Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Houdini

    😍😍😍😍

  • KIMCID

    Ehmm raději ať udělají serial o Vietnamské válce

  • vitezslav.trojan.1

    Přiznejme si že všichni chceme nový díl Brothers in Arms s bitvou v Ardenách.

  • DeathFish

    Tohle jsou hry, které zaslouží remaster nebo remake, ne Crysis nebo Saint's Row 3. A i když mě Crysis s novými možnostmi a hlavně s RTX docela zajímá, dal bych přednost Brothers in Arms 🙂

    • Row

      Zrovna jsem si je ted hodil vsechny 3 behem karanteny.

      Jednicka uz na oko trochu sesla, ale slapala jak hodinky, dvojka ktera je temer datadiskem jednicky (stejny engine, stejna hratelnost, UI a vysla jen 7 mesicu po jednicce) z nejakeho duvodu neprelezla 30 FPS at jsem delal co jsem delal, ale se skripenim zubu jsem ji odehral taky a trojka vypada a hraje se furt vyborne a remaster imho nepotrebuje.

    • Radši si vzpomneň na Commandos a chuť na remastrovanou hru z WW2 tě zase přejde.

      • DeathFish

        To máš bohužel pravdu... Jsem zvědav na C&C: Red Alert, ten vypadá z ukázek nadějně 🙂

  • Nebylo to náhodou už Bratrstvo neohrožených? :D 

    Spíš bych si teda dal nový díl BiA, tak se třeba díky tomuto dočkáme :) 

    • danny_the_hound

      Tiež som bral Brothers in Arms ako takého herného brata (hech :) ) Band of Brothers. Ale ten nástrel deja mi trochu viac pripopmína ich tatíka Zachráňte vojáka Ryana :D Akurát sa to teda má odohrávať ešte pre vylodením v Normandii.

  • TheGGG

    takže vlastně seriál z WWII, který bude mít nálepku BiA, ale každému to bude jedno... hodně divný přístup. Snad ale seriál bude dobrý a nebude to úplná moderní slátanina co si na WWII jen hraje...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit