Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • LessPh

    Článek jsem nečetl, takže to co napíšu tam možná je.

    Ale z titulku mě napadá.. třeba Sony nemá zatím co oznamovat, tak jí to hraje pěkně do karet.. ani bych se tomu nedivil, protože jsou fakt na backfood v nový generaci konzolí.

    • Jakože naplánovali oznámení, když neměli co oznamovat? Jako fakt?

      Jen je to pro ně prostě velké oznámení u kterého chtějí, aby mělo marketingový dopad. Když to oznámí teď, bude to ve zprávách nejvýš někde na třetím místě (za rabováním a covidem) a to asi jen zběžně. Kdo ví jestli. Tak to odloží na dobu, kdy média budou mít víc prostoru o oznámení nové generace psát.

      • LessPh

        Jako fakt! Jinak bych to asi nepsal ne.. to dá rozum ne? Když prošvihnu deadlajny a tak nějak nemám v ruce co bych chtěl mít, tak mi tahle situace hraje do karet a přesně jak říkáš marketinkově to zahraju do kouta.

        Ale jako je fakt, že u nás na východě to nějak moc neprožíváme a na západě to může zahýbat s hráčskou základnou, protože hry jsou pro chudý a ty teď rabujou.

        Jo a něco jsem se za ty léta naučil.. nikdy nevěř velkejm korporátům, je to banda lhářů.

        • A já se zas za ta léta naučil něco jiného - Hry nejsou jen pro chudý, ale pro všechny. A velkým korporátům v pohodě věřit mohu, ale ne všem...

    • Lateralus

      Zamyslete se, nez napisete takovou blbost. Vypnete ordinaci a premyslejte jak svet  realne funguje. 

      • LessPh

        Sorry až teď jsem to pochopil.. ty sleduješ růžovku, proto ta reference...

        Nejsi pro mě komunikační partner... jak to říkaj sestry v čekárně.. "další prosím"..

      • LessPh

        Mně nemusíš vykat doktore! Já vím jak se svět točí. A jestli máš nějaký konkrétní rozpor, tak sem s ním ať můžu reagovat.. jinak neplýtvej mým časem!

        • Lateralus

          Teda, nandals mi to 🤣

          • LessPh

            Konečně na tykačku? A pak že tě nevychovám!😂

            • Lateralus

              Ani jsem nevedel, ze se tomu rika ruzovka. Vyznas se 😉 Dnesni stream mi ale jen potvrdil, ze tvuj prispevek byl kravina. SONY nema co predstavit, ty pako. Odpoved cist nebudu, tak se neobtezuj 😁 Ruzovka.. 

  • Lukass

    Podporovat rabujici a vrazdici cernochy,  vazne.  Svet se fakt zblaznil,  videl sem nekolik videii kde sou umlaceni  bily majitele obchodu kteri brani svuj majetek. 

    Co to je za magorinu,  dete fakt nekam

    • LessPh

      Palec nahoru! Tahle iniciativa Black Lives Matter je k smichu a co předvádí, můj do teď oblíbený, videoherní server RPS a jemu podobný je fakt na...

      Co by na to asi říkali původní indiáni sakra? Ptal se jich vůbec někdo?

    • Neni potreba se na to divat cernobile, nasilnici jsou na obou stranach barikady...

  • Vražda? Nebylo by lepší počkat na výsledky vyšetřování? Pokud vím, tak se o žádnou vraždu nejednalo. Ten policista je zatím obviněn z neúmyslného zabití. To co se teď v USA děje ponechám raději bez komentáře, ale odložení představení PS5 nechápu. Vlastně chápu - spousta potenciálních hráčů a zákazníků momentálně dělá bordel v ulicích a nemohli by představení sledovat. Zkrátka byznys.

    • Pixie

      Podle pitvy je teď už jasné a policista je také už obviněn z vraždy.

    • Ano, u nás se tomu možná říká neúmyslné zabití, ale v americkém zákoně to je VRAŽDA třetího stupně. V Minnesotě s trestem až 25 let vězení. Takže píší správně, že je obviněn z VRAŽDY.

      • No to právě nepíší, o obvinění píšu já, v článku se píše o vraždě George Floyda jako o hotové věci, přitom i v Americe většina médií zatím píše o zabití George Floyda. Navíc slovo homicide má v USA trochu jiný význam než naše "vražda" (což je doslova přeloženo murder).

        •  V USA se píše čistě o "MURDER IN THE THIRD DEGREE" - neboli https://www.revisor.mn.gov/statutes/cite/609.195 . Takže ano, slovo murder je správně.

          • Nyní k tomu bylo doplněno obvinění z vraždy druhého stupně, za kterou hrozí až 40 let za mřížemi, což je o 15 víc než maximální trest za vraždu třetího stupně. Takže ano, už je to brané jako úmyslná vražda 😊

      • VRAŽDA třetího stupně - to je to co je definováno jako "most harmless kind of murder"? :-D

  • spoock

    Jeste stesti, ze alespon to TLoU2 vyjde uz v pevnem datu. Tenhle rok je postaveny na hlavu. Tedy, v USA je to postavene na hlavu uz od dob, co to tam kolonizovali.

    • Mexiko bude nakonec litovat, že nezafinancovali tu zeď, jak po nich chtlě Trupm, aby se on té země izolovali.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit