Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Marines

    Hrát za nejmenší a nejslabší v EUIV je výzva, ale přišel jsem na to, že největším kamenem k jejich úspěchu je herní nastavení " šťastné národy", tohle totiž vždy přidává herní štěstí těm ostatním, krom Vašeho. Jelikož hraju i za mrňavé knížectví Německých státečků, měl jsem vždy problém, že i když jsem dokázal expandovat a postavit slušnou armádu, smázlo mne vždy to nejmenší knížectví se svou obrovskou armádou, i když logicky na ni neměli peníze. Bylo to na hození ručníku a hru znechuceně smazat. Ale pak jsem přišel na tlačítko "šťastné národy" a bylo vyřešeno. Neříkám, že je to vůči hře fér, ale co je....  

  • S EU4 mám docela problém (spousta věcí je úplně jinak než v CK), takže tam jsem nikdy nic takového nezažil. Ale v CK II jsem měl podobných zážitků víc než dost. A někdy jsem začínal od začátku i víc jak 20x, než se to povedlo rozjet dobře :)

    • Inquisitor

      Já zase radši EU, CK mi přijde o dost jednodušší. Ve smyslu budování impéria. Ale zase poskytne úplně jinou hratelnost a o tom to je:) rád si zahraju obě.

  • Kallessin183

    Krásně se to četlo. Víc takových článků prosím :)

    Miluju tuhle alternativní hsitorii, kterou jsou některé hry schopné přinést :D Ostatně kdysi jsme s kamarádem trávili dlouhé hodiny na ICQ popisováním našich kamapaní v namodovaném Medieval 2 TW...

  • dworkin

    Kobayashi Maru je původní název lodi, ne transkripce. Nedává proto smysl psát Kobajaši Maru.

  • Bravo, to se čte samo. 

  • walltar

    Nedávejte sem takový věci... zas to nevydržím a měsíc budu sedět u EU4. :-D

    • Hidden

      Ja to uz nevydrzel a prave znovu nainstaloval, pod tihou clanku zrejme zkusim neco za severoamericke indiany, kterezto jsem nikdy nezkousel. Takze souhlasim, tyhle clanky by se sem davat nemely. 😀

      • tomekbobek

        Já hrál za jihoamerické Inky a bylo to naprosto super. :)

        • Hidden

          Vidis, to take neni spatny napad. Jakypak upadek incke civilizace a nestovice, vzkvetat bude! ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit