Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MsRepulsive

    Dalšími zajímavými počiny tohoto měsíce (pokud je na poslední chvíli zase neodloží) jsou:

    4.6. - The Light Remake (původně free to play tech demo od vývojářů 35MM), 5.6. - Inconsistencies (horor), 8.6. - KOJOUJI (horor), 11.6. - Beyond Blue (atmosferická explorace pod vodou, realističtější ABZU), 11.6. - SKYHILL: Black Mist (nový SKYHILL ve 3D), 18.6. - Westmark Manor (horor, Lovecraft).

  • LessPh

    Desperados 3 predobjednano.. a priznam se, ze konzolistum zavidim TLOU 2... sice to neni ani trochu muj zanr a 30 FPS bych fakt nedal a asi bych to stejne nakonec nehral kdybych mel moznost?! ale ten hype okolo citim teda dostpekelne.. bude to proste pecka!

  • Desperados jednoznačne :)

    Inak neviete niekto presnejší dátum vydania Horizon Zero Down na PC? Na Steame stále svieti len Summer 2020

  • C&C by bylo fajn, ale jenom kdyby to nebylo Win 10 only ...

    • Na to si přišel jak? Oficiálně je to podporováno na Win 8.1/10 (64bit), viz steam. A neoficiálně to poběží i na Win 7, viz vyjádření vyvojářů na steam fóru:

      Originally posted by @OfficialCnC:

      We are not officially supporting Windows 7, but it should run perhaps with some minor issues. For the best experience, we encourage Windows 8.1 or Windows 10.

  • Cyklistický turnaj? :))

  • C&C je pro mě jasná volba. Za dvacku shut up and take my money.. 😀

    Do teď si pamatuju, jak jsem s úctou rozbaloval originálku za (na tu dobu) hřýšný peníze - něco jako 1699,- nebo tak podobně.. Ale obsah dvou CD s hudbou, in game interlaced scénami a tlustý manuál s popisem jednotek to vyvážil 😃

    Jsem zvědavý jestli zachovají ten epický installer.. 😆

  • C&C a Desperados to jisti:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit