Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ne, ze by F3 byla uplně špatná hra, ale pro mě by byla vetším přínosem předělavka F:NV.

  • readyxx

    hele kdo tyhle projekty nejak vic sleduje , dokoncil se vubec nejaky ?:)  F1 predelany do F3,   F3 predelany do F4,,, ,  F4 :new vegas , skyblivion , Sky wind ? , Morroblivion  , Morrowind Online  atd atd  ?  je tu uz nejaky v hratelne podobe ,kde hned nepropadnu texturou a da se  stahnout ?



  • Carnage666

    To je jasný že to Bethesda zase zazdí, kdyby chtěli budou psolupracovat a vydají to jako offiko Fallout 3 remake nebo to udělají sami a jim nikdo do zelí lézt nebude přece.

  • Já myslím, že je praktičtější namodovat si F3.

  • No tohle mi přijde jako docela zbytečný remake. Určitý posun tam je, ale určitě ne tak zásadní, aby stál za takové množství práce. Zvlášť když se dá předpokládat, že vyjde v době, kdy i tahle podoba na F4 enginu bude dávno zastaralá a někdo jiný už bude ukazovat jak vypadá jako alfa verze předělávky do F5 enginu :-D

    • Asi tak, je to stále dokola a nechápu, že se do toho ti lidé pořád pouští. Tyhle projekty se prakticky nikdy nedokončí a pokud ano, tak už ta hra bude v sekci retro. Na komuntiní projekt je to zkrátka strašně moc práce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit