Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SalemCZ

    Ve 52 letech zemřel Dmitrij Diačenko, kromě rolí v seriálech měl na kontě přes 30 herních dabingů v různých dílech Call of Duty, Falloutu 4 či The Last of Us.

    Dneska nějaký morbidní bleskovky RIP

  • dworkin

    The Last of Us 2 vyjde 19. června.

    A k té chybějící diskusi pod článkem o spoilerech na tu hru. Lituju každýho člověka, kterej prožívá zábavní průmysl natolik, že ho citově rozruší prozrazení příběhu videohry. Opakuju - lituju, ne že se mu směju.

  • SalemCZ

    Mezi nejprodávanější březnové hry na Steamu se zařadili Black Mesa, Yes, Your Grace, Ori and the Will of the Wisps, Borderlands 3, Panzer Corps 2 a další.

    Zajímalo by mě rozdíl prodejů u Borderlands 3 na Steamu a o půl roku dřív na Epicu

  • Coffin.Corner

    Od včerejška nabízí Eagle Dynamics všechny své moduly v DCS World na bezplatné měsíční vyzkoušení. Chybí pouze F-14 Tomcat,  AJS-37 Viggen a samostatné kampaně. 

    Na Steamu je nabídka slabší a kratší takže doporučuji přímo klienta DCS World

    • cms.sarka-tmejova

      Tahle zpráva mi, jak se na Moravě říká, udělala den. Díky za upozornění!

      • 0011

        Není zač, jenom až se pustíš do Breath of the wild tak nezávidím neodpojitelné joycony při plnění některých svatyní u Zeldy, u mě je to jedna z nejlepších her všech dob, ale na kompletní dohraní (které za to stojí, kromě korok seeds) doporučuju si od někoho půjčit jakékoliv externí ovladače. Lite mě lákal jako sekundární ergonomičtější přenosná verze, ale klasická verze je imho mnohem lepší a nedokázal bych se vzdát některých funkcí, i Animal Crossing rád zapnu na televizi a nemohl bych si "zahrát" Ring Fit, nejlepší interaktivní cvičení všech dob.

        • dworkin

          Klasika je mrtě lepší. Ale ty svatyně v Zeldě, jestli myslíš ty s gyroskopem, jsou dost za trest, ať už to hraješ, na čem chceš.

          • 0011

            Mě vyloženě baví, teď se chystám na čtvrtý průchod z toho jeden byl master mode a pokaždé jsem splnil všechny. Jediná která mi přijde trochu o nervy je minigolfová, respektive v tomto případě spíš maxigolfová 🙂 svatyně co mi opravdu cuká nervy je jedna z prvních čtyřech v dlc Champion's Ballad na Great Plateau a ta zrovna gyroskopová není.

    • dworkin

      Sláva, pořád jsem se vracel, místo abych potvrzoval.

    • solomon.short

      Nintendo to ma spravne, ostatni to spatne okopirovali :)

      • SalemCZ

        Tak to je jak Pes a Fifa, hodně lidí si musí předělat střelu a centr

      • 0011

        Já to vím a moje svalová paměť je naučená na originál, ale spousta lidí je naučená na Xbox layout který má prohozené ab a xy a svalovou paměť nepředěláš, já mám zas problém s xboxovým layoutem a na PC to přenastavuju.

  • MARTASLJ19

    Final Fantasy VII Remake dost možná dorazí na PC.

    Šak to sa vie už dávno...

  • J.V.Stalin

    Final Fantasy VII Remake dost možná dorazí na PC.

    To je snad jasný už od začátku ne?

  • SalemCZ
    • Vojtzech

      Líbí se mi. Trochu mi vzhledově připomíná XBOX gamepad, což není na škodu, vždycky se mi líbil víc.  Jen doufám, že bude i jednobarevná varianta, to bych byl ještě o trochu spokojenější.

  • Hidden

    Podle inženýra z Cryteku je snazší vyvýjet hry pro PlayStation 5 než pro Xbox Series X.

    Blskovka ze dneska 18:00, opravit! ;)

    • SalemCZ

      Pšš ani nemáš ban

      • Hidden

        Take proc bych mel mit. Jen jsem neutralne upozornil na mensi chybku v textu a redakce neni z tech, ktere banuji uzivatele pro nejake zamaskovani chyb nebo mazou prispevky, pokud souvisi s danym tematem diskuse a jsou v ramci slusneho chovani.

        Cimz jsem timto textem efektne vybocil ze zminovaneho kontextu diskuse a tedy je tento prispevek hodny smazani, pokud bude uznano za vhodne (nemam s tim problem). ;)

        • SalemCZ

          Já minule neutrálně upozornil na menší chybu že v bleskovce nejsou potřebný informace a dostal jsem ho.

  • dworkin

    Oficiální web Crysis slibuje nějaké nové oznámení, spekuluje se o remasteru prvního dílu.

    První díl žádný remaster nepotřebuje, i dneska je to jedna z nejhezčích a nejlíp ozvučených her, kterou si člověk může zahrát. I hratelnost má zcela moderní, ovládání je v pohodě... co tam chtějí remasterovat?

    • Jack1947

      BUDe to remaster, fakt okurková sezona tohleto 🤮

    • Johnny

      ano, ale je to příšeně optimalizovaný. Ani na R5 3600 a RX5700 mi to prakticky nejede pořádně na ULTRA detaily. Asi nejaka chyba ve hře která nezná novější HW nebo nevim.

      • Jack1947

        To potom pouze Crysis2,3 se povedlo dobře zoptimlizovat. Warhead ale to bylo vytržené z kontextu... už bY to chtělo nějakej ten GAME EVOLUTION😐

      • Pan_Klobouk

        Ale to je v poradku, vzdycky rikali, ze tohle nastaveni je tam az pro budouci hardware. Jeste proste nejsme dost v budocnosti, to je cely. ;) 

      • dworkin

        Hra z roku 2007 není optimalizovaná na moderní hardware? No... já nevím, no. Mně to nějak nepřekvapuje. :)

        • Johnny

          mě to taky nepřekvapuje moc, ale jak byl dřív ten Hon za tím co rozjede Crysis na Ultra? no ocividně nic když ta hra toho není schopná. Nicméně Je spousta starých her ktery maji na dnesním HW 300fps... jen crysis proste neni schopen. Dá ho do modernějšího enginu, lepší modely a textury a bude to topovka


    • skaven

      tak Crytek teraz podporuje raytracing u obidvoch vyrobcoch gpu. hned je dovod vydat remaster

    • Inquisitor

      Přidají pár blbinek, to co dobře fungovalo se pokazí. No hlavně, že se to bude znovu prodávat za plnou cenu.:)

    • x_ander

      Oficiální web Crysis slibuje nějaké nové oznámení, spekuluje se o remasteru prvního dílu.

      Souhlas, málokterá hra i dnes vypadá tak dobře jako Crysis.

      • Johnny

        nesouhlasim, na dnesni dobu slabe textury a nízkopolygonové modely. Nicméně i přesto to pořád vypadá OK

        • drasta

          Ja myslim ze na 13 let starou hru je to porad sakra dobry :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit