Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dworkin

    Doufám, že nasadí maximum speed a ne cloak engaged.

  • delO

    nejvíce nedoceněná FPS série. Za mě brilantní tři díly, kde první je opravdu ukázka prvotřídní FPS, která si strká konkurenci do kapsy. Opravdu mě mrzí, že je ve světě glorifikována non-brain zábava ala DOOM a tohle je u ledu. To tak snad se zadaří.

    • MalyZeli

      Srovnavat tyhle hry je nesmysl, Crysis trilogie je moje nejoblibenejsi fps, ovsem Dooma miluju taky. Neni nad to prijit z prace, vypnout, a masakrovat demony. Doufam,  jestli bude 4. dil, najmou zpatky Hans Zimmera na soundtrack, jako ve 2. dile. A snad tahleta manie s virem skonci, a vyjde nakej novej HW, protoze pokud bude Crysis, budou horet dalsi cpucka :).

    • Tak Crysis (všechny díly) je určitě skvělá hra, ale ten DOOM také není špatný i když je to jiný styl hraní.

  • clovicekO

    Crysis chyběly 2 věci. Příběh a znovuhratelnost. A ve dvojce to zabili úplně tím, že se to neodehrávalo v džungli. Ta jejich "betonová džungle" byl krok do díry, ze které se jim ještě nepodařilo vylézt :(

    • Maxianimal

      Naopak, dva díly v džungli stačily, dvojka logicky navazovala jinde. Já na Crysis 2 vzpomínám v dobrém.

      • clovicekO

        Jj možná že to pasovalo do logiku příběhu, ale přišlo mi že Crytek si postavil jméno na nádherných plážích a přírodě. Far Cry byla taky naprostá grafická revoluce, ale v Crysis 2 a 3 už to prostředí hezké nebylo, takže jsem si to nekoupil. Na dvojku jsem hltal všechno co zveřejňovali a pořád doufal, že to nakonec bude v přírodě.

  • ale vždyť nová crysis už tu je 😀

  • Tak on CryTek teasoval cosi už loni po prázdninách s "plánovaným" (šifrovaným) vydáním 08.19.20

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit