Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jasuja

    Já myslel, že je to psaný jako článek z 1. 4. a ono je to aktuální. No dobrý, co tam máte dál? :D

  • mozte si v karte hry zmenit web hry z www.aledorn.com na http://noezgames.com/

  • No, na rok 2005 to vypadá celkem pěkně. Pokud hra nemá dobrou grafiku, může zaujmout stylizací, ale tady nevidím ani náznak zajímavého vizuálu nebo originálního prostředí. Čuchám dalšího Inquisitora: hrozně ambiciozní projekt který chce soutěžit se světovou konkurencí, ale kvůli protaženému vývoji, českému rozpočtu a přestřeleným očekáváním bude v době vydání působit zastarale a kromě starých fandů si hry nikdo nevšimne.

    • readyxx

      tak na rok 2005 dobre ne?? sice to konkurence o kapanek starsiho  morrowindu asi nebude ..ale aspon se tam taky strida  den a noc :D

  • owny

    I když to zatím vypadá jako Gothic 2, tak snad to dotáhnou do konce.

  • Hidden

    Abych byl uprimny, trochu jsem doufal, ze vyuziji nechtene prilezitosti se zmenou grafiky a dotahnou ji trochu dal. Ano, hra vypada o trosicku lepe, ale hitparada to zrovna neni. Ale tak pokud se to dozene hratelnosti, proc ne. Bohuzel, z te se zatim moc neprezentuje. Ale i tak jim fandim, at projekt dotahnou do zdarneho konce, protoze delat neco tak velkeho v tak malem poctu lidi, to proste... neni snadne.

  • Thorar

    Tak v dokončení už fakt nevěřím, a to jsem jeden z backerů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit