Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Já četl onehde že bude s požadavky nejmírnější 😬

  • Jo, doporučená sestava je za 40 hned :D :D 


    RayTracing je jako nVidia PhysX...vyšumí do dvou let

  • honcka

    Aby měl pravý požitek, tak ještě k tomu za min 5 litrů berany a 3 litry pedály

    • Ale kdepak. Já mám jenom joystick za 10k. To samé pedály. Pokud chcete kvalitu, tak se nesmíte dívat do obchodů, ale přímo na stránky malých výrobců. Jedny z nejlepších pedálů jsou třeba MFG crosswind, které stojí cca 9000 Kč. Ale oproti tomu, co najdete v běžných obchodech, je jejich kvalita nesrovnatelná. To samé se dá říct o joysticích a beranech značek Virpil, VKB, Winwing. U beranů třeba značka honeycomb.

  • s 5700xt místo 2080 rtx jsem postavil ekvivalent za 28k. ta gpu srovnatelna neni, ale zbytek jo. zrovna u simulatoru ty pozadavky chapu.

    • twicer

      no seš úplnej génius, opravdu :D

      • děkuju za podnětný komentář, můj měl sloužit jen jako upozornění že třeba při stažení nějakýho post procesu nebo vypnutí RTX by to mohlo na ultra běžet i na nečem pod 40k, ne jen na rtx 2080. Nevim o co se tu snažíš ty.

        • twicer

          Není zač, můj zase měl sloužit jako narážka na to že hra ani nevyšla a ty už víš co ti stačí na srovnatelný ultra zážitek, s grafikou za poloviční cenu. Už jsou i lidé kteří hrají v rozlišením větším než je fullhd.

          • takže 

            "no seš úplnej génius, opravdu" 

            znamená

             "hra ani nevyšla a ty už víš co ti stačí na srovnatelný ultra zážitek, s grafikou za poloviční cenu."


            + není to 10k rozdíl a není to poloviční cena

            tohle je ta moje 5700 xt (nejlevněji 11,990)

            a  rtx 2080 (nejlevněji 17,399)

    • vsak mezi nima je rozdil 10k takze to sedi

  • drasta

    Simulatory maji vetsinou hodne dlouhou zivotnost a jestli nekde povazuju ty naroky za opravneny tak je to prave tady.

  • LessPh

    Taky jsem se na MSFS20 nemohl dočkat, naposledy jsem lítal MSFSX. Byl jsem tak nedočkavý, že jsem si koupil Xplane 11 za plnou palbu 65 EUR na Steamu a za poslední roky to byla nejlepší koupě SW. XP 11 fakt můžu jen doporučit, navíc se na redditu šušká že MSFS20 bude kvůli koronaviru odloženo na 2021.

    V XP 11 už jedu IFR školu na foru a opravdu si to užívám, je to super.

    A comp za 40T je v pohodě, to bych vůbec neřešil. Zrovna včera jsem se konečně rozhoupal a objednal honeycomb alpha flight controls za 250 EUR z aerosoftu a ještě mě čeká plynovej kvadrant taky za 250 EUR, který má teprve od honeycomb vyjít.. a to je entry level HW;-)

    Kdo by objednával tenhle HW, objednávejte z Německa, českej překupník tam palí +20% a ještě účtuje přepravu. Z Německa z aerosoftu z ofiko distribuce mám dopravu zdarma.

    • Na ten bravo kvadrant jsem moc zvědavý. Měl by být modulární, což by bylo opravdu super.

  • walltar

    Tak to nebude problém... Tak ať už je to tady.

  • kulhy_parici_spici

    So let's stream it!

  • Nevíte někdo kdo vymyslel termín "ostrá verze" ? Je to něco šíleného a mám pocit, že se to objevuje snad jen na tomto serveru.

    • Maxianimal

      Běžný výraz, nic k pozastavení. Používá se to často.

    • Lukyz

      Sám nevím, ale mám to taky zažitý, prostě demíčko a pak plná / ostrá verze 🤷🏻‍♂️

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit