Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Maxianimal

    A nyní, dámy a pánové, můžeme čekat nával lidí, kteří sem jdou vyblít to, že to sice dostává 10/10, ale je to špatná hra prošpikovaná agendou, jelikož o tom byli přesvědčeni od leaků a nic jejich ubohý názor nezmění. 

  • Osobně už preloaduji, hodnocení zde i ve světě naštěstí dopadlo dle očekávání, ale i kdyby ne, předobjednávku bych nezrušil.

  • jack

    ps5 verze to jistí :)

    • Maxianimal

      Nač čekat? Jednou na PS4, podruhé na PS5, problem solved. Beztak podle té prezentace toho na PS5 toho zpočátku moc nebude, reveal byl hodně, hodně přízemní a až na pár věcí šíleně nudnej.

      • Na 60 fps, jit z 60 z tlou remastered do hbitejsiho pokracovani na 30 neni neco, do ceho se mi zrovna moc chce jit. Navic po zkusenosti z Uncharted 4, ve kterem byl stejny problem, kde jsem sam zjistil, ze input lag Naghty Dog enginu je na 30 fps fakt dost velky a lehce to uskodilo hratelnosti. Problem je, ze Uncharted moc preciznost ovladani nepotrebuje, takze si na to clovek zvykne rychleji, ale tlou rozhodne preciznost pri strelbe z luku a zbrani potrebuje, protoze mas velmi omezene prostredky a chces kazdy naboj vyuzit. Je to urcite vec, na kterou se da bez problemu zvyknout, ale to ja proste delat nechci, hehe

  • TheGGG

    meh, počkám si na recenze uživatelů a názory normálních hráčů, dle leaků to ale vypadalo na škvár a ono to tak i bude....

    • Můžeš říct konkrétně, co se ti nelíbilo?

    • "normálních hráčů" - to je trochu oxymóron, ne?

    • Maxianimal

      Ty si myslíš, že ti hateři, co viděli leaky, můžou změnit názor?

      • TheGGG

        já viděl leaky (částečně) a názor asi měnit nebudu, to byla zrůdnost... toto vidím na hooooodně velkou slevu, než/pokud do toho půjdu. Drunkmanna a A.S. podporovat nehodlám, takže spíš bazar... naštěstí brzo vyjde Tsushima.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit