Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • drasta

    Coz o to zvyknu si jako vzdycky ale bude zase moznost zaplatit si games bez reklamy?  Taky mi prijde ze ten zlutej pruh trochu reze do oci..

  • Je evoluce a "evoluce". Tohle je bota jak lhota. Z relativně zastaralého a nepřehledného jste udělali něco podstatně méně přehledného. Většina původních prvků je úplně stejná jen IMHO ošklivější. 

    Jediné plus je mobilní verze, kde se to naskládá pod sebe. Zlepšení funkcí je asi taky OK, ale zbytek ... Buď jste se měli držet původního designu, nebo zvolit úplně nový. Tohle je takový kočkopes.

  • JohnyTheZik

    > Přiznejme si, že původní mobilní podoba Gamesů už nevypadala nejlépe a nejmoderněji.

    Coz o to, ze nevypadala moderne, ona byla hlavne absolutne nepouzitelna, resp. nebylo tezky ji zamenit se spamem vzhledem k tomu, kolik vyskakovacich reklam byla schopna ukazovat. Doufam, ze tohle bude v novy verzi vylepseny. Drzim palce, tesim se.

  • Row

    Z nastreloveho obrazku se obavam, aby zustal layout dost tmavy, je tam az podezrele moc velka zluta plocha... doufam ze jste z toho neudelali repkovy pole 😯

  • MalyZeli

    To snad ne. Pos___y dlazdice.

  • Doufam ze dlazdice budou prehledny. Protoze zatim kazdej web kterej presel na dlazdice tak sel s prehlednosti do haje.

    • Ne, nebudou. Takový dlaždice ještě nevymyslel nikdo.

  • Proč proboha nepřehledné dlaždice... ☹

    • Protože best practises.

  • uher

    "bez evoluce bychom vymřeli" - ano a proto tam plácneme dlaždice a budeme stejně zaměnitelní jako stovky webů okolo...

  • 0011

    Jediná věc co mě skutečně zajímá a z článku jsem se jí nedozvěděl, bude mobilní verze konečně umět tmavý režim i na hlavní stránce?

  • spoock

    snad si zvyknu, jsem staromilec a jeden z důvodů, proč chodím na games je layout celého webu, který by mi stačil i nadále, předně doufám, že písmo na webu nebude šeredně mega jako to mají na vortexu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit