Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • - bratislavska pobocka delala na konzole a vopravovala chyby po prazkej pobocke a diki ni to v podstate vyslo

    - samotna firma bohemia interactive stoji ale zaprd, zamestnavatel, je to zamestnaval ktory sa nestara o svojich ludi

    - preco dayz vyzeral tak ako vyzeral? lebo tomu veli banda neschopnych ludi ktory sedia v prahe.

    - a tito isty ludia vam prinesou nove hry, ktere budou rovnako kvalitne ako dayz ;) (po technickej stranke), a nezapomente ze ak chcete neakou featuru musite si udelat vlastni mod a tak to bude i v tych nadchadzajucich hrach

    - nezda sa hracom zvlastne ze firma s 300-400 zamestnancami a tusim 6 pobockami po svete urobi taky odpad?

    - jak to vim? proste sem delal v bratislavkej pobocke a byl jsem tam kdyz se zavirala


    • Row

      Takze se koukam za tech nekolik let co jsem se mihnul v te Prazske vubec nic nezmenilo... tak trochu jsem si to myslel, je to znat na produktech. 😉

  • Všichni co na to nadávají že je to nedodělaný, tak mají nahrané stovky i tisíce hodin. Ono to tak hrozný nebude. Taky už tam mam aspoň 300h :) Tak tam hold není vrtulník a chybí 2 zbraně. Celou Bohemku by měli poslat do tepláků za podvod :D

    • Row

      Ted jsem v tom o karantene zabil asi 80 hodin, hral jsem to poprve od puvodniho modu... neni to spatny, ale uprimne nevidim vyrazny posun oproti puvodnimu modu. Ne takovy ktery by ospravedlnil 6 let prace a stale je tam mnoho otravnych a reprodukovatelnych bugu a nedodelku. :-/ Neni to spatna hra, ale zavan nedodelanosti tam je znacny i po te dobe a to je trochu tristni.

  • Aja1984

    DayZ:SA je hra, která mne přesvědčila, abych už nikdy nehrál hry v betě.., ne že by byla hra špatná, ale po tom co člověk odehrál stovku hodin v betě (ještě před změnou enginu), tak už nemá sílu hrát tu hru znova a to je škoda. Je to fakt pěkná hra a věřím, že existují modifikace co ji udělají zábavnou i pro mne, stejně jak modifikace Epoch, pro DayZ:A2 udělalo zábavné klasické DayZ (a donutilo mne v něm utopit 1000+ hodin). Nebo to možná bude tím, že už nemám tolik volného času:-(  P.S. nyní se bráním nákupu Star Citizena, abych si ho "neohrál dositosti" ještě před tím, než vyjde a pak neměl chuť ho hrát znova.

  • U DayZ měli překousnout svoji hrdost a na hru se vykašlat po 2 letech, kdy bylo jasné, že to nikam nevede. I po "vydaní" to působilo při nejlepším jako nedodělaná beta verze. Kluci a holky mají můj obdiv za svoji neutuchající trpělivost a víru ve svůj produkt, ale jejich čas a síla se mohla dávno investovat někam jinam a mohlo vzniknout třeba i něco hratelného a zábavného...

    • Duncan66

      Vzhledem k tomu, ze se prodalo vice jak milion kopii, tak to asi nebyl neuspesny projekt ;-)

  • Rudy

    To je zavádějící informace, Bratislavská pobočka vyvíjela port na Xbox, ale DayZ samotný se stále vyvyjí v Praze. Ověřujte si pls informace.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit