Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Horst_Fuchs

    Tak jsem zas po půl roce prodal většinu bordelu se mi nahromadilo v inventáři a udělal si radost zadara.

    Evil Within 1, DLC i dvojka - skvělej kup pro milovníky hororovek

    Shadow od Tomb raider + DLC - po nudným díle z r. 2013 a jeho pokračování, který vypadalo jak dort pejska kočičky, je tu konečně dobrej TR.

    Serious Sam 4 - další díl klasický šílený doomovky, předobjednávkou snad ani nejde nic zkazit.

    Iconoclasts - poslední pixelartová metroivania od mýho oblíbenými nezávisláka Konjaka.

  • readyxx

    jarni vyprodej, letni vyprodej , podzimni , po vanocni  ,black friday   ,Velky vyprodej ,maxi vyprodej atd atd 

  • TheGGG

    koupil jsem si pár her, ale musím říct, že je to těžké... mám pár set kousků v knihovně a už nevím co vybírat. Nutno skutečně říct, že 99 % věcí na steamu je odpad, ani ty hry s péčkem tam nejsou kvalitní.

    No nakonec jsem si koupil znovu titanfall 2 ať ho mám i na steamu, pak call of cthulhu, surge 2, w40k armageddon a outlast 2... tak jsem docela zvědav, jestli se k tomu někdy dostanu. Tedy titanfall 2 už pařím, to je pecka, nějaký trapný apex neměl vůbec vzniknout a radši měli vydat titanfall 3. 

    Jinak Adame, MGSV byla bez debat velice dobrá hra, která skvěle doplnila poslední díly mistrovské skládačky série MGS, ale BEZ DEBAT, hrou roku byl samozřejmě Bloodborne.

  • Nikde tu nevidím Doom Eternal, který vyšel v březnu a už je se slevou 50% za 30 EUR.

  • LadaVanBar

    Jako kazdy vyprodej se budu zuby nehty drzet, abych nerozsiroval knihovnu (byt za opravdu sympaticke/symbolicke ceny) o dalsi kvanta her, na ktere asi beztak nebudu mit cas (ten pathfinder je typicky priklad), pak to stejne asi nevydrzim a investuju 30-50 ecek za pet az sest her a budu se chlacholit, ze to urcite nekdy zvladnu odehrat 😀 tak diky redakci za tipy, urco neco z doporuceni vyberu 😉

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit