Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když mám snowrunner na PC a chci ho hrát s kamarádem který hraje na Xboxu půjde to? Já si myslím že by mělo když je tam crossplay ale radši se zeptám.

  • Wolfcastle

    A tedy to co si odemknu v mape mi hned nezmizi jak v mud runner kdyz prejdu do dalsi mapy?

  • kulhy_parici_spici

    Hezký to bude synka hodně bavit (koukat jak hraju), ale ten trailer "Jedeme v tom společně" je  umělý děs. Takhle to dopadá, když se banda off-road nadšenců snaží nalepit na hru emoce a doručit příběh — přitom emoce jsou už dávno pro cílovku tam venku ve hře.

    • rohlos

      Oni z toho ale žádný emocionální trailer udělat nechtěli. Má to celý bejt parodie na Death Stranding, kde taky obtížně doručuješ zásilky. Takže spíš asi chtěli ukázat nějakej ten smysl pro humor... Si myslím.🙂

      • kulhy_parici_spici

        To je mozne, ale spis vic skody nez uzitku. :)

        • species

          to ze ti to prelitlo pres hlavu neznamena ze je to spatny......

  • uzivatel1982

    No já to pořídil na psko a už mi to několikrát spadlo při přechodu z mapy do hry...,ale jinak je to super. Měl jsem rád i MudRunner a tohle vesměs ve všem o něco zlepšíli..

    • drasta

      Koupit to na PSko neni spatnej napad :D


      • uzivatel1982

        No po prvním patchy to přestalo padat a jinak to je tam super. Možná bude problém s modama, ale u tohohle jsem to nikdy moc neřešil.

        • drasta

          Uz to tam hraju. S modama problem nemam. Jen bych uvital kdyby opravili ty svetla ktery jsou zhasnuty i kdyz jsou rozsviceny. Docela me to drazdi :D

  • drasta

    Epic Store exkluzivita :(

    • Co se dá dělat, za rok to alespoň bude odladěnější.

      Zatím mě víc štve Satisfactory, kde si na Steamu pořád dělají reklamu a s comming "soon" už tam otravují pár měsíců.

      • twicer

        U satisfactory čím déle vydržíš tím lépe, ještě stále zraje.

        • vím, stále je to EA

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit