadem.

      I když to není žádné absolutní pravidlo, myslím, že jeden nebo dva díly CoD podporu K+M měli.

  • KamilZm

    Aneb kdo chce psa bít...

    Jaká má smysl hrát hru na konzoli, když ji normálně hraji na PC? Tak snad počkám, až tam za měsíc bude a budu srovnávat srovnatelné.  Nebo je v tom nějaký problém? 

    PS: Nehrál jsem ani původní ani tuto verzi, vlastně žádný díl CoD

    • Vždyť to Václav píše hned v úvodu - žurnalistika je citlivá na aktálnost informací. A můžem za to "my" prahnoucí po nových a nových článcích a pitomé internetové kliky. klik, klik, klik...vím, blbá doba, ale nic nenaděláš. 

      • victor

        Můžeš být jako Level ...občasník s nádechem žurnalistiky a recenzemi jako metuzalém ;)

  • Johnny

    Ono vubec dávat exkluzivitu střílečky na páčkovače je docela for 😂

    • Jsou mezi námi tací, kteří ti začnou vysvětlovat, že myš a klávesnice jsou na nic a že vše se hraje lépe na gamepadu. Na jednom konkurenčním serveru je jedno takové individum :D

    • J.V.Stalin

      Spíš hraní CoD je velkej fór.

      • Vojtzech

        Proč? Jako odreagovačka na pár hodin poslouží dobře.

        • J.V.Stalin

          Pro mě je to esence toho nejhoršího v současném herním průmyslu. Asi něco ve stylu filmů Michaela Baye.


          Jinak samozřejmě proti gustu...

          • Vojtzech

            Když už jsi zmínil toho Baye... COD beru jako herní ekvivalent hollywoodskýho blockbusteru. Spousta akce, zajímavý lokace, soundtrack od Zimmera, pěkně to vypadá a netřeba příliš přemýšlet. Čas od času na to mám náladu a obvykle to do tý doby zlevní na polovic.

          • Derp_1337

            Tak je ale zase potřeba uznat, že CoD není úplně 100% znakem odpadu. Pár dobrých dílů by se tam našlo (i když to jsou spíš vyjímky potvrzující pravidlo, lol )

            Třeba ty úplné začátky CoD 1 a 2 a pak nějaký vyjímečné díly, které vybočovali ze standartu. Např. Infinity Warfare nebo Advanced Warfare.

            • Vojtzech

              Infinity Warfare mě osobně bavil asi nejvíc. Škoda, že v tom nebudou pokračovat, sci-fi se k tomu hodilo.

        • Johnny

          To jo mam skoro vsechny COD, ale kupoval sem jen za pár korun ve slevách, protože tisíc korun dám za hru kterou mam aspon na 50 hodin

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit