Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na ty  128 tick servery sem se těšil ale tědka CS GO servery vypadají dobře s porovnáním  k valorantu .. no reg hit ve valorantu je velkej problem nechapu jak tu hru mohly pustit s fatalním problemem jako je todle když už se mi po 3 stalo že muj presnej hit z awp proletel postavou a nic se jí nestalu tk už sem vědel že to nikdy nezapnu , nechapu jak mužou v takle kompetitivní fps mít no reg hit problem ...

    Ten imbecilní recoil  ala cs:go bude důvod proč se ta hra nikdy nechytne ani po opravě registrace hitu

    • Matees

      :DDDD Dovolím si poupravit . Nechytne se nikdy u dřeváků co netrefi ani stodolu :))) . Gunplay je pouze o skillu. Brečet , ze je něco špatně protože jsem ja tragickej je ubohé ...

  • Jack1947

    Já jsem za takovou hru rád osobně, má to stylizaci a je to více USER friendly než CS GO jediný problém jsou spoluhráči ne opravdu mě nebavilo prohrávat těsné hry, když jsem měl docela dobré KDA ale jinak ok, i na ten "šmíral" Vanguard se zvyknout dá ( dokonce se po vypnutí znovu zapne 😀)

    za mě super hra jenom, by to chtělo poladit hlavně v hodnocených zápasech by asi dost zamrzelo že by mě táhli dolů ne moc kvalitní spoluhráči.

  • Veskoslav

    Málo map, přepálené ceny hrdinů a předmětů, "Head shoot" oproti CS atd. naprosto tragický a v 90 % to zvládne i cvičená opice, komunita z Lolka (když máte štěstí, tak narazíte opravdu na milé spoluhráče, ale to platí pro všechny hry) a k tomu ještě čínský malware, co se tváří jako anticheat. Navíc to nebude mít takový úspěch, jak se "recenzenti" atd. snaží namluvit. Na Twitchi už to padá dolů a nebýt masivní tlačenky ze strany Riotu a pseudonovinářů, tak tak hra hodně rychle zapadne. Ale jo 8/10 jak vyšitých:)

  • Houdini

    Vyzerá to ako chudobný príbuzný.

  • owny

    Podle mě by v recenzi měl být zmíněn i ten kontroverzní anticheat-malware, co to ke hraní vyžaduje.

  • Hral som Betu a veru mi to prislo take nijake.. Technicka stranka hry je velmi dobra. Tickrate servery 120 uz v closed bete. Hra ma relativne dobre hodnotenia ale na Twitchi to veru vidiet nieje... cakal som prve tyzdne velky naval, ale akosi odomykanie hrdinov za realne peniaze ma priliz trpku prichut, ak teda clovek nechce niekolko dni nezmyselne grindovat. Tych map tam je tiez velmi malo.

    • Jack1947

      Já nevím hráýl jsem to 3x a odemknul  2 nebo 3 hrdiny. Problém pro mě byl že jsem šel do hry mneměl kde je zkusit snad přidají i VS ai, přeci jenom to dost pomůže.

  • Maxianimal

    Já nevim, dal jsem tomu pár her a prostě mi to přijde jako levná kopie CSka a OW. Vypadá to hnusně, hraje se to jak nejstarší verze CSka. Jediný, co mě překvapilo, byla přátelská komunita, to se jen tak nevidí.

  • Tipoval jsem 9/10, ale i tak jsou očekávání splněna....zajímavý že se všem recenzentům líběj ty stejný věci

  • sugyn

    Na recenzich Valoranta je krasne videt komu zaplatili a komu ne.

    • LadaVanBar

      Tak snad ma recenzent nejakou integritu, ne?

      • sugyn

        Integrita je tam kde neprinesli v ostatnich pripadech je ti 8-9 z 10.

  • 8/10 ? tak to hejtri nebudou spokojeni 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit