Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak se naladit? No tak rok před tím nehrát žádnou ubisoftí open world hru, aby se člověku tenhle typ hratelnosti nezajedl? :-D

    • Maxianimal

      Ámen. Ale prostě Asasína z Japonska si dlouho fanoušci open-worldího repetitivního grindu přáli, takže... jim budiž přáno.

      • twicer

        proč mám pocit že ve tvých oblíbených hrách je ten grind taky jen v jiné formě :)

        • Maxianimal

          Teď hraju Battlefleet Gothic Armada, Crash Bandicoot N.Sane Trilogy a TLOU2. Tam se grinduje jako krá*a hele :)

          • twicer

            No grind tam je, jen ho při té vší omáčce okolo tak nevnímáš. Ale okey, beru to :)

  • Sem na to opravdu zvědavý. Vypadá to velmi dobře i soundtrack je fajn a tomu prý věnovali dost velkou pozornost 👍 ostatně jako každé exkluzivitě :) bude to taková hezká tečka za stávající generací :)

  • Já zase nedávno dokoukal Samurai champloo. Za mě fakt super, dost se i zasmějete a přitom není nouze i o pořádnou rubačku a nějaký ten epický moment. Neprohloupíte.

    • Sierra117

      Rap jde úplně mimo mě, ale nikdy bych neřekl, že mi do tohohle prostredi bude tak sedět jako v tomhle 😅

      • uaxpk

        Z nějakého důvodu mi taky rap\beat sedí do prostředí samurajů, potažmo feudálního Japonska a jejich zvyků. Viz. Ghost Dog nebo Afro Samurai (u obou měl zodpovědnost RZA).

      • Rap mám taky dávno za sebou, ale třeba ta scéna s beat boxem anebo těma maníkama jak nesou to dřevo je prostě neskutečná.

  • uaxpk

    Já bych přidal  Twilight Samurai (https://www.imdb.com/title/tt0351817/). Je to sice z jiné doby a pomalejší snímek, ale co se týče filosofie a japonské "umírající" kultury, je to výborná podívaná.  

  • Morlang

    Prectete si Vagabond

    • ales.smutny

      Yup, ten jsem přemýšlel, že tam dám také, ale nakonec jeden Musaši stačil :)

      • Morlang

        Jako navnadil jsi me na tu knizku no :) diky bohu za e-knihy :)

        • ales.smutny

          Jojo, přesně :) Taikó jsem sháněl po antikvariátech v celé republice a stejně to jde číst jen doma :))

  • Naopak, pokud se chcete naladit na hru, tak tomu anime se hlavně vyhněte velkým obloukem. Technicky to je podprůměrné a co se děje týče, tak to je hlavně kvůli stupidním postavám jedna velká tragédie. Na totožné téma bych v tomto případě raději moc nehleděl. 

    • Už máš dohráno?

      • Na zhodnocení zmíněného anime z minulého roku potřebuji něco hrát? :) 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit