Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • solomon.short

    Sarka projevila velikou predvidavost :D

    https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=t0p8Eg9ShRc&feature=emb_logo

    • Hidden

      Zrovna jsem chtel napostovat to same, ale obavam se, ze ta hra stejne bude asi dost slaba, takze to prani uplne neuspokoji... ;)

      • solomon.short

        Nevypada to zase tak zle (ale serial neznam). Na switchi urcite zkusim

  • Derp_1337

    No já osobně bych se klidně zahrál nějakou variaci (adventura? vizuální novela?) na šílený TV seriál "Co děláme v temnotách" (What we do in Shadows). Seriál (dokonce byl natočený i celovečerní film!) zrežíroval Taika Waititi , takže vám hned musí být jasné, že to bude dost velká ulítlost 😂

    Pokud se vám líbila IT Crowd, Black Books nebo Red Dwarf, tak tenhle seriál je jasná volba. Právě jde do TV 2. sezóna.

    Děj? Seriál dokumentuje každodenní (každo-noční) život tří upírů a jejich snahu žít v moderním New Yorku.


    Seriál je plný skvělých hlášek, např.:

    "Přišli jsme sem z Evropy asi tak před 200 lety, protože tam tehdy měli proti upírům celou řadu předsudků." - "Nelíbila se jim bledost naší pokožky." - "Nebo skutečnost, že zabíjíme a jíme lidi." - "Jo, to asi víc."

  • snejky

    Přál bych si seriál Ulice ve hře Viscera Cleanup

  • dworkin

    Chtěl bych Ordinaci v růžové zahradě, ale v enginu nového Dooma...

    • Inquisitor

      No to by byl teprve horor.:)

    • rohlos

      Tak tohle mě hned po ránu rozsekalo...😂😂😂 Diky, za zlepšení nálady...😉

  • KIMCID

    Expanse by byla  super hra

  • Expanze je původně knižní série, takže to není úplně košer, ale ano,tohle bych si taky nechal líbit. 

  • drasta

    Strazci Vesmiru!

    • Lukyz

      Power Rangers měli celkem dost arkádovek, navíc dokonce nedávno i novodobou bojovku

  • Last kingdom :-)

  • Sierra117

    Jedině Twin Peaks.! Klidně jako walking simulátor v Black Lodge.

  • TheGGG

    Banshee, Justified nebo Longmire

    prostě příběhovka s drsným poldou, který se s tím nemaže...

    • Banshee je super mlatička. A ty postavy + bossfighty...prostě mňamka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit