Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A jak to bude člověk ovládat na Lowzoli ? Na páčkovači ? nebo na Hotasu ? Já tedy trošku létám a i když mám hotas pedály nějaké button boxy a páky navíc tak stejně pořád existuje dost věcí kdy musím použít klávesnici ( IL2, DCS, RoF ) tak jak to sakra narvat na Páčkovač to mi není uplně jasné ... No uvidíme . 

    • Thrustmaster dělá HOTAS i na Xbox. Akorát teda je to jeden z levnějších modelů.

      • Ne že bych ti to nepřál ale ten HOTAS který používají konzole je spíše špatný co jsem ho testoval . i když ono zase asi u civilního letadla to nebude tak zlé navíc moderního . ale ještě pořád tam nebude volné rozhlížení - pokud už ale umí konzole podporovat tracker .No jsem zvědav .

    • K X-boxu se nedá připojit klávesnice? Podle mě to jde vyřešit extrémně jednoduše - udělá se jednoduchý ovládání (motor = čudlík, klapky + podvozek = D-pad, knipl = levej stick, POV = pravej stick, ... atd. čudlíků na gamepadu zas tak málo není). Kdo bude chtít ovládat klikací Virtual cockpit, připojí si myš a klávesnici, easy.

      • Jde o to jestli ti to verze pro konzoli povolí - myslím navolit tam tu klávesnici . Ale simulátor na páčkovači ? Hele zkoušel jsem to ve WT jen tak a beznadějné ( testováno v SB a RB ) ale možná to máš víc v ruce ale poměrně jistě ti garantuji že v SB HOTAS vs páčkovač nebo v RB KL + myš vs Páčkovač bych řekl že konzolista vyhraje tak 1x z 10 pokusů  za to nemuže ale člověk ale periférie . prostě to nestačí . možná v RB hotas vs páčkovač by možná mohl ale ten s Hotasem nesmí mít pedály . Kazdopádně u civilního letadla se sníženou realističností to asi půjde . 

  • Super. Můj hotas a ultra wide monitor se nemůžou dočkat.. 😉

  • rohlos

    Tak ty videa jsou fantastický. Teď půjde o to, na jakým železe se to dá aspoň z poloviny tak krásně roztáhnout.

    Jinak smlouvy s výrobcema letadel nejsou zas tak podstatný (i kdež třeba ten ICON mě teda vyloženě potěšil). Pokud bude tak podporovaný moderství, jako u předchozích titulů, lidi tam ty letadla dohází. A že lidi dokážou bejt šikovní.🙂

    Jinak se na to teda těším jako moc. Od FSX už uběhlo hodně strádání...

  • Jsem zvědavý, jak to na konec dopadne. Jen aby to neskončilo jako MS Flight nebo FS2

    • IMO FS2 na tom není tak špatně. Aktuálně podle webu helisimmer je Robinson R-22 ve FS2 nejvěrnější simulace vrtulníku v simulátorech vůbec. Údajně na něj nemají ani addony do DCS:World.

      • Spíše se mi jedná o to, že oba simy jsou už bez podpory vadavatelů a hlavně FS2 drří nad vodou jen tvůrci addonu. Navíc když tu je X-Plane.

  • Marcelskrc

    Budou hydroplány nevíte?

    • Co vím, tak tam bude ten samý, co byl v MS flight. Ale jinak hádám, že tak jako u předchozích titulů půjde hlavně o addony třetích stran. Pochybuji, že by si A2A, PMDG nebo Carenado nechali utéct příležitost, když podpora módů byla potvrzena. 

      • Díky za info

      • PMDG už oznámilo, že vydá 737 (exluzivně) pro MSFS.

  • mno ak to má vyjsť na xbox, tak by som určite nejaký ultrarealistický simulátor nečakal, maximálne tak  leteckú arkádu s peknou grafikou :)


    Ale chápem, že v dnešnej dobe sú letecké simy na okraji záujmu a detailné simulácie avioniky, aerodynamiky, atd. proste dieru na trhu neurobia...

    • Hanzales
    • A z čeho vycházíš? Podle všech informací to bude zcela realistickej simulátor, včetně avioniky, aerodynamiky, atd. Určitě to bude (minimálně) zcela srovnatelný s FSX, Prepar3D nebo X-Plane.

    • Jack1947

      Já bych to na gamepadu i zkusil proč ne :)

    • Prvně vyjde na PC. Má podporovat nejrůznější periferie. A jinak zkuste projet internet. Třeba na youtube můj oblíbený kanál Frooglesim. Vskutku nemělo by se jednat o arkádu. MSFS2020 bude služba s měsíčním předplatným.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit