Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • matejhanc

    Vracím se abych řekl, že za mě gunplay boží, auta hrozný :D :D

  • ano kritizujte niečo ták úžasné a choďte hrať vaše "10/10 tlou2"... 

    • iSpirit

      Nevidím nic užasného ani tady ani u TLOU2. Vlastně CDP ani Naughty Dog neudělali ani jednu hru, kde by byl nějaký imerzivní gameplay.

  • jack

    Animace obličejů mi připadá na (pod) úrovni ME 1. Fyziku aut nepotřebuji alá Asseto Corsa. Jen například příjezd policejních aut na začátku na mě udělal dojem jakoby auta přiklouzala. Rušilo mě to.

    Ve městě mi chybí více aut a postav na ulicích. Působí to na mě až příliš prázdně...

  • matejhanc

    Já sice nejsem recenzent, ani redaktor...Prostě si jen rád občas něco zahraju..Ale zaráží mě, jak si někdo může udělat představu o jízdním modelu či střílení z videa...Tohle mě vždycky dostane a vlastně nevím, proč se tento argument používá...Dokud jsem nehrál, nevím...Škoda, že jste v redakci nedostali možnost si hru zahrát, jako jí mělo poměrně dost novinářů a youtuberů, to by jste nám asi mohli říci víc, než pouhé dojmy...

    • Tak tyhle věci zrovna jdou z gameplay videií poznat krasně, že za tohle dostávala hate hra už od roku 2018 o tom se zde asi nemusíme bavit , že s tím vůbec nic neudělali , ač chtěli 2000000 feedbacku ,to je věc druhá.


      • matejhanc

        No a mě to právě z toho videa vůbec ten gunplay nepříjde na h.o.v.n.o a ani jízda autem mě neštve. Až to budu mít v ruce, tak se teprv ukáže.

  • Za mě to už teď vypadá hodně dobře a do vydání to ještě zlepší. Skoro jsem si po tom vašem pokecu říkal, že jste se asi dívali na jinou hru... 

  • uher

    Vypadá to příšerně. Každou další ukázkou se mi to zdá horší 😀

    Snad to nedopadne jako Zaklínač, kde bylo všechno super.... kromě gameplaye...

    Teď už bych chtěl aby se to i dobře hrálo.

  • cool bude to tak 8/10 hra podle me 

    • matejhanc

      Já se omlouvám, ale proč vůbec uvažovat o nějakém score, když jsi viděl jen video? Co třeba počkat až to vyjde, zahrát si to a až pak hodnotit?

      • Dnes je v trendech hodnotit něco ,co ještě dotyční nehráli (nejlépe na základě leaku)

      • RAMIUS89

        a este chce cakat 6 mesiacov do 19 listopadu 😂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit