Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Letouny jsou patrne kombinovane - atmosfericke i vesmirne. Predpokladam, ze pokud letoun opusti atmosferu a vliv gravitace planety a necha pusteny motor, bude setrvale zrychlovat, pokud motor vypne, poleti dale konstantni rychlosti a manevrovani pomoci kormidel nebude mit ucinek.

    Pri letu pobliz mesice se take neocekava funkcnost klasickych kormidel pro let v atmosfere, je nutno manevrovat tryskami, ovsem gravitace jiz pritomna je.

    • honcka

      Denekonečna nezrychluješ, ale je možnost přepínat mezi coupled / decoupled mode, kdy při řízení v coupled modu se loď chová podobně jako letadlo, tj táhne to za nosem, tak při decoupled letiš pořád stejným směrem a můžeš se točit tryskami

    • do nekonecna nezrychlujes a manevrujes tryskama

  • Ilusiveman

    Lol. Kdo si tu koupil lodicku, aby si v ní skupinové zavibroval se svými virtuálními  spoluvojacky? Kolik vás ten JPEG stal? 

    Předem taky moc díky za vaše video s partou, kde vás hraje alespoň tolik, co v counter striku, Abych to srovnal, jak moc se ty lodě/postavy v tomto počtu cukaji oproti counterstriku, který star citizen defakto je. Těším se 

    • walltar

      Kolik lidí hraje v Counter Strike?

      • Ilusiveman

        Zase jsi chtěl bejt chytrej, nebo jsi chtěl na něco odpovědět? Neměl by jsi teď vibrovat online s letkou? 

        • walltar

          Já chtěl vědět kolik lidí hraje v CS. Hrával jsem ho když jsem byl na základce a už si to nepamatuju.

          Jinak já s letkou SC nelítám, protože hry v tomhle stádiu vývoje nemusím. Po patchi to obhlídnu s kámošema a to je asi tak všechno. Hrát tu hru budu až/jestli bude někdy opravdu hratelná. 


        • Bejt chytrej? By jsi? Vygoogli si pravidla čekého pravopisu a zakup si je. Poslouží ti k tomu, abys nevypadal jako blbec. Ano - abys. Ne - aby jsi. :)

    • He? Lol. 

      Napsat že SC a CS je to samé, může jen někdo, kdo opravdu neví, která bije.. 

      Takže megalomanský nedokončený  space sim v alfa verzi je to samé, co taktická hra pro 10 na malé mapě, kde není ani balistika? 

      Nechci SC obhajovat, že je to bomba a podobně - zatím je to hlavně bugfest. (a ne - lodičku jsem si nekoupil)

      Ale vlastně máš pravdu.. Mario je to samé, co Star Citizen i Counter Strike - taky se tam chodí panáčkem a můžeš skákat..😉

      • Ilusiveman

        V něčem máš pravdu. Counter-strike je někde jinde 😁 nicméně kde že máš to tvoje video? Chtěl jsem se zasmát, jak se tam trepete při skupinovým letu 6ti objektů, co vypadají, jak. Kdyby byl každéj v jiné dimenzi. 🤷‍♂️ 

        Tolik lajku a textů, ale žádná odpověď. Typické. 🤣


        • Blue.Shark

          Člověče, ty máš z tý hry normálně mindrák.

        • Tak určitě..

        • "nicméně kde že máš to tvoje video?"

          Správně - svoje video... podmět se rovná předmětu. Opravdu si kup ta pravidla českého pravopisu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit