Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • gtaV mi to nechtělo dát, něco že mi nemůžou dát více zadarmo kopií her. ale místo toho jsem za hubičku koupil origins a odyssey, na což jsem měl stejně chuť nějakou dobu. takže spokojenost tak či tak. víc mě tam už moc nezajímá.

  • A už vyřešili problémy s tím GTA V když to nešlo spustit?

  • Veskoslav

    55 000? To jako vezmete cenu, kdy šla na trh nebo co to je "standartní cena"? Bylo by fajn to v článku nějak vysvětlit systém výpočtu. A pořád platí to "hezké číslo", že průměrný účet na Epicu kromě Fortnite utratí za hry 3. stran závratných 2,86 €?

    "Ty by se jinak asi rozutekly třeba zpátky ke Steamu." Ty od něj nikdy neutekly. Těch pár, co přeběhlo, tak jsou pořád stejně na Steamu po určité době a raději ty firmy pak nezveřejňují prodeje jako Borderlands 3 nebo Metro Exodus:) A Ubisoft hry si vážně koupí od 3. strany jenom blázen, obzvlášť při cenách a akcích na samotném Ubisoft Store:)

    • Tak svým způsobem to trochu škodí steamu a gogu, protože přicházejí o prodeje. Epic z toho má jen účty, které ale v drtivé většině jen vyzobávají hry zdarma. Nicméně je to na hraně dumpingu kdy škodí konkurienci tak, že prodávají/rozdávají pod náklady a tím na sebe poutají zákazníky, kteří by to jinak koupili jinde.

      • Veskoslav

        Co znám, tak většina v mém okolí zrušila krabice Metra tenkrát. Důvod byl jednoduchý. Objednáno téměř rok předtím a 14 dní předem se přelepovaly krabičky. A takových lidí moc nebylo. Exodus se chlubil čísly jenom na začátku, pak už se raději stáhnul a hra byla na Epicu několikrát ve slevě první rok vydání. To se na Steamu stává málokdy.


        A škodí to úplně všem. Nejenom Steamu, Gogu, ale i ostatním. Epic si to zatím může dovolit. UE nemá zatím přímou konkurenci a dětské BR ještě má své hráče. 

        • Coffin.Corner

           Tolik nesmyslů a nepravd aneb přání otcem podivné myšlenky Veskoslavovy.

          Jak můžeš tvrdit, že Epic škodí úplně všem a na stejném místě odsuzovat že Metro Exodus šlo první rok do slevy, když Steam údajně toto nedělá? Tohle mě, jako zákazníkovi mělo uškodit? 



        • Ok, ale právě teď Epic začíná dělat očividně i nějaké služby hráčům. Tohle (v závislosti jak to ve skutečnosti bude fungovat) je vcelku hezký krok na který se hodne lidí u Steamu vzteká. Sice s tím nesouhlasím, ale hodne lidí to ocení.

        • Spades

          Jakoze ten store je hodne oklesteny, ale ty jejich kup si hru za 15 a mas 10e slevu akce nejsou spatne. Ted sem tak koupil vampyra za 5e a DLC na Control za 15e, coz jsou slusne ceny.

          • Přesně. Jinak vize je asi taková, že důležité je nejdřív nějakým způsobem lidi donutit se registrovat a pak postupně přídávat funkce. Pochybuji, že Epic opravdu neplánuje se na tohle soustředit.

        • Vztekáš se jako malé děcko. 😉

  • celoush

    To počítají jako OSA :D

    • Femt0

      Pečení holubi rovnou do úst, to se dobře počítá.

    • Marines

      Přesně....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit