Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Maxianimal

    Takže nakonec se ten Assassin do Japonska přeci jen podíval :)

  • Meow

    Hratelností to vypadá úplně jako Odyssey, což mi asi moc nevadí. Nicméně si mě získali soundtrackem a prostředím. :_) 

  • Lukass

    No ono je to celkove k zamysleni,  jako dlouholetej PC hrac,  na konzoli hraju 2 roky. 

    Co na konzoli vychazi za hry?  Akcni adventury s treti osoby,  furt dokola,  jedna hra jako druha.  Ono PC je fakt komplexni platforma,  ale za cenu gk koupim konzoli na nekolik let. 

    Hry ktery na konzoli stoji zato:  Bloodborne,  God of War,  U4, Days Gone.  Nicmene vsechno hry s treti osoby. 

    Zklamani:Horizon,  Spiderman,  i to RDR. 

    Tahle hra je dukazem toho ze konzole trpi urcitou sablonou,  jak si ted uzivam Divinity 2, a po nem si dam Ancestor Legacy. 

    Proste me uz stve zamereni konzoli vyhradne na jeden zanr her a jejich sablony. 

    • Derp_1337

      Víš, co se říká: tisíc lidí znamená tisíc různých názorů. Pro tebe byl Horizon, Spider a RDR zklamání, ale pro jiné lidi to zase mohla být nej hra roku.


      Mě osobně vůbec nebavil Spiderman a Days Gone, ale zase jsem se dobře bavil u Horizon, God of War.

    • Carnage666

      Co přesně je zklamáním na Spider-Manovi? Jako i to RDR mě překvapuje ale spíš mě zajímalo proč je podle tebe zrovna Spidey zklamání.

      • Lukass

        Soubojak bylo jediny co me u hry drzelo,  pribeh sem odhadl po par hodinach coz se me moc u her nestava,  boss fight smesny. 

        Celkove mesto me prislo takovy plasticky bez napadu,  a jak se vsude psalo ze fast travel je zbytecne diky moznostem spidermana,  tak ja sem ho vyuzival skoro furt.  Mozna ze to bylo jenom ve meste tak me to hodne brzo omrzelo,  a jeste me furt stvaly ty radoby nahodny udalosti,  kterema me hra furt bombardovala

        • Carnage666

          Zajímavý. To že by šel příběh uhodnout mě nepřekvapuje. Snad každej kdo kdy viděl Spiderman film, seriál nebo komiks musel dopředu vědět že Octavius bude záporak a zbytek bossů byl tak nějak v trailerech a reklamách. Souhlasím že boss fighty byli celkem easy a žádnej challengee v tom asi nikdo nemohl hledat.  A to zase já si ten pohyb a ovládání Spidermana užíval takže fast travel sem moc nepoužíval 

          Jako fanoušek Spider-mana a komiksu celkově si nemůžu na nic stěžovat. To mi spíš přijde že nejsi cílovka.

  • Hratelností a obsahem to vypadá na to samé, co jsme viděli v open world hrách posledních 7 let. Zasazení je originální a líbí se mi nenápadné UI, jinak žádný zázrak. Snad to vytáhnou dobrým příběhem a side questy.

    • Jo no. Působí to jako když vzali defaultní open world checklist a všechn ov něm odškrtali a tím to skončilo.

  • TheGGG

    a jako obvykle se zde vyjadřují PC chytrolíni, co si to stejně nikdy nezahrají... a mají plnou pusu keců, jak je to špatné (jako u každé PS exklusivity). Konečně vyšla unikátní a zajímavá hra z prostředí japonska, na kterou lidi čekaly celé roky, takže pro mě je toto okamžitě hra roku. Skutečně nevidím jinou hru, která by byla tento rok jen z poloviny tak zajímavá. Obrovské množství liků na YT svědčí o tom, že toto se lidem líbí...

    a že to připomíná assassina z dob, kdy tam nebyly trapné RPG prvky, tak to je jedině dobře, to totiž byly ještě dobré hry.

    • "Konečně vyšla unikátní a zajímavá hra z prostředí japonska, na kterou lidi čekaly celé roky"

      Kde taková hra vyšla? Můžeš mi dát link na PSN store, kde si můžu stáhnout a jít hrát?

    • iSpirit

      to se samozřejmě pleteš. I konzolisti jsou už unaveni z recyklovaných open-worldů. Pokud nejsi nějaký Sony Poník, tak tam musíš aktuálně vidět pořád stejné schéma. Open-world - Spiderman, Days Gone, Horizon, Ghost of Tsushima, Infamous atd. A pak filmovou tvorbu s převahou custcén nad gameplayem nebo přimo cinematic gameplay. Sem patři God of War, Last of Us, Uncharted a další. Tohle úplně není ta Sony, kterou si pamatuji z minulosti a trošku mě to štve.

    • Lukass

      No jenze ono to pripomina posledni Assasiny. 

      Me to zklamalo,  soubojak pusobi divne,  budou tam kempy ktery bude muset clovek cistit,  celkove to vali na sablone AC a Far Cry. A nikde neni psany ze tam rpg prvky nebudou,  coz je asi tak to posledni co me trapi.  Jeste teda oproti posledni ukazce je tam downgrade jako krava,  pustil sem si to po sobe a rozdil je brutalni

      A unikatni natom bohuzel nebude vubec nic. 

      • TheGGG

        soubojový systém samozřejmě stejně nepůsobí, asi by to chtělo si ty assassiny fakt zahrát, když něco, tak trochu připomání starší assassiny a shadow of mordor, rozhodně né nové díly. Že to nebude RPG jako noví assassiny je už dost zřejmě z combatu.

        Grafika vypadá pořád stejně luxusně, jako z posledních trailerů, stačí sledovat stream v dobré kvalitě.

        Na čištění kempů jako vedlejší aktivita není nic špatného a kor v této hře to dává dost smysl, vzhledem k ději.

        Unikátní je na tom řada věcí, zasazení, stylizace, mechaniky s větrem atd. atd. proč lžeš?

        • Lukass

          Ja se stebou nebudu prit.  Pro tebe je to unikatni,  ja tam vidim sablonu podle ktere jedou open worldy od Far Cry 3

      • Nevím, jestli jsi hrál Odyssey, ale ten souboják působí úplně stejně, včetně třeba typů nepřátel.

    • Unikátní a zajímavá hra z prostředí Japonska byl Sekiro. Tohle je přeskinovanej Assassin.

      • TheGGG

        sekiro bylo dobré, ale byla to další fantasy pohádka s monstry, bohužel ne hra zasazená do prostředí japonska a skutečného historického konfliktu. Označovat GoT za reskin z tebe dělá druhořadého diskuzního edgelorda, kterého nelze brát vážně.

        • iSpirit

          pohádka? Možná by to chtělo udělat trošku research, abys pochopil Sekiro a napojení na japonský folklor a filozofii. Je tam to toho mraky. I když nejsi pozorný hráč, tak sis určitě všíml, že jeden z hlavních motivů hry je hledaní nesmrtelnosti. Docela mi běhal mráz po zádech, kolik děti tam vyvraždili ti mniši. Ty mrtvé děti pak najdeš u Kotora, stačí mávnou katanou a máš fyzický důkaz, že tam jsou.

          Hraj ty hry pořádně, mrháš svým časem, když máš oči zavřené.


          Pochybuji, že tam budou v té tvé otazníčkové ne-pohádkové srandě tak vážná témata.

        • Sierra117

          Zatímco jeden chlapík co kosí hordy mongolů jak nic a ještě u toho dokazuje, že ten diplom z gymnastiky má opravdu zaslouženě, ti připadá méně pohádkové než sekiro? Né každou pohádku tvoří právě monstra..

        • Sekiro mělo obrovský přesah do japonské historie, mytologie a filozofie, to na tom bylo zajímavé, troufám si říct, že z toho příběhu jsem pochopil 30 %.

          GoT rozhodně nevypadá na nějakou realistickou hru, spíš pohádku v historických kulisách.

          Tvoje hodnocení ostatních diskutujících nikoho nezajímají.

  • Lukass

    Celkem zklamani,  cekal sem vic nez okopirovane system z AC a Far Cry. 

    Grafika bude fajn,  ale to nasviceni je prepaleny. 

    Celkove je smutny ze vsichni vyvojari kopirujou system z Far Cry 3 ktere vysel pred 7 lety. 

    Jenom RDR2 nato slo po svym

    • TheGGG

      stačí jen doufat, že to nebude tak úmorné a nudné jako RDR2, kde za to ovšem do velké míry mohlo zasazení

      • Lukass

        Western je super a v tomhle RDR excelovalo,  horsi pro me byla samotna pomala hratelnost. 

      • Vidíš, zasazení RDR¨2 bylo úplně super, ale chápu, že si to může plně užít jen člověk, který trochu zná americkou historii a kulturu.

  • mr.clayman

    Musím říct, že tohle mě docela nadchlo. GoT jsem zatím v hledáčku měl jen okrajově, ale ta japonská poetika s poletujícími listy a nádhernou hudbou mě uhranula. Určitě ještě pořádně zvážím, jestli do ní půjdu už při vydání.

    A sakra doufám, že Sony vydá pořádně macatý oficiální soundtrack tak jako to udělala u H:ZD a DS. 😍

  • Corvus

    "Některé pasáže vám zaručeně připomenou jiné hry s otevřeným světem, například Assassin's Creed nebo Shadow of Mordor..." - být koznolista, což nejsem, tak se v tuhle chvíli rosím :-D

    • Lukass

      A az to oznami za 2 roky na PC tak budes vriskat blahem stejne jako u Horizonu,  coz je mimochodem prumerna prazdna hra kterou sem nedohral ani do pulky

    • TheGGG

      proč? obě jsou to hodně slušné hry, takže proč ne

    • Jak tam za jízdy sbíral ten bambus. 🙂

  • Assassin's Creed Samurai

  • Kabutops

    prvni trailery nabudily vic na styl sekiro, ted v tom clovek vidi assassin creed a far cry (coz se dalo trochu cekat, ale nevim jestli je to dobre ci spatne), kontrastni stylizace je fakt nadherna, ale u modelu travy bylo obcas videt jejich naockovani na teren jak ve skyrimu


Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit