Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • CRYPT

    Ja hlavne porad nechapu proc nejde dohledat seznam vsech prispevku co jsem kdy pridal. Je jich tam poslednich 20 nebo kolik, kdyz kliknu na svuj profil....... Pritom bych si rad pripomnel, co jsme kdy napsal za kdejakou kravinu

  • jindra.veliky

    Vypadá to dobře a líp než předtím. I moderněji. Na změnu vzhledu games se nadávalo vždycky.

  • Meow

    To je strašné, strašně nepřehledné, nešlo by někde ponechat možnost „staré zobrazení“? 

  • KrPa

    No mobil to asi ude, ale ten desing na PC je hrozny. Proc musi byt nahore lezaty obdelnik, pak mezera s reklamou a pak dlouhy sloupec? To vubec nedava smysl?! Reklamy ani nejak nevadi, pokud nebudou zase vyskakovat a zabirat pulku okna.

    • SalemCZ

      ještě ten obdeník je jinak velkej než ten druhej sloupec. Asi umělecký záměr 

  • Vubec se v tom neorientuju...nema to zadny logicky rad, nebo ho tam aspon nevidim. Misto aby to bylo neco jako nadpis - nazev sekce a pod tim dane clanky tak je tam vsechno nasazene bezesmyslu prerusene reklamou, nekolik typu velikosti oken, ktere vsak zadnym zpusobem neodkazuji na dulezitost clanku.

  • DeathFish

    Mobilní verze se povedla, za to chválím, ale PC verze je opravdu otřesná.

    Tohle byste měli ještě u PC verze upravit:

    - Proč nevyužijete celou šířku širokoúhlých monitorů? Celé je to naplácané na sebe a kvůli čeho? Kvůli postranních reklam? Neříkejte mi, že to nešlo vymyslet lépe. Pak by nemusely být články natlačené do malých okýnek jeden vedle druhého a mohly by být vedené přehledně jeden za druhým zhora dolů, jako to bylo předtím. Zde by pak mezi články mohla být umístěna reklama, jako předtím, což byl správně využitý prostor pro reklamu - nenásilně.

    - Horní okénkový panel je širší než panel s novinkama a bleskovkama pod ním, kde je naprosto trestuhodně této sekci přiděleno jen 50% šířky a dalších 50% šířky je reklama (25% zleva, 25% zprava) - špatně. 50% prostoru vyhrazeno pro reklamu je příliš a neříkejte, že by to neštvalo i vás, kdyby polovinu vámi často navštěvované stránky tvořila reklama.

    - Ten reklamní panel oddělující vrchní okýnkovou část od novinek a článků, to je něco otřesného a esteticky drásajícího oči. Chápu, že vás reklama živí, ale špatně umístěná reklama lidi jen naštve a zcela jistě na ní nekliknou. Jestli chcete mít celoplošnou fullsite reklamu, tak ať nerozděluje elementy stránky, ale spíš to vše obaluje.

    Snažím se vám pomoct, protože vás mám rád - o to víc mě štve, když mě nový design nutí přemýšlet o změně. A ne, teď to není o zvyku, ale opravdu o špatném designu a nevyužitém potenciálu responzivního webu. 🙂

    • CRYPT

      Vsechno to je jen o tom, nacpat sem co nejvic reklam, uz jsem to psal nekolikrat, lozit sem bez poradnyho ad blocku je sebevrazda

  • TheGGG


    za mě: not great not terrible

  • Dag0

    Předem za mě mírně větší spokojenost a palec hore.

    Mobilní verze oproti staré je vážně posun vpřed i když zpočátku jsem byl zmaten, jak najít starší novinky ale rozumím záměru prvně přejet celý web se všemi informacemi a až potom přejít na stránku se staršími novinkami

    Desktop na 27" qhd monitoru a mozzilou na pulce obrazovky jsou články perfektně čitelné kombinace černá a žlutá beru u games jako standart bez kterýho bych čuměl asi jako péro z gauče.

    co mi vadí, tak reklamy - už aby byla možnost si zaplatit stránky bez reklam!! Opravdu mi to kazí celkový dojem z webu až k hranici únosnosti

    jako návrh bych přidal záložku novinky na hlavní panel/menu a připojím se k návrku místo bleskovky rozklikávat na novou stránku, tak jen třeba jako malý vyskakovací panel s textem při kliknutí


  • Veskoslav

    Jinak můžete mi vysvětlit, proč máte 3 druhy dlaždic? Jednou lze kliknout na diskuzi nahoře v rohu, podruhé pak člověk kliká pod obrázkem atd. Evidentně vycházíte z podobné matice jako používá například PC Gamer. Ale podívejte se, jak to má čisté, vzdušné, čitelné...Fakt by mohl autor říct, co tím barevno-dětsko-hipsterským stylem vlastně chtěl říct. Jestli odradit čtenáře, tak jedině "dobře. Přijde mi, že za posledních 5 let ani jedna změna, co jste provedli, nevedla k nějaké větší čtenosti. Naopak diskuze jste zabili, většina redakce už tu není a občas mi přijde, že počet "reklamních" článků je každý rok vyšší a vyšší. A číst se to opravdu nedá. Hlavně zakažte svému "programátorovi" používat strong, protože ho narval úplně všude

    A jednotlivé kategorie...Místo masivní reklamy by tam mělo být masivně napsané, v jaké jsem kategorii. Člověk to pozná jedině tak, že v rolovacím menu je to napsané a je to napsané na prvním "obrázku" s recenzí atd. A nejlepší lahůdka je CZC reklama + tak agresivní žlutá. Navíc žlutá je signální, ale nevím, co signalizujete tím žlutým pruhem. Asi pozor reklama následuje...

    • Tanatonaut

      Diskuze zabili grafomani a trolové jako ......promiň ale ty. Nikdo do nich kvůli vám raději nechodí. 10- 12 jestřábů, co okamžitě reagují na všechny a na všechno. A vytvářejí atmosféru nepříjemné toxicity. Nesvalovat na Gamesy. Bohužel každý web má takové domácí skřítky, ale tady to bylo vždycky fakt otřesný.

      • PLuto.petr

        To není až tak úplně pravda. Dřív jsem do diskuzí koukal celkem pravidelně a trolly jsem prostě ignoroval. Po změně formátu diskuzí už tam nemá smysl chodit. Nejen, že je to nepřehledné, hlavně tam lidi přestali přispívat a člověk tam skoro nic nenajde.

      • Touché

  • iSpirit

    nepoužívam jediný adblock a dle mého je to o dost čistější než doposud. Kdyby zvolili místo žluté nějakou vhodnější barvu, tak si nemůžeme stěžovat. Nechápu ty nářky.

    https://ibb.co/j6HnXMq

    viz obrázek bez adlobcku. Reklama je naprosto vhodně zakomponována. 

    • Spades

      Zaprve na screenu cos poslal neni reklama.
      Zadruhe na monitoru s vetsim rozlisenim mas obrovsky zluty pruh kolem banneru a pod nim fullsite reklamu.
      A zatreti nejvetsi zlocin jsou ty dlazdice misto seznamu clanku, ktere navic prerusuji dalsi obrovske zlute pruhy.

      https://i.imgur.com/GEOuHmu.png

      • iSpirit

        1)viz. odpověď dole

        2) mám rozlišení 2560*1600(16:10), takže asi máš 4K?, ale souhlasím, že u Tebe to vypadá fakt na pikaču.

        3) zase souhlas, ale já to nemám, takže si nemůžu na ty hnusné žluté dlaždice stěžovat, když je nemám.

        • Spades

          tak mas asi nejaky DPI scaling, koukam ze mac, jestli je to notas s mensi obrazovkou, tak je tam asi nejakych 150-200% scale primo v OS ne?

          ja mam 1440p na 100% scale, 27 inch

          nicmene jako kdyz uz delaji responzivni web, tak by se mel sam scalovat podle obrazovky, ne abych mel uprostred uzky prouzek a zbytek nic :/

          • Dag0

            stejný rozlišení na stejně velkým monitoru a pořád sem nechapál o jakým žlutým pruhu se tady všichni baví až sem okno firefoxu dal na celou obrazovku a ne jenom půlku :D

            https://ibb.co/tD33ywk

            • iSpirit

              no, já to taky moc nevnímal, jak mě na to upozornil, tak mi to vadí i na to mvětším scale. Na tom jeho screenu je to hrozné. Tohle opravdu by měli poladit, ať to mají čisté. 

          • iSpirit

            jj je tam default scaling.

            zkusil jsem scaling: "Více místa"

            https://imgur.com/a/n6xIUqI

            Vypadá to takhle a už tam jsou ty hnusné žluté kraje, co máš ty. Takže tohle nemají vychytané pro jiné scalovaní.

    • SalemCZ

      reklamy jsou až když scrolluješ o kousek níž, nebo u článku by měli být možná jako první věc co vidíš

      • iSpirit

        ano, ano, vím, ale chtěl jsem upozornit, že hned nejsem bombardován reklamou, když vstoupím na web.

        tady ten image s reklamou, pořád dle mého vypadá dobře:

        https://ibb.co/NmQfqqk

        • SalemCZ

          tak uvidíme jak rychle se vrátí vyskakovací reklamy 

        • Spades

          hele je to lepsi nez to byvalo, ale ja bych dokonce spis preferoval, aby fullsite reklama byla opravdu kolem cele stranky a nezacinala az nekde v pulce

          spis me teda ale vadi ten layout a header

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit