Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Corvus

    Mám radost, že jsem víc než sociopat a to kozaté torzo mám hezky vystavené na polici! :-) Krásný kousek!

  • michaelfoucault

    A už tady na plno jedou konspiračky o židobolševickém spiknutí. Pánové, vy jste ale k smíchu. 

    • Femt0

      Shut it down.

    • kostejnesmrtelny

      Kdo kde psal něco o nějakym spiknutí?

  • Mipe

    Zrovna nepatřím k těm kteří by byly formátem "top" překrmeni.. Vždy jsem sledoval jiné redakce které tohle neměli a to ostatní na youtube se mi nějak vyhlo obloukem protože výhradně sleduji "starší content". Takže za mě jedině plus a zpestření, mě se to líbí.

  • Johnny

    Já bych to kozatý ženský torzo bral hned! :D

    • Corvus

      Ebay.

    • Derp_1337

      Však si něco takového můžeš koupit. Eshopy jsou plné podobných věcí 😂

  • kostejnesmrtelny

    "[...] vyvolalo okamžitě vášnivé debaty o vhodnosti takových [...], pořadatelé se nakonec museli omluvit."

    Čti jako "americká, převážně levicová, progresivismem stižená videoherně jakoženovinářská obec rozpoutala twitterovej outrage, z čehož se příslušná korporace připosrala a vydala jakožeomluvu".

  • OT:

    proč se najednou vůbec nedá vyznat v chronologii článků na Games? Proč jsou všude nepřehledné dlaždice? proč je v diskuzích nastavenej Font velikost "42"? jak v kroužku slabozrakých 😱 

    Přijde mi to celé nějaké nešťastné. Čichám z toho pěknej pjůser

  • Thorar

    Bohužel je vidět že Games.cz převzala mladší generace, která jede na vlně určitého politického světonázoru který cpe i sem. 

    • LadaVanBar

      O jaky politicky svetonazor konkretne jde?

      • Thorar

        o pár komentů nahoře to pěkně trefil kostejnesmrtelný

        • LadaVanBar

          Jestli to dobre rozklicovavam, pak mate namysli radikalni neoliberalismus a nektere jeho projevy jako pozitivni diskriminace, genderova vyvazenost, atd. No uprimne receno nasel bych asi horsi pripady at uz v gaming, ale hlavne v tv entertainment (Netflix uz to dotahl docela daleko). V tom videu slo spis o ukazky spatneho vkusu, arogance a nebo tuposti PR oddeleni, tam bych SJW vliv moc nehledal, ale kazdy jsme asi jinak citlivi, a chapu kdyz to nazvou TOP 9 tak to vyvola diskuzi. Ja osobne bych tam spis videl premrstene sliby ohledne kvality hry nebo treba Fallout bag fail atd.

  • jack

    A co třeba slíbené věci z kickstarteru kingdome come?

    • cNNk

      To by nemohla, ale delat tato slecna, protoze odmeny ze startovace za jiste nove studio taky tusim neodesli vsechny :D

  • jindra.veliky

    Až na ty balónky, samé super věci. Bohužel žijeme v době ublížených blbečků.

    • Derp_1337

      No ten blbec, co přišel "střílet" do hospody, byl taky dobrý gól.

      Škoda, že jeden ze štamgastů nebyl člověk s povolením nosit střelnou zbraň a nebo třeba policista v civilu, to by pak hned byla sranda, kdyby toho "útočníka" zastřelili.

  • JohnyTheZik

    Uuu video z watchmojo.com :D!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit